Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
664 posty 7376 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Ogólnoświatowa Konfederacja Organizacji Polskich (O.K.O.P.)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Za: http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=10440&Itemid=56 Popieram, bo jest to bardzo przytomna koncepcja jednoczenia Polaków.

Ogólnoświatowa Konfederacja Organizacji Polskich (O.K.O.P.) zaprasza wszystkich Polaków na konferencje organizowaną w Warszawie w dniu 14 czerwca w sali przy ulicy Zielnej 37. Konferencje poprowadzi przewodniczący OKOP – Marek Wysocki wspólnie z przewodniczącym OKOP na Polskę – Przemysławem Holocherem.

Sponsorem i organizatorem konferencji jest (OKOP), nasznowyjork.org i www.wicipolskie.org

=============================

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich Polaków na spotkanie zorganizowane w dniu 14 czerwca w sali Centrum Konferencyjnego przy ulicy Zielnej 37 w Warszawie. Inicjatorem spotkania jest niedawno powstała Ogólnoświatowa Konfederacja Organizacji Polskich. Spotkanie odbędzie się w godzinach 15: 00 do 20: 00 sesja otwarta dla osób z zewnątrz.

Idea stworzenia Ogólnoświatowej Konfederacji Organizacji Polskich powstała podczas Zjazdu USOPAL (Unia Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej) na Teneryfie w 2013 roku. Pan Prezes Jan Kobylański wysunął propozycję stworzenia ogólnoświatowej organizacji na wzór USOPAL mającej na celu koordynację wspólnego działania patriotycznych organizacji, zrzeszeń, grup czy pojedynczych osób z całego Świata, którym na sercu leży dobro Naszej Ojczyzny Polski. O.K.O.P. nie jest partią polityczną zamierza jednak wspierać kandydatów do wyborów i osoby obecnie zasiadające na stanowiskach politycznych, które w sposób jednoznaczny opowiadają się oraz swoim działaniem wspierają popierane przez nas poglądy. O.K.O.P. w USA zajmie się popieraniem amerykańskich polityków zaangażowanych w ideę wolności obywatelskiej i współpracy z Polską opartej na zdrowych i partnerskich zasadach.

Na sesję naszego spotkania potwierdzili już przybycie Panowie: Grzegorz Braun, Leszek Żebrowski, Prof. Robert Nowak, Janusz Kołodziej, Ks. Dr. Roman Piwowarczyk , Piotr Bachurski z „Gazety Warszawskiej”, Mirosław Kokoszkiewicz, Aldona Zaorska i kilkanaście innych osób z całej Polski. Zaproszeni zostali także: Ks. Infułat Ireneusz Skubiś, Przedstawiciele telewizji Trwam i Radio Maryja oraz przedstawiciele USOPAL i innych organizacji polskich z zagranicy. W trakcie konsultacji z wieloma osobami organizatorzy ustalili, że celem spotkania powinna być poruszenie jak najmniejszej ilości zagadnień, a zarazem zagadnienia te powinny być najważniejsze w obecnej sytuacji. Kilkudziesięcioletnia akcja medialno-propagandowa w Polsce doprowadziła do całkowitego braku zainteresowania wyborami wśród obywateli Naszego Kraju. Spowodowane jest to prostym w zasadzie systemem opartym na oszustwie wyborczym, które z kolei powoduje apatię i brak wiary w kolejnych kandydatów i w końcowym efekcie odejście od czynnego udziału w wyborach. Chcielibyśmy na tym spotkaniu sprecyzować metodę stworzenia prostego „klucza”, dzięki, któremu każdy będzie mógł zrozumieć jak głosować i dlaczego jest to tak ważne. „Kluczem” takim będzie stosunek kandydata to zagadnienia tworzenia pieniądza. W obecnym czasie aspekt ten jest skrzętnie pomijany przez polityków w Polsce. Nikt z nich nie chce narazić się międzynarodowym konglomeratom bankowym zarządzanym przez przeciwników kultury łacińskiej.

Każdy kandydat, który chce pozyskać głosy społeczeństwa powinien zostać zmuszony do wypowiedzenia swojego zdania na ten temat i jeśli popiera on system prywatnych, zagranicznych organizacji finansowych pobierających haracz od obywateli Polski za możliwość używania pieniędzy, musi zostać natychmiast odrzucony. Tego rodzaju, ponad partyjna metoda wyboru kandydatów uświadomi wielu ludziom konieczność wzięcia udziału w wyborach i możliwość oddania głosu na ludzi chcących rzeczywistych zmian.

Życie każdego z nas zależne jest w każdej chwili od pieniądza. Każdy powinien to sobie uświadomić i zrozumieć, że ci, którzy kontrolują tworzenie pieniądza, kontrolują także każdą chwilę naszego życia. Kontrola taka musi być w rękach wybranych przez nas przedstawicieli, a nie wrogich nam osobników reprezentujących interesy innych narodów czy międzynarodowych klik.

Drugim z poruszanych tematów będzie zainicjowanie zorganizowania ogólnopolskiej akcji wzywającej do natychmiastowego zorganizowania referendum w sprawie finansowania z budżetu państwa partii politycznych. Jak ogólnie wiadomo olbrzymie pieniądze są, co roku przekazywane na działalność tych koterii o strukturach bardziej przypominających zorganizowaną przestępczość niż społeczne organizacje mające działać dla ogólnego dobra . Jeśli ich członkowie wierzą w ideę promowaną przez ich wodzów, powinni wspierać to z własnych pieniędzy, a nie okradać obywateli wbrew ich woli i używać zrabowane pieniądze przeciwko Polakom.

Ostatnim zagadnieniem, które chcielibyśmy poddać pod dyskusję, zwłaszcza podczas pierwszej zamkniętej sesji, jest ustalenie konkretnych znaczeń sformułowań określających podstawowe terminy używane przez patriotyczne kręgi Polaków. Niestety przez kilkadziesiąt lat planowa manipulacja medialna doprowadziła do poważnych problemów związanych z definiowaniem podstawowych pojęć jak Patriotyzm, Ojczyzna czy Polska Racja Stanu. Pojęcia te powinny natychmiast być sprecyzowane i promowane w skonkretyzowanej formie przez nasze autorytety. Dzisiaj wielu młodych Polaków rozumie je odmiennie, co w rzeczywistości powoduje brak spójnego działania i zrozumienia wspólnych celów.

OKOP

KOMENTARZE

 • Panowie izraelczykowie
  czy to przemawia przez was strach przed ograniczeniem werbowania szabas gojów?
  Macie się czego bać.
 • @nikander 20:26:24
  Mógłbym być zainteresowany udziałem, ale wobec ograniczenia tematyki do techniki wyborczej - uważam to za niecelowe.
  najpierw muszą być ustalone podstawy na jakich można budować wspólnotę.
  bez tego dalsze kroki są bezsensowne.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:59:54
  Jest to konferencja w zasadzie monotematyczna, ale temat jest wyjątkowo ważny. Może to początek węgierskiej drogi w Polsce?
 • bardzo ładnie
  ale zapraszać można burżuazję,

  jest wielu, co nie mają możliwości wyskoczyć do rzeczywistości,
  całe ich życie to ten ekranik i suchy chleb.

  w 21 wieku, zamiast organizować jakiś spęd, trzeba było to zorganizować naprawdę publicznie, czyli w sieci.

  Chyba że chodzi i popijawę w stylu okrągłego stołu. Wtedy spraszanie "tęgogłowych" jest jakoś tam uzasadnione.
 • @interesariusz z PL 22:44:32
  Popijawy to chyba nie będzie, ale strach że wszyscy uczestnicy zostaną sfotografowani, wyłapani i zlikwidowani jest jak najbardziej realny. Banksterzy mają długie łapy. Więc jeśli jesteś strachem podszyty, to lepiej zostań w domu.

  Pozdrawiam
 • @nikander 08:46:13
  chyba jasno się wyraziłem, że chodzi o:

  powszechność dostępu
  koszty

  a także

  czas.
 • powyższa informacja budzi jednak niepokój
  iż powstaje oto jakieś nowe stowarzyszenie sytych mające na celu kształtowanie życia innym według swojego widzimisię.

  nie można zaprosić wszystkich Polaków do ograniczonego pomieszczenia.

  "O.K.O.P. w USA zajmie się popieraniem amerykańskich polityków zaangażowanych w ideę wolności obywatelskiej i współpracy z Polską opartej na zdrowych i partnerskich zasadach."

  dotąd nie widziałem amerykańskiej organizacji współpracującej z kimś zewnętrznym na "partnerskich zasadach".

  Ilość notabli wystarczająca, aby gości nie dopuścić do głosu. Mają więc być klakierami, fizycznymi, bez prawa głosu. Zapewne dlatego spotkanie jak na obecne normy jest kameralne - fizyczne, a nie w sieci.

  "akcja medialno-propagandowa w Polsce doprowadziła do całkowitego braku zainteresowania wyborami "

  a co zrobili organizatorzy spotakania, aby zainteresować swoją inicjatywą obywateli ? - zaproponowano ludziom taką samą bezradność jak przy wyborach.

  W ostatnich wyborach był prostszy i ważniejszy klucz - czy popierasz pucz w Kijowie i podżeganie do 3WŚ ?

  i co ? nikt nie poszedł. Nie było wyboru. Oprócz Samoobrony i Korwina wszystkie partie były za doprowadzeniem do 3 wojny światowej. A przecież głosowanie na Korwina to wybór dżungli zamiast cywilizacji. A więc co: albo wojna, albo dżungla.

  Dziwi mnie inicjatywa odejścia od finansowania partii politycznych z budżetu. Czyli utrzymanie mają mieć tylko złodziejskie szajki finansowane przez oligarchię, być może żydlacką.

  I tu mamy podsumowanie inicjatywy - z jednej strony niby nastawienie antyżydlackie - przejęcie emisji pieniądza, z drugiej prożydlackie - partie finansowane przez żydlaków.

  Oto dlaczego jestem za, a nawet przeciw.
 • @nikander 20:26:24
  ---myślałam ,że akurat Pan -zna /rozumie kierunek w,którym Polska musi iść -

  -- Pan proponuje ! jakieś UOSPAŁY z długim stołem, paprotkami i ABSOLUTNIE PRZEŻYTĄ formą : co by tu zmienić aby niczego nie zmienić

  --zapewne będzie tam Sendecki -a to już ŻARTY z pogrzebu
 • @ninanonimowa 11:15:02
  O organizatorach nie wiem zbyt wiele, poza tym, że tacy istnieją. Temat jest jednak ważny i dlatego zwracam na niego uwagę.
 • @nikander 13:43:57
  Powyżej są 2 mądre POLSKIE głowy -Pan jest 3 -TRZYMAJCIE się razem

  --interesariusz jak i Pan Wojtas -mają po prostu rację

  Pan Kobylański NIE MA !! rozeznania /nie umie grać w żydoskie szachy na polskiej szachownicy -PIONKAMI JESTEŚMY MY --graczami ONI
 • ------------ są 2 salony ?? od kiedy ?
  http://fzp.salon24.pl/587611,licealistka-z-gorzowa-i-lektury-obowiazkowe

  http://www.salon24.pl/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31