Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
739 postów 7788 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Bezmyślne paście się narody...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Konferencja Prasowa "Suwerenność monetarna Polski" 17.07.2014 cz. 1 - Oświadczenie

KOMENTARZE

 • a kto ma czas to słuchać ?
  po coś pismo wymyślono.
 • @interesariusz z PL 19:00:05
  Lepiej raz zobaczyś niz 100 razy przeczytać
 • @interesariusz z PL 19:00:05
  Ja zawsze wolę słuchać niż czytać. Zanim wymyślono pismo ludzie mieli okazję do ćwiczenia pamięci, np. ze słuchu zapamiętując 10 tysięcy lat własnej historii. :)
 • Bardzo ważna konferencja, uważam że każdy powinien jej wysłuchac...
  Dla zachęty, powiem tylko że jest tam spora dawka opytmizmu. Przypuszczam że Polacy pójdą za tym. Tym bardziej, że podstawowe założenia są takie by była to ewolucja a nie rewolucja. Teoria ta nie zakłada napaści na nikogo a wręcz przeciwnie, szeroką współpracę, ale w jasnym, przejrzystym kierunku. I co najważniejsze, teoria ta jest bezdyskusyjnym zaprzeczeniem tego powszechnego teraz medialnego tonu konfrontacji politycznej, teraz akurat z Rosją (bo wcale nie jest powiedziane że za jakiś czas to się zmieni w innym kierunku, byle tylko była konfrontacja). Tego wciągania Polaków w jakieś sytuacje polityczne, sprzeczne z naszą Racją Stanu. Tu wyraźnie widac wolę współpracy a nie konfrontacji.
  Myślę, że koniecznie należy to jak najszerzej rozgłosic
 • @Jan Paweł 22:36:17
  Chyba coś pękło. Temat architektury monetarnej zaczyna atakować uczelniane salony. Na październik planowanych jest kilka konferencji.

  Bądźmy dobrej myśli.
 • @nikander 23:03:18
  Nareszcie:-) pozdrawiam
 • @
  Smutne to ale może trzeba jednak żyć z boku i w systemie zachodnim aby rozróżniać rzeczy ważne od najważniejszej. Wszystko to co na filmie panowie mówią jest rzeczą ważną ale na dzień dzisiejszy, powtórzę iż na dzień dzisiejszy nie najważniejszą. Z długami można jakoś żyć, biednemu także się nie umrze ale bez własnego miejsca na ziemi człowiek jest nikim. Człowiekiem o nieistniejącej już narodowości z którym "obcy" mogą zrobić wszystko. Aby Polak był Polakiem musi posiadać swoja ziemie
  czyli swój kraj Polskę.
  Na dzień dzisiejszy najważniejszym dla Polski LEGALNYM finansowym obcym przekrętem jest REAL ESTATE. Obce, innych narodów biznesy, zabierają nam z kieszeni nie tylko pieniądze ale przede wszystkim najbardziej drogocenna rzecz czyli miejsce do życia które kiedyś było nasze. My, Polacy nie tylko tracimy zakupione przez obcych rolne ziemie, lecz także nasza ojcowiznę i własne domy na rzecz innych narodów. Proceder ten jest naszej tradycji obcy lecz politycznie i podstępem wdrożony jako normalny i prawy. Działania te przybierają na sile i z każdym rokiem będą przyspieszać aż ponad polowa wszystkich nieruchomości w Polsce należała będzie do obcego kapitału. Wtedy to pójdzie im już szybko i o Polsce jako naszej będziemy mogli powspominać. Ludzie znający się na finansach na pewno wiedza o czym mowie i dobrze by było aby innym wytłumaczyć co tak naprawdę jest dla Polski najbardziej niebezpieczne i w jaki sposób się tego dokonuje.
  Polska jako ziemia na mapie jest przez lichwę i ich lichwiarskim sposobem wykupywana.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930