Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
647 postów 7229 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Poseł Szewczak zaczął przytomnie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zadaję zatem pytanie: skąd się w naszym Sejmie wziął ktoś taki jak poseł Jan Szewczak, jak długo jeszcze będzie mógł mówić takie rzeczy i jak długo pożyje?

 

       Przez 25 ostatnich lat, zasiedlony przez okupantów i ich polskojęzycznych przydupasów, polski Sejm czegoś takiego nie słyszał. Zdarzyło się we wtorek podczas debaty budżetowej późną nocą za sprawą posła Jana Szewczaka.

...Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy jeśli nas słuchacie

Jak mawiał baron Rothschild, nie ważne kto rządzi,ważne kto kreuje pieniądz i dług. Toteż często tak bywa,że kto inny sprawuje urzędy formalnie a kto inny naprawdę rządzi. I tak było przez te ostatnie osiem lat, ale nie tylko przez te ostatnie osiem lat...

Żródło:https://youtu.be/29uXodmrVrY

      Słowa mogły umknąć i sennym posłom i sennej opinii publicznej, więc przytaczam je w oryginale, bo każdy Polak powinien wbić je sobie do głowy:

Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze narodu, a nie będę dbał o to, kto stanowi prawa.

     Jeśli jeszcze zrozumiecie prostą prawdę, że drugiej cześć sentencji Rothschilda nigdy nie pozostawionasię przypadkowi, to możecie się zastanowić do koga – tak naprawdę – poseł Szewczak mówił. Mówił do izby, która została wybrana po to, aby zagwarantować Rothschildowi i jemu podobnym, kreację pieniądza jako oprocentowanego długu.Kreację, czyli wyczarowywania z powietrza, pożyczanie i jeszcze brania od tego lichwy.

     Zadaję zatem pytanie: skąd się w naszym Sejmie wziął ktoś taki jak poseł Jan Szewczak, jak długo jeszcze będzie mógł mówić takie rzeczy i jak długo pożyje?

     Wdalszej części wystąpienia nie było jakichś rewelacji. No może za wyjątkiem pewnych aspektów zarządzania długiem a wśród nich kosztowne i bezproduktywne utrzymywanie linii kredytowej z MFW, która kosztuje nas rocznie około 100 mln zł. Kwoty te jednak giną w ogólnym bilansie strat jakie ponosimy przez brak suwerenności monetarnej. Wyliczam je tutaj: No to kupmy sobie ... okupanta   To jest grubo ponad 200 miliardów zł rocznie!!!

     Pomyśl zatem, Droga Czytelniczko i Drogi Czytelniku, ilu posłów na sali mogło rozumieć słowa posła Szewczaka. Jeśli miałbyś z tym kłopoty to zapraszam tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=5BxBpz-3Uw0 Miało być na poziomie gimnazjalnym i chyba tak jest.

 

Pamiętaj. Pieniądze na ważne projekty społeczne są, tylko właśnie Ty musisz udowodnić, że wiesz gdzie je szukać. Przegoń więc z siebie ekonomicznego ignoranta. Jeśli zaczniesz upominać się o swoje, to zrobisz to przytomnie. Władza będzie musiała się ugiąć.

KOMENTARZE

 • BEZ PRZESADY !
  Po pierwsze to Janusz Szewczak a po drugie od dawna cały internet od wielu lat zna to powiedzenie Rothschilda więc Panu Szewczakowi nic nie grozi ! Znacznie wcześniej to samo przywoływał Tomek Urbaś na swoim blogu !
 • BEZ PRZESADY !
  Po pierwsze to Janusz Szewczak a po drugie od dawna cały internet od wielu lat zna to powiedzenie Rothschilda więc Panu Szewczakowi nic nie grozi ! Znacznie wcześniej to samo przywoływał Tomek Urbaś na swoim blogu !
 • Szanowny autorze
  fałszerze pieniędzy są ścigani,

  jeśli bank mógłby stworzyć pieniądze z powietrza, to byłby fałszerzem,

  dlatego pytam Pana,

  1 dlaczego banki nie są ścigane za fałszerstwo?
  2 dlaczego banki są stosunkowo biedne, zważywszy nieograniczone możliwości "kreacji mamony z powietrza"?
  3. dlaczego nie mamy galopującej inflacji ?
 • @RICO 10:26:24
  No cóż, ja też o tym pisze od 5 - co najmniej - lat. Nigdy jednak z mównicy sejmowej.
 • @interesariusz z PL 10:30:19
  O święta naiwności, Ze też tacy się jeszcze rodzą.
 • @RICO 10:26:24
  Po pierwsze i po wtóre chodzi o tego posła: http://sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/posel.xsp?id=376&type=A
 • @nikander 10:41:45
  To zapłaćmy BOR-owi za opiekę nad tym człowiekiem ! Cholera im też nie wierzę !
 • @interesariusz z PL 10:54:18
  Nudny jesteś. Możesz zerknąć pod załączone linki.
 • @nikander 10:53:12
  Chylę czoła bardzo nisko !
 • @RICO 11:00:10
  Błędu nie ma. Powszechnie znany jest jako Janusz, ale tak jest na stronie Sejmu.
 • @interesariusz z PL 11:01:35
  Gdybyś był tu nowy, to zadałbym sobie trud. Jednak z takimi samymi zapytaniami wychodziłeś 3 lata temu. Po co to robisz?
 • TU JEST NOWY NUMER !
  Prezes zaskarża nową ustawę do TK bo obawia się PiSu !!!!!!!!!

  Przeczytaj dlaczego !
  Skandal: Śledztwo o korupcję w sprawie Pierwszej Prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzaty Gersdorf !

  http://3obieg.pl/skandal-sledztwo-o-korupcje-w-sprawie-pierwszej-prezes-sadu-najwyzszego
 • PRZEPROSINY !
  Może zakłóciłem ale nie mogłem wytrzymać tego ku restwa po poprzedniej ekipie stąd moja reakcja !Sorry !!!
 • Panie Pośle Januszu Szewczak - TAK TRZYMAĆ !!!
  Znakomite, treściwe wystąpienie Pana Posła Janusza Szewczaka. Szkoda tylko, że tak niewielu posłów było na sali plenarnej. Niewiele było dyskusji a przecież to sprawy Polskiej Racji Stanu.

  Znam go osobiście i niejednokrotnie dyskutowaliśmy na te tematy.

  Jest niewątpliwie fachowcem, jednym z niewielu, który właściwie rozumie kwestie i problemy związane z emisją pieniądza, długu publicznego, budżetu...

  Uważam też, że Pan Janusz Szewczak byłby znakomitym kandydatem na przykład na stanowisko Prezesa Komisji Nadzoru Finansowego.

  Napiszę osobną notkę na ten temat a w międzyczasie:

  Panie Pośle Januszu Szewczaku - TAK TRZYMAĆ!!!
 • @interesariusz z PL 10:30:19
  No to nawet nie wiesz jakie ty prymitywne opinie piszesz-czy takim jestes tez? .Moja wnuczka z 4-b Szk. Podst. by ci zrobila wyklad.!!! o kreacji pieniadza,Juz ucza o tym w szkolach podstawowych.Cos cie ominelo.Chyba ,chyba ze jestes szajbes- goj podstawiny.To ich poziom ,Ale pozdrawiam cie, nadrobisz jeszcze wiedze o ile Polacy , nie zidentyfikuja cie predzej.Trzymaj sie chlopie.
 • @Ryszard Opara 12:36:04
  Chyba powinniśmy coś zrobić aby poseł Szewczak nie był w swoich poglądach odosobniony. Przynajmniej to aby o tym wiedział.

  Pozdrawiam
 • @nikander 13:28:56
  Proponuje wsparcie dla jego działań w postaci wypowiedzi na jego blogu !
  https://januszszewczak.wordpress.com/
 • Nikander - poczekajmy na czyny
  Do wypowiedzi Szewczaka nie przywiązywałbym zbyt wielkiej wagi. Owszem, powiedział głośno coś, czego nie powinien zdradzić. Ale mało kto to oglądał. Ponadto PiS już zrobił pierwszy deal z banksterami - sam o tym Pan informował.
  http://nikander.neon24.pl/post/127974,pierwszy-deal-pis-u-z-banksterami

  Szewczak politycznie to "żółtodziób", pierwsza kadencja w knessejmie. No i pisdzielec. Dlatego włos mu z głowy nie spadnie. PiS może zresztą wykorzystać ten jego wstęp do kreowania się na partię patriotyczną troszczącą się o polskie interesy.
  A jak ta troska rzeczywiście wygląda? Szewczak powiedział przecież, że tak było nie tylko przez te ostatnie 8 lat. No i właśnie - w czasach żondóf PiS (2005-2007) też tak było. I wcześniej gdy PC Kalksteinów było w knessejmie i w koalicjach żondzoncych też tak było.
  Czy to nie dziwne, że przez wszystkie te lata nikt z PiS-u (wcześniej z PC) tego głośno nie powiedział?

  Najważniejsze jednak jest, czy ten wstęp Szewczaka (cytat Rothschilda) cokolwiek zmieni?

  Pamiętam apel odczytany w parlamencie słowackim. Był o wiele ostrzejszy od tego co powiedział Szewczak.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/20/wezwanie-wolnych-obywateli-slowacji/
  https://www.youtube.com/watch?v=TlmuIEMIJd0
  Okupanta nazwano w nim otwarcie złodziejami i oszustami. I opisano jak ograbił i oszukał Słowację i Słowaków. I nic się nie zmieniło. Nadal Słowacją rządzi złodziejska sitwa będąca agenturą okupanta. Tego samego, co okupuje Polskę i cały banksterski zachód.
  Tak więc poczekajmy, czy za słowami Szewczaka pójdą czyny. Ja osobiście w to wątpię. Dokąd gada, włos mu z głowy nie spadnie. Jeśli chciałby jednak czynem odebrać banksterom władzę na pieniądzem - wtedy może dopaść go seryjny samobójca. Ale prędzaj jeszcze wyleci na zbity pysk z PiS-u - strażnika inrteresów żydowskich w Polsce.
 • @opolczyk 15:17:23
  Panie Andrzeju

  Moim obowiązkiem było ten "wypadek przy pracy" zauważyć i upowszechnić. Prawdopodobnie nic takiego już się nie powtórzy. Chyba za dobrze znamy życie.

  Pozdrawiam
 • @nikander 13:28:56
  Rozmawiałem z Posłem Szewczakiem dziś koło południa.
  Jak wspomniałem znam go osobiście.

  Pogratulowałem wystąpienia, powiedziałem że na Neonie jest o tym artykuł i że jest duża grupa osób wokół - zainteresowana tematem.

  Pan Poseł - wyraził dużą chęć spotkania i współpracy.

  Jestem z nim umówiony na spotkanie w następnym tygodniu.

  A więc, zapraszam do działań

  Pozdrawiam

  Ryszard Opara
 • @nikander 15:42:10
  Panie Józefie

  Ano za dobrze znamy życie...

  Ciekawi mnie co będzie ze Szwajcarią. Mailem poinformowałem już Pana, że niezależna inicjatywa Szwajcarów chce referendum w sprawie odebrania bankom prywatnym prawa kreacji pieniądza dłużnego. Pisze o tym Przemex:
  https://przemex.wordpress.com/2015/12/30/referendum-w-szwajcarii-nt-zakazu-tworzenia-pieniedzy-przez-prywatne-banki/
 • @opolczyk 15:52:07
  Jednak sądzę, ze nasza robota nie jest tak całkiem daremna. Budzenie świadomości monetarnej, to coś banksterom mogło się przydarzyć najgorszego. To zaczyna rozlewać sie po świecie, chociaż, jak widać w komentarzach, sanhedryn trzyma się mocno.
 • To dobrze
  Może to wystąpienie będzie pierwszym kamyczkiem, ktory zapoczątkuje lawinę. Najprawdopodobniej ta lawina nie spadnie natychmiast, ale z pewnością spadnie.
 • @nikander 16:10:00
  "Jednak sądzę, ze nasza robota nie jest tak całkiem daremna."

  Oczywiście, że nie. Ja też od kilku lat piszę o banksterskim oszustwie. Choćby tu:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/23/banksterzy-grabiezcy-ludzkosci/
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/16/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

  I dobrze, że to rozlewa się po świecie. Tyle że do Islandczyków czy Szwajcarów dzielą nas jeszcze "lata świetlne".
  Niestety...
 • @interesariusz z PL 19:39:17
  podaj więc swój ogląd tematu, będzie go łatwiej osądzić,
 • WPS
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/01/zydowscy-bankierzy-swiata-tajny-syndykat-zbrodni/#comments
 • To bardzo madre i potrzebne wystapienie!
  Njwazniejsze nie jest to, ze posel powiedzial cos o czym nikt nie wiedzial...ale to... Ze powiedziano to z Trybuny Sejmowej!!!!!
  Dosknale wystapienie posla Kukiza o budzecie i posla Szewczaka stanowia nowa jakosc- jaka pojawia sie w Polskim Sejmie!
 • @interesariusz z PL 22:11:03
  Powiem ci tyle. Odpierdol się od moich notek jeśli Twój zżydziały rozum niczego nie pojmuje.
 • @RomanK 05:13:16
  Zgadza się Panie Romanie.
  Dlatego propagowanie tych treści może powstrzyma "seryjnego" aby nie planował odwiedzin u posła w piątek. Zastanawiam się jednak dlaczego ta notka tak szybko została spuszczona do piwnicy.
 • @nikander 09:08:49
  Panie Józefie

  "Zastanawiam się jednak dlaczego ta notka tak szybko została spuszczona do piwnicy."

  To proste - na neonie jest pewna liczba "dyżurnych" blogerów mających zawsze pod ręką przygotowane byle jakie teksty. I gdy tylko pojawi się jakiś bulwersujący tekst natychmiast wrzucają swoje śmieci po to, aby tamten tekst zepchnąć do piwnicy.

  ---

  Panie Romeczku

  Idę o zakład, że ogromna większość posłów knessejmu znała tę "sentecję" Rothschilda. Niech pan nie robi z nich ignorantów. Internet mają wszyscy. Szewczak jedynie zachował się jak persona non grata który w tym załganym towarzychu powiedział coś, o czym nikt nie powinien głośno mówić. I niech pan tak nie zachwyca się Kukizem i jego wystąpieniem budżetowym. Banda Kukiza potrzebuje duuużżżo pieniędzy, aby zrealizować postulat Stanisława Tyszki – wicemarszałka knessejmu z bandy żulika Kukiza. Otóż krytykował on niedawno TK za blokowanie ustawy o „restytucji mienia zagrabionego przez Niemców a następnie przez komunistów”.
  I natychmiast przypomniało mi się, co w kwietniu bieżącego roku pisała izraelska The Jerusalem Post:
  „Najwyższy czas, by Polska zmierzyła się ze swoją przeszłością” – napisał Daniel Schatz w dziale opinii izraelskiego dziennika „The Jerusalem Post”. Chodzi o zwrot ok. 170 tys. nieruchomości wartych dziś „miliardy dolarów”, które zostały zabrane Żydom w czasie II wojny światowej oraz pod rządami komunistów (…)”
  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/20/komu-sluza-antysystemowcy-zulika-kukiza/

  Tak więc, jeśli chcą oni realizować żydowskie żądania restytucji mienia, to potrzebują w budżecie duużżo duużżo miliardów dodatkowo.

  ---

  Interesariusz z PL

  "fałszerze pieniędzy są ścigani,

  jeśli bank mógłby stworzyć pieniądze z powietrza, to byłby fałszerzem,

  dlatego pytam Pana,

  1 dlaczego banki nie są ścigane za fałszerstwo?
  2 dlaczego banki są stosunkowo biedne, zważywszy nieograniczone możliwości "kreacji mamony z powietrza"?
  3. dlaczego nie mamy galopującej inflacji ?"

  Odpowiadam po kolei:

  "jeśli bank mógłby stworzyć pieniądze z powietrza, to byłby fałszerzem"

  Kilka lat temu niemiecki Bundesbank opublikował w internecie broszurę opisującą szczegółowo funkcjonowanie systemu finansowego i bankowego oraz własną w nim rolę. Był w tej broszurze rozdział o kreacji pieniądza w strefie euro. I tak, na stronie 88 było napisane czarno na białym:

  „Im Eurosystem entsteht Geld vor allem durch die Vergabe von Krediten…”

  („W systemie euro pieniądz powstaje przede wszystkim poprzez przydzielanie kredytów”.)

  Zrobiła się z tego w niemieckojęzycznej blogosferze duża zadyma, pisały o tym setki niemieckich stron internetowych - jak choćby ta:
  "Niemiecki Bundesbank potwierdza - pieniądze powstają z powietrza."
  http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2010/03/deutsche-bundebank-bestatigt-geld.html

  Ja sam zajrzałem do tej broszury Bundesbanku i potwierdzam, że tak było tam napisane. Sam posałem o tym wielokrotnie - choćby tu:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/22/najwieksze-oszustwa-w-historii-ludzkosci/
  I tu:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/04/22/mammon-bog-pieniadza/

  Niestety krótko później "niewidzialna ręka" usunęła tę broszurę Budesbanku z internetu zastępując ją inną. Ale w tej nowej broszurze o kreacji pieniądza z powietrza jako "kredytów" nie było już ani słowa.
  Jest więc faktem, że banki tworzą pieniądze z powietrza. Czyli po prostu są fałszerzami, a raczej władcami fałszowanych przez siebie pieniędzy.

  "1 dlaczego banki nie są ścigane za fałszerstwo?"

  Bo one są właścicielami i władcami zachodu. Mają na usługach media, marionetki polityczne, sądy, prokuratury, Pentagon, NATO, jewrounię. I jeśli odmówisz spłaty takiego oszukańczego "kredytu" to komornik odbierze ci wszystko, a ty wylądujesz w więzieniu. Tak wygląda zachodnia rzeczywistość - fałszerze pieniędzy rządzą bandyckim żydo-banksterskim zachodem.


  "2 dlaczego banki są stosunkowo biedne, zważywszy nieograniczone możliwości "kreacji mamony z powietrza"?"

  Hehehe - "biedne". Ale ich właściciele już biedy nie znają. Nie zapominaj o jednym - ściągany przez banki haracz ("kredyty" plus lichwiarskie odsetki) ląduje w kieszeniach (na prywatnych kontach w podatkowych rajach) właścicieli banków. Część z zysków" "inwestowana" jest ponadto na złodziejskich giełdach w różnych spekulacjach. No i opłacić trzeba mniejszych akcjonariuszy, rady nadzorcze, menadżerów, personel. To wszystko kosztuje. Choć najwięcej zagarniają banksterzy - właściciele większości akcji każdego banku. A gdy bank za dużo "zainwestuje" w spekulacje, a część "dłużników" z powodu powiedzmy utraty pracy nie jest w stanie na bieżąco spłacać haraczu - bank bankrutuje. Proste to jak budowa cepa.

  "3. dlaczego nie mamy galopującej inflacji ?"

  Przez to, że tworzony z powietrza sfałszowany pieniądz na okrągło od lat ściągany jest przez banki - łącznie z odsetkami, które nie są kreowane. To one "duszą" inflację. Jest wręcz tak, że jeśli banki nie sfałszują wystarczającej ilości pieniądza (bo chętnych "kredytobiorców" zabraknie), a wcześniejsi "kredytobiorcy" spłacą dużą część pobranych "kredytów" wraz z odsetkami, to w obiegu po prostu zabraknie pieniędzy. Dlatego wszystkie adresy mailowe zalewają mi reklamy z banków - np takie - weź pożyczkę 200 000 złotych w ciągu jednego dnia. Bez żadnych gwarancji.

  Jestem pewien, że o wszystkim co napisałem wiesz, tylko rżniesz głupa i dezinformujesz. Ale takie jest twoje na neonie zadanie.
 • @opolczyk 10:51:34
  Znaczy panie Andrzejku..ze co???? Ze mam to przepisac jeszcze raz duzymi literami???? czy ,ze pan jest za .....a nawet przeciw?:-))))
  Ja nie zgaduje co poslowie maja na mysli , ani co wiedza..ale patrze i slucham -Co mowia z trybuny Sejmowej....tzn co robia, bo to jest wlasnie robota posla..gadane....
  A swoja droge to przyjmuje zaklad, ze zdecydowana wiekszosc poslow nie ma zielonego pojecia -nie tylko - CO?????- powiedzial Meir Amshel...ale nawet -kto to byl:-))))
 • @opolczyk 10:51:34
  Że też Ci się chciało odpowiadać na te głupie pytania, podziwiam...
 • @All
  Poseł Szewczak mówił nie tylko do pustej sali ale, co gorsze, gadał także do pustych polskich głów. Zerknąłem na filmik i oglądnęło go niewiele ponad 5 tyś osób, a tych co zakumało (ocenili pozytywnie) jest niewiele ponad 100. To obrazuje stan naszej świadomości monetarnej.
  Jeśli nie możemy zrobić więcej to powinniśmy powypierdalać na zbity pysk pracujących to hasbarczyków i taką myśl kieruję do właściciela Ryszarda Opary. Pozostało już ich tu niewielu, ale @interesariusz Pl, @programista, @imran, @prawicowiec. i kilu innych wyraźnie nie pasują do reszty. Medium może być wolne, ale z tą wolnością nie przesadzajmy. Gdzieś na pierwszy plan powinna przedostawać się polska racja stanu.
 • @Lotna 05:51:14
  Lotna

  Najlepszy sposób aby zamknąć gębę dezinformatorowi jest wypunktowanie jego dezinformacji. Wiem coś o tym, bo kilka lat prowadziłem własne blogi.


  ---

  Panie Romeczku, nie jestem za ani przeciw. Zna mnie pan od kilku lat. To co powiedział Szewczak niczego w knessejmie nie zmieni - nadal jest on pod kontrolą POPiSu (tyle że obecnie w odwrotnej konstelacji) - agentury okupanata inscenizującej zażartą walkę między sobą po to, aby zaciągnąć nas na fałszywą barykadę.
  https://przemex.wordpress.com/2015/12/31/polska-sprzeciwila-sie-zadaniom-ue-i-usa-a-raczej-rezim-w-warszawie-odstawia-cyrk-na-cala-europe/comment-page-1/#comment-182
  I to już wszystko.
 • @opolczyk 10:55:48
  Mnie też poseł Szewczak nijak do PiS-u nie pasuje.
 • @opolczyk 10:55:48
  Oczywiscie, ze w Knesejmie niczego nie zmieni...on mowi w Knesejmie...a to juz swiadczy, ze zmienia sie atmosfera...ze te informacje dotarly w koncu i padja z trybyny Sejmowej....
  TO ma znaczenie czy sie to panu podoba czy nie....trybyna sejmowa to nie nisza internetowa, na ktora zaglada pieciu napalonych i jeden abstynent:-))))
  Wi epan to tak jak z tymn ze pierwsza jaskolka nie czyni wiosny..ale swiadczy ze wiosna nadchodzi:-))
 • @opolczyk 10:51:34
  ""3. dlaczego nie mamy galopującej inflacji ?"

  Przez to, że tworzony z powietrza sfałszowany pieniądz na okrągło od lat ściągany jest przez banki - łącznie z odsetkami, które nie są kreowane. To one "duszą" inflację... "

  Cały ten mechanizm trzeba mocno nagłośnić - w tym nasza szansa przeżycia, że wszyscy to zrozumieją i zdecydowanie się przeciwstawią tej przepatologii.

  Spróbuję przetłumaczyć bardziej "po chłopsku":

  Nie ma inflacji, bo rynek finansowy został zniewolony przez banksterów.

  Kiedy rynek finansowy pozostaje wolny, a pod kontrolą narodu i państwa, żeby wolnym pozostał, inflacja występuje, bo nadmiar pieniądza przekłada się na podwyżki cen towarów i usług. Kiedy produkcja SPOŁECZNIE UŻYTECZNA wzrasta, inflacja maleje.

  Kiedy rynek finansowy jest zniewolony - tworzy się wielkie faktyczne niewolnictwo i faktyczny faszyzm - faktyczna władza nad władzami politycznymi ze strony banksterskich "nadludzi".
  Nadmiar pieniądza zagospodarowywany jest przez bandyckie, wymuszone przywileje - dla banków komercyjnych i stojących za nimi banksterów (w randze "praw stanowionych") - na zawłaszczanie rynków, przestrzeni, zasobów rezerw i dóbr wspólnych narodu w tym władzy nad państwem, oraz jeszcze dodatkowo w formie zadłużenia państwa.

  Ceną za ten brak inflacji jest, że wszyscy zostają za ten brak inflacji wywłaszczonymi i zniewolonymi przez banksterów, a przed nami perspektywa depopulacji wszystkich ludzi nie przynoszących zysków banksterom.

  Jedyna szansa by przeżyć ten atak przestępczości zorganizowanej jest w odzyskaniu kontroli nad rynkami finansowymi przez niepodległe państwa i suwerenne narody.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031