Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
643 posty 7217 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Bawoli instynkt Gronkiewicz Walcowej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bez kolejnego „pożegnania marcowego” się nie obejdzie.

 

    Zaciekawił mnie kiedyś film w telewizorni, w którym to autor poddał analizie pewne podobieństwa pomiędzy stadem bawołów i pewną nacją.

     Otóż zaczął on tłumaczyć dziwne zachowanie stada bawołów atakowanych przez lwy. Lew w konfrontacji z tym zwierzęciem kiedy jest zdrowe i dobrze odżywione nie ma najmniejszych szans. Jednak dziwiło go to, że bawoły zamiast postawić barierę z rogów i bronic słabszych jakoś dziwnie się rozstępują. Doszedł do wniosku, że jest w tym jakieś racjonalne działanie. Traktują napastników jak oddział sanitarny, który ma zutylizować osobniki chore. Otoczone stado tak się więc miesza, aby na zewnątrz znaleźli się pobratymcy będący u kresu sił, które później sfora lwów odłącza od stada i dokonuje reszty. Żaden ze zdrowych bawołów tego aktu nie opłakuje i spokojnie pasą się w pobliżu miejsca – bądź co bądź – tragedii.

     Z zachowaniem jakiej nacji to zachowanie było porównywane nie będę nadmieniał, bo i tak się domyślicie. Jest taka nacja w której broni się słabszych tylko wtedy, gdy jednocześnie broni się siebie. Gdy taka możliwość nie istnieje wyrzuca się starców i dzieci na pożarcie. Całkiem logiczne (ktoś nazwał to racjonalną ligiką szurzego króla) : starcy i tak umrą, a dzieci zawsze można sobie zrobić.

     Zapytacie: a jaki to ma związek z Gronkiewicz Walcowa. Ano taki, że ta pani doszła do wniosku, że to nie ona została zaatakowana, tylko stado, które reprezentuje. Rzuciła więc na pożarcie opinii publicznej kilku swoich - niech się atakująca sfora nażre. Wybrano pewnie tych trochę chorych czyli – być może – mało talmudycznych.

Czy coś ryzykowała? - nic!

     U nas system prawny działa tak jakby nie zniesiono Kodeksu Kaliskiego. Pisałem niedawno o tym. Możecie być pewni. Nikomu za aferę reprywatyzacyjną włos z głowy nie spadnie. Murem staną Chazarowie, Aszkenazi i Sefardyjczycy. Wszyscy tę domieszkę bawolego genu mają.

Bez kolejnego „pożegnania marcowego” się nie obejdzie.

 

KOMENTARZE

 • WPS
  Żydowskie mafie w walce o własność komunalną

  Rośnie na naszych oczach nowe pokolenie nadzorców Polaków, a naród polski śpi !!! Młodzi Żydzi przejmują inicjatywę w sprawach naprawdę ważnych i przygotowują sobie grunt pod zwycięstwo w wyborach samorządowych, a polska młodzież narodowa zagospodarowywana jest przez kaznodziei i usypiaczy typu Międlar, Kneblewski, Braun, Mossakowski czy Olszański i wyprowadzana w maliny walki z islamem lub w koncesjonowaną walkę z banderowcami. Przywódcy ruchu narodowego winni zrozumieć, że o Polskę walczy się najpierw w firmie , na targowisku, w kinie, w radzie miejskiej, w szkole, w przedszkolu, na osiedlu - nim zacznie się walczyć na barykadach, bo tam płaci się zawsze zbyt dużą daninę krwi i bardzo często przegrywa.

  PZ  http://miastojestnasze.org/">http://miastojestnasze.org/

  http://miastojestnasze.org/poznaj-nas/">http://miastojestnasze.org/poznaj-nas/

  http://miastojestnasze.org/tag/jan-spiewak/">http://miastojestnasze.org/tag/jan-spiewak/

  http://www.fokus.tv/news/jan-spiewak-z-miasto-jest-nasze-kim-jest-kariera-rodzina/13049">http://www.fokus.tv/news/jan-spiewak-z-miasto-jest-nasze-kim-jest-kariera-rodzina/13049 !!!!!!

  http://www.krytykapolityczna.pl/users/jan-spiewak">http://www.krytykapolityczna.pl/users/jan-spiewak !!!!

  http://politykawarszawska.pl/a/1021">http://politykawarszawska.pl/a/1021


  stanislav
 • @stanislav 18:25:19
  To hasło młodych Żydów z Janem Spiewakiem ( synalkiem dyr. ŻIH- Pawła Spiewaka) na czele: "Miasto jest nasze" nie odnosi się broń Boże jedynie do Warszawy, ale do wszystkich miast, w których mniejszość żydowska czuła się jak "u siebie" do 1939 roku, a i teraz, po 1989 r. tez tak się czuje. Dotyczy to zatem i Łodzi, i Krakowa, Białegostoku, Kielc, Wrocławia, a nawet stosunkowo mało zażydzonego przed 1939 rokiem- Poznania.

  Tzw. "obywatelskie ruchy miejskie", to czystej wody żydowskie inicjatywy tzw. "pozarządowych inicjatyw" ( ale nie w sensie światowego rządu Żydów, tak przez nich wyśnionego) finansowanych przez Sorosa i jemu pokrewnych
  "fundatorów".

  Putin ma rację, że te tzw. "fundacje" winny być rejestrowane jako agenci obcych ośrodków politycznych i traktowane stosownie do swojego statusu.

  Młodzież polska bez przerwy maszeruje ( niedługo po raz kolejny w marszach "wolności" ( JKM) oraz "niepodległości"( RN), ale nie zauważa, że maszeruje po coraz mniej polskich miastach, a nawet po coraz mniej polskich ulicach.

  A internetowi wodzowie tych marszów rosna jak na drożdżach.
 • @stanislav 18:25:19
  Czy Pan widzi w tym:
  https://www.youtube.com/watch?v=ZERjQeZncgQ
  coś złego?
  zachęcam do wysłuchania, bo treść nie jest banalna.
 • @Jan Paweł 19:38:03
  Nigdy nie miałem tyle odwagi, aby się modlić o powodzenie w spawach doczesnych, bo to by zwalniało mnie od odpowiedzialności, a poza tym, gdyby moje modlitwy nie przyniosły rezultatu, to musiałbym zwątpić w Boga. Dlatego staram się w sprawach doczesnych i ziemskich polegać na własnej pracy i inteligencji oraz na ... w miarę przyjaznych ludziach, ale nie oczekując od nich jednak za wiele.
 • @
  "przyjdzie taka wiosna,
  że na drzewach, zamiast liści,
  będą wisieć... komuniści..."

  Kto pamięta?

  No, latarnie zamiast drzew, i PO zamiast? komunistów...
 • TO panie Jozefie zalezy tylko od Polakow!
  We wlasciwym momencie Polacy jak stado bawolow wystawia parchate sztuki...a te sie powiesi za lby w duzej ilosci , wsadzi na odrobek, badz odbierze zagrabione z obiciem dupska na raty.....
  Wszystko to jest mozliwe, przerabiane wielokrotnie i tylko i wylacznie zalezy od nas samych.
  Kodeksy pisza ludzie i...... wieszaja tez....
 • Wczoraj z przekaziorów głownego ścieku dowiedziałem sie że:
  - Polska nie jest liderem w oddawaniu żydom czego sobie zapragną i powinna się tego bardzo ależ to bardzo wstydzić.
  - to goje są winni bo nie kupili sobie psa, który by ich majątki pilnował. Jeśli nie masz psa, czyli ustawy, to żyd może kraść do woli. Skąd ma wiedzieć, że nie wolno!!!

  Kuźwa, gdzie my żyjemy???
 • @stanislav 20:14:58
  Szanowny Panie Stanislavie, proszę się nie gniewać, ale Pański tok myślenia przypomina mi trochę dialog impresaria muzycznego z Johnem Tomalą (z filmu Mocne uderzenie):
  - ja nie potrafię grać na gitarze (Johny do impresaria)
  - a grałeś kiedyś
  - nie
  - to skąd wiesz, że nie umiesz?
  Panie Stanislavie, Pan nie ma odwagi modlić się do Pana Boga o powodzenie w ważnych dla naszej Ojczyzny sprawach doczesnych, a jak wiemy z historii, taką odwagę mieli m.in nasi królowie Władysław Jagiełło i Jan III Sobieski przed decydującymi o losach Europy bitwami, czy Hetman Żółkiewski przed wygraną bitwą pod Kłuszynem z 10-krotnie silniejszym wrogiem.
  Taką odwagę mieli także np Austriacy okupowani przez Sowietów i wiele, wiele innych tak przykładów wysłuchanych modlitw w ważnych sprawach doczensnych, moglibyśmy jeszcze tutaj przywołać.
  Panie Stanislavie, skoro Pan Bóg nas tutaj na tej Kuli ziemskiej ulokował i dał nam bardzo WYRAŹNY dowód Swojej do nas miłości, posyłając nam tutaj Swojego Syna i wiele, wiele innych -nazwijmy to - Dowodów, to nie powinniśmy mieć nawet najmniejszego cienia wątpliwości w tym, by nie tylko w ważnych sprawach doczesnych, zwracać się do Niego.
  Bardzo dobrze wiedzą o tym nasi okupanci, którzy niszczą tą naszą Polaków Siłę Wiary. Do tego stopnia, że np Prusacy wydrapali jakimś rylcem ze starych ksiąg napisy Regina Poloniae, że już o późniejszych (aż do czasów dzisiejszych) fałszowaniach naszej Historii i obecnym niszczeniu Kościoła RK od środka, tylko wspomnę.
  Kto i po co zadawałby sobie tyle trudu, także wysiłku finansowego by niszczyć Kościół, który nie miałby żadnego znaczenia?
  Panie Stanislavie, jesteśmy szczęśliwym poddanymi Matki Boskiej Królowej Polski (bo to Ona sama nas wybrała) i Ona juz nieraz nas Polaków broniła, ale chciejmy z tym danym nam przez Pana Boga, darem wolnej woli, do Niej się zwrócić.
  Matka Boska Częstochowska, kazała Marszałkowi Koniewowi, niezwłocznie ruszyć z wojskiem na Częstochowę, by obronić Jasną Górę przed wysadzeniem. co niemal cudownie się udało. Marszałek Koniew po wykonaniu zadania uklęknął przed cudownym Jej Wizerunkiem i powiedział " to Ona u mnie była"....
  Panie Stanislavie, My Polacy mamy swoją Matkę Boską Częstochowską, tak jak Rosjanie mają swoją Matkę Boską Kazańską (która także, wiele razy już Rosjan ratowała) więc nie najmniejszej wątpliwości, że nie mamy innego wyjścia, jak tylko i wyłącznie zwrócić się do Niej, tak jak zrobili to Rosjanie.
 • @Autor
  spojrzałbym na to inaczej: sprawa bezkarnej grabieży najwyraźniej chwilowo się rypła - więc postanowiono rzucić kogoś na pożarcie, kreując jednocześnie nowe twarze, nie skalane przekrętami, które będą mogły dalej prowadzić nadzór nad gojami (vide : Śpiewak junior). Co prawda HGW również wpadła na ten pomysł i usiłuje rzucić z sań pomniejszych mataczy - ale!
  Jest jedno ale - ktoś wyżej wpadł na pomysł, żeby wyrzucić właśnie ją, jako najbardziej obciążający balast. Stąd zgodny atak GW, Nowoczesnej, części PO, SLD, SD. Wszyscy oni chcą się oczyścić rytualną ofiarą i dalej robić swoje pod pozorem - jak zwykle dotychczas - naprawy państwa.

  Puentując - chodzi o to, by bufet dla wybrańców wciąż był czynny, a ceny jak w bufecie TK.

  Jak w tym rola PIS? - oto jest pytanie
 • @Jan Paweł 10:18:23
  Panie Janie Pawel.....Holubiony przez Kosciol jedyny wiarygodny kronikarz na jakim wychowano Polakow przez 1000lat ..Gall Anonim, ktory zostal sowicie zaplacony za opowiesci jakie sklecil , ktorych sie tak wstydzil ,ze nawet nie podal wlasnego imienia mimo ze byl zaplacony...
  Rozpoczyna dzieje Polakow od Chrztu kniazia Mieczyslawa....i pisze ze na wczesniejsze czasy kladzie klatwe zapomnienia:-))))))
  Pikne mi to kronikarstwo:-))))
  Oczywiscie od drugiego Chrztu bo Mieczyslaw nie dal sie ochrzcic Niemcom , bo juz byl ochrzczony w rycie Slowianskim Cyrylo Metodianskim...tak samo- jak cale prowincje plemienne poludnia dzisiejszej Polski.....
  Widzi pan - pan Stanislav nalezy do ludzi, ktrozy wiedza, ze BOG pomaga i odpowiada na modlitwy - TYLKO I WYLACZNIE tych, ktorzy wiedza i umieja sami sobie pomoc....oczywiscie z Boska pomoca....i tylko w takiej kolejnosci.
  BOG neinawidzi skamlacych, tchorzliwych leni, ktorzy usiluja skamleniem zmusic BOGA do zrobienia za nich roboty, ktora sami moga zrobic.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930