Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
647 postów 7229 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Po godzinie dla suwerenności naszej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mamy jeszcze prawie dwa miesiące czasu do naszego sejmiku i – jak sądzę – zmontujemy silną ekipę. Oczywiście Ciebie nie może tam zabraknąć.

     Pamiętacie notkę:A loomio.org powinno być w każdej wsi?Ruszyliśmy. Na pierwszy ogień poszła Architektura Monetarna i „wyrównanie poziomów” przed konferencją „Strategia kotwiczenia waluty na parytecie gospodarczym i celu inflacyjnym” zapowiadana na pierwsze dni maja w Krakowie. Ustaliliśmy metodę uzgadniania stanowiska a wygląda to tak:

 1. Wchodzisz na stronęz grupą „KoRReUs – stanowisko uzgadniane:https://www.loomio.org/g/iU5af9AD/korreus-stanowisko-uzgadniane

  Link do logowania jest tutaj: https://www.loomio.org/invitations/4f225d4b1d7a84cc6254

 2. Zagadnienie, które Cię interesuje znajdziesz w PODGRUPACH. Zakres tematyczny jest w komentarzu do podgrupy. Listę podgrup widać po wejściu do grupy "KoRReUs - stanowisko uzgadniane"  a szpalcie po prawej stronie  lub z Menu.Niektóre z nich są puste i czekają na chętnych.

 3. Wybierasz podgrupę „Architektura Monetarna”, poproś o link do logowania, albo wejdź bezpośrednio stąd: https://www.loomio.org/invitations/5baab2c77667cbc466f5

 4. Na dole zauważysz rozpoczęte wątki dyskusji. Wejdź do: (1) Witaj! Proszę przedstaw się

  w formie komentarza napisz coś o sobie.

 5. Możesz zaproponować alternatywne rozwiązanie tematu. Wtedy zakładasz podgrupę z identyczną nazwą i dopiskiem v.X (np Architektura Monetarna v.2). Spocznie wtedy na Tobie obowiązek pozakładania wątków dla ścieżki decyzyjnej.

 6. Węzły na ścieżce decyzyjnej zapisane są w postaci WĄTKÓW dyskusji. Kolejność wątków nie jest przypadkowa i obowiązuję zasada: od ogółu do szczegółu. Aby zachować kolejność wątki są ponumerowane.

 7. Wątek musi mieć jasno sprecyzowane alternatywy decyzyjne. Jeśli uważasz, że powinny być uwzględnione inne alternatywy decyzyjne możesz rozpocząć nowy wątek dodając do numeracji literkę np. (7a) RPP - kierunki rozproszenia emisji.

 8. Dyskutujemy umieszczając swoje uwagi w KOMENTARZACH
  Po wyczerpaniu dyskusji kończymy wątek 
  REKOMENDACJĄ , którą przedstawiamy pod GŁOSOWANIE

 9. Przechodzimy do kolejnego WĄTKU na ścieżce decyzyjnej

     W komentarzach umieszczonych jest sporo linków do pozycji literatury fachowej. Zawsze możesz tam uzupełnić wiedzę.

     Teraz stoimy przy pierwszym węźle decyzyjnym opisanym w wątku: (3) Schemat przekierowania strumieni pieniężnych.


 

     Polubisz to narzędzie uzgadniania stanowisk a przy okazji staniesz się fachowcem od architektury monetarnej. Mamy jeszcze prawie dwa miesiące czasu do naszego sejmiku i – jak sądzę – zmontujemy silną ekipę. Oczywiście Ciebie nie może tam zabraknąć.

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031