Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
717 postów 7645 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Pytanie brzmi:

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Otóż tak się porobiło, że NEon24.pl stanowi największe skupisko ludzi kumatych o co, w tym banksterskim przekręcie, chodzi. Wam do profesjonalnej roboty jest najbliżej.

     O tym że „loomiowanie” jest szlachetniejszą formą blogerskiej roboty przekonywałem Was tutaj:Po godzinie dla suwerenności naszej.Przewaga ta wyraża się w tym, że nie tylko możesz przedstawiać temat, dyskutować nad nim, ale także przedstawiać go w szerszym świetle wraz z jego powiązaniami i uwikłaniami. To buduje nić zrozumienia tak niezbędną do uzgadniania stanowisk. Co najważniejsze: trolle i inne internetowe tałatajstwo nie czyją się w tym klimacie najlepiej.

     Wykorzystujemy to narzędzie do uzgadniania stanowisk w celu przygotowania merytorycznego Sejmiku Konfederacji KoRReUs na temat Nowej Architektury Monetarnej. Ma być: ODDOLNIE, SYSTEMOWO, MERYTORYCZNIE.

     Wyznaczyliśmy sobie ścieżkę decyzyjną i stoimy przed pierwsza stacją. Wygląda ona tak jak na poniższym rysunku


 

     O szczegółach tematu, przebiegu dyskusji oraz wynikach głosowania dowiesz się wchodząc na stronę: https://www.loomio.org/g/Tz5Ne604/korreus-stanowisko-uzgadniane-architektura-monetarna Portal wymaga logowania więc podaję link zaproszenia: https://www.loomio.org/invitations/5baab2c77667cbc466f5 aby było szybciej. Można poprosić o link, ale nie zawsze ktoś jest przy komputerze aby zareagować.

Głosowanie jest w wątku (AM - 2) Schemat przekierowania strumieni pieniężnych

     Dlaczego zawracam Wam głowę. Otóż tak się porobiło, że NEon24.pl stanowi największe skupisko ludzi kumatych o co, w tym banksterskim przekręcie, chodzi. Wam do profesjonalnej roboty jest najbliżej. Przed nami jeszcze 8 stacji i za każdym razem będę Was zapraszał. Do Krakowa na początku maja mamy pojechać „ostrzy jak brzytwa”.

    A tymczasem: zaloguj się do portalu, zapoznaj się wstępnie z całą ścieżką decyzyjną, wyraź swoje wątpliwości lub aprobatę w komentarzach, zapytaj społeczności jeśli jakiejś kwestii nie rozumiesz i na końcu zagłosuj nad rekomendacją..

 

Policzymy się dla dobrej sprawy.


 

KOMENTARZE

 • Jak wybrać język polski?
  Menu -> Edit profile -> Language -> wybrać język z listy
 • @nikander 09:51:58
  "Otóż tak się porobiło, że NEon24.pl stanowi największe skupisko ludzi kumatych o co, w tym banksterskim przekręcie, chodzi."

  To wcale nie jest dobry news. Wolałbym, żeby takie skupisko zrobiło się na... onecie ;-(
  Jej...

  5*
 • @Jasiek 01:15:55
  Onet to skupisko tych, którzy wiedzą i jest im z tym dobrze. Baaaardzo dobrze.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031