Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
643 posty 7217 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

3 czerwca - z małym dystansem...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie będzie to konferencja poświęcona wypracowaniu stanowiska uzgodnionego w obrębie nowej architektury monetarnej.

 

Szanowni Konfederaci i Sprzymierzeni

 

     Zwracam się zwłaszcza do wszystkich uczestników naszego spotkania 14 stycznia w Krakowie kiedy to dyskutowaliśmy o architekturze monetarnej i systemie podatkowym w służbie gospodarki polskiej. Padła wtedy sugestia dokładnego przedyskutowania kierunków zmian w obowiązującej architekturze monetarnej.

     W notce z 28 lutego: //nikander.neon24.pl/post/137248,korreus-sejmik-nt-nowa-strategia-kotwiczenia-waluty zaproponowałem wstępny projekt agendy.

     Celem sejmiku miało być:Przyjęcie stanowiska uzgodnionego w obrębie celów i instrumentów nowej architektury monetarnej przywracającej Polsce suwerenność gospodarczą.

     Opracowałem także plan deliberacji nad nową architekturą monetarną z wykorzystaniem właściwego narzędzia https://www.loomio.org/g/Tz5Ne604/korreus-stanowisko-uzgadniane-architektura-monetarna Napisałem lika notek na portalach uczestnicząc w dyskusji i zapraszając do dyskusji.

     Po zbadaniu opinii, wielu respondentów wskazało jednak na Warszawę jako miejsce organizacji.

     W związku z ukazaniem się na stronie internetowej współgospodarza Stowarzyszenia Klub Inteligencji Polskiej notki //www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/05/czterech-jezdzcow-finansowej-apokalipsy-jako-skutek-dzialalnosci-cywilizacji-lichwiarskiej/ Muszę Was ostrzec, że nie będzie to ta konferencja na którą Was zapraszałem.

      Twierdzenie, że agenda miała być “uzgodniona” to śmiem zapytać z kim? W każdym razie nie ze mną czyli inicjatorem. Mam dowody na to, że nie była uzgodniona także z Zarządem Fundacji KoRReUs.

      Klub Inteligencji Polskiej ma prawo organizować konferencję taką jaką zechce. Może na prelegentów i panelistów zapraszać kogo mu się żywnie podoba. Jednak ostrzegam.Nie będzie to konferencja poświęcona wypracowaniu stanowiska uzgodnionego w obrębie nowej architektury monetarnej. Jak dotąd tematyka konferencji jest słodką tajemnicą organizatorów. Rozważcie więc sens uczestniczenia w tej imprezie.

 

To konstatuje ze smutkiem.

 

Józef Kamycki

 

ps. w trakcie konferencji będzie rozprowadzana moja książka "Filary państwowości naszej - realny plan podniesienia kapitału strukturalnego i finansowego gospodarki polskiej" - po kosztach druku. Koncepcja strategii kotwiczenia waluty na parytecie gospodarczym i celu inflacyjnym jest tam dość szczegółowo naszkicowana.

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930