Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
761 postów 7905 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Marsz Niepodległości – kolejne wrogie przejęcie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeszcze kilka lat i dzień 11 listopada stanie się świętem kościółkowym.

 

     Pieśni narodowe dzielą się na takie, które można śpiewać z powagą i dostojeństwem i takie, które trzeba ryczeć. Do tych ostatnich należy pieśń, której historia jest skrzętnie ukrywana przed bogobojnym ludem.

     Otóż, jak wojska Kościuszki, które wkroczyły do Warszawy i przypadkowo odnalazły listę jurgieltników (jeśli ktoś nie wie kim byli ci panowie to przypominam: byli to Polacy będący na liście wypłat Katarzyny Drugiej) nie powiesili wszystkich biskupów tylko Mossakowskiego, Kossakowskiego i Poniatowskiego. Znalazł się jeszcze biskup Jan Paweł Woronicz, który ruskiego cara na króla Polski ukoronował. Wszystko odbyło się według ceremoniału.

     Nie był to – zresztą – taki zły car, bo dał Polakom konstytucję – niektórzy twierdzą – że lepszą od konstytucji 3 majowej, utrzymał sejmiki szlacheckie, założył uniwersytet, zasilił skarb ruskimi rublami po całkowitym oczyszczeniu naszych sakw przez pewnego francuskiego rzeźnika. itd. Nie wszystkim się to jednak podobało i główni orędownicy umieszczenia nas pod ruskimi skrzydłami dali pospólstwu pieśń, którą można było ryczeć. Ryczano więc po kościołach „My chcemy cara my poddani, on naszym królem on nasz Pan”.

      Po powstaniu listopadowym sytuacja się diametralnie zmieniła. Klimat się zdecydowania asyberializował więc trzeba było ograniczyć ryki. Pieśń jednak była, melodię znał każdy, a ze zmianą niektórych słów w tekście problemu nie było. W stosownej chwili – tuż przed powstaniem styczniowym – wróciła już jako „My chcemy Boga” i włościanie nie mieli problemu ani ze słowami ani z melodią.

     Wcale nie dziwi mnie fakt, że właśnie ta pieśń posłużyła ostatnio do spacyfikowania polskiego republikanizmu i sądzę, że twn widomy początek zawłaszczania tego święta przez watykańską agenturę już mamy za sobą.

     Jak nie było pomysłu na zagospodarowanie dnia po Święcie Pracy z pomocą przeszedł kościół. Mamy kościelne święto Józefa Robotnika. Pobożny był i buntów nie wszczynał. Zawsze to jedna sposobność więcej, aby przejść się z koszykiem za ofiarą.

     Polski wierzący ma ryczeć „My chcemy Boga”. Ten ryk ma przygłuszyć fakt, że jesteśmy:

 • okradani na kwotę około 130 mld rocznie złotych z tytułu narzuconej nam architektury monetarnej polegającej na kreacji oprocentowanego długu
 • ograbiany na kwotę około 90 mld zł rocznie z tytułu dywidend od obcego kapitału wprowadzonych tu zamiast polskiego suwerennego pieniądza,
 • okradany na kwotę około 80 mld zł rocznie z tytułu pozwolenia na stosowanie cent transferowych pomiędzy polskimi firmami-córkami i zagranicznymi firmami-matkami.
 • tłamszeni na kwotę jakieś 100 mld zł rocznie z tytułu utrzymywania nas w archaicznych strukturach gospodarczych czego wyrazem, jest brak zgody Wicepremiera Morawieckiego na oparcie działań biznesowych o wielostronne umowy wspólnie kontrolowane. Pisałem o tym w poprzedniej notce.

 

     Wszystkie te „dobrodziejstwa” spadły na nas wraz z obaleniem komuny tzn. z zamianą dżumy na cholerę. Dla watykańskiej agentury świadomość tego faktu byłaby czymś najgorszym co mogłoby tę szacowną instytucję spotkać w ziemi nad Wisłą. Trzeba to zaryczeć.

     No to życzę wam doniosłego patriotycznego ryczenia. Dobrze, że nasi emigranci za chlebem tego nie słyszą.

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • Dobre podsumowanie
  Niestety taka jest rzeczywistość - jeszcze jeden dowód jak łatwo jest Polakami manipulować. Te ogromne sumy pieniędzy mówią głosniej niż to bogobojne ryczenie.
 • @autor
  Pewnie to bez znaczenia, ale ktoś podaje nieprawdę -albo Pan , albo Wikipedia.
  Gran Marcia Trionfale

  Gran Marcia Trionfale (wł. "Wielki Marsz Triumfalny") był drugim hymnem papieskim oraz hymnem Watykanu w latach 1857-1949. Zastąpił on poprzedni hymn Noi vogliam Dio, Vergine Maria, który po utracie funkcji hymnu stał się popularną pieśnią kościelną, przetłumaczoną m.in. na język polski – My chcemy Boga. Muzykę Wielkiego Marszu Triumfalnego skomponował w roku 1857 Viktorin Hallmayer, ówczesny dyrektor orkiestry austriackiego 47. Regimentu Piechoty, tzw. Regimentu Hrabiego Kinsky'ego, który stacjonował w Państwie Kościelnym[1].

  Wielki Marsz Triumfalny został po raz pierwszy wykonany wieczorem 9 czerwca 1857 r. podczas uroczystości wjazdu papieża Piusa IX do Bolonii. Szybko zdobył popularność i powtarzano go m.in. podczas dalszej podróży Piusa IX do Florencji i innych włoskich miast, jak również podczas powrotu papieża do Rzymu 5 września 1857 r. Melodię tę odgrywano także w roku 1929 na ulicach Rzymu z okazji podpisania traktatów laterańskich zawartych między Państwem Kościelnym a Królestwem Włoch, kończących spór o tzw. kwestię rzymską.

  Hymn kompozycji Hallmayera został po raz ostatni oficjalnie wykonany w Wigilię Bożego Narodzenia 1949 roku. Papież Pius XII zdecydował, że od 1950 roku oficjalnym hymnem Państwa Watykan będzie skomponowany w 1869 r. przez Charles’a Gounoda marsz pt. Inno e Marcia Pontificale. Jego nastrój wydawał się być bardziej religijny i bardziej odpowiedni dla hymnu Watykanu.
 • @Mariusz G. 09:14:24
  Widocznie w Polsce ryczano tak głośno, że aż do Watykanu doszło. Zostaję przy swoim. Próba wrogiego przejęcia naszych spraw narodowych jest tu ewidentna. Oczywiście cyfry, które podaję całkowicie Pana nie zainteresowały. Znamienne...
 • @Stan Tymiński 09:11:30
  Polaków to w ogóle nie obchodzi. Liczby, to twory z obcych światów". To zupełnie otumanione plemię. 1200 godzin wpychania pod czaszkę nadjordańskich klechd zrobiło swoje. Jedyne na co czeka ten bogobojny ludek to CUD! Cudu jednak nie będzie.

  Pozdrawia trochę tym faktem przygnębiony.

  Józef
 • @nikander
  Obchodzi,obchodzi ale gdzieś te 40 000 agentów Mossadu musi się podziać.
  Głowa do góry i pozdrawiam.
 • @nikander 09:21:07
  Myli się Pan. Czytuję regularnie Pana posty. Próbuję zrozumieć trudne dla mnie kwestie kreacji i funkcjonowania pieniądza. Oglądam polecane przez Pana pogadanki. Być może dlatego wymagam od Pana solidności przekazu , także w tematach , w których nie jest Pan ekspertem.

  z innego hasła na Wiki:
  /Największą popularność, utrzymującą się do dzisiaj zdobyło jego niezbyt wierny przekład pieśni francuskiej F.X.Moreau – hymnu "My chcemy Boga". /

  Wygląda na to, że hymn Watykanu został zaadoptowany przez Francuzów, a ta z kolei wersja przez Polaków i raczej w czasach Powst. LIstopadowego polska wersja tej pieśni nie funkcjonowała.

  Generalnie udział w marszu pod patronatem władz państwowych jest dla ludzi, którzy nie zdaja sobie sprawy z kwestii przez Pana poruszanych, niezaleznie czy odbywa się pod hasłem " My chcemy Boga", czy też pod znakiem czekoladowego orła.
  Nie uważa Pan , że jeden wojujący ateista na Neonie, to już wystarczająco dużo.
 • Widziałem kiedyś, jak na jakichś tam targach samochodowych, na poczatku tej tragicznej dla Polski Transformacji Ustrojowej 89/90
  Polacy tłoczyli się by zobaczyć szoł marketingowe jakiegoś niemieckiego magika, który pokazywał skuteczność jakiegoś kolorowo opakowanego środka do polerowania karoserii (tak jakby wtedy nie było polskich takich środków).
  Ja stałem z boku w taki sposób, że widziałem jak na zapleczu stoiska inni Niemcy pękali za śmiechu widząc jak ten ich głupek, robi w konia tych tych polskich głupków, dla których wtedy wszystko co zagraniczne, kolorowo opakowane, było lepsze od tego samego polskiego.
  W taki sposób, takimi właśnie zachwytami tym zachodnim blichtrem, ale i zgnilizną, bo ile razy się słyszało, jak to w filmach zachodnich pokazywane ( a raczej kreowane było i jest) jest prawdziwe życie (czy nachalna pornografia i przemoc), oddaliśmy na tacy nasz Bank Centralny a z nim konieczność wypały haraczu w wysokości 130mld zł rocznie.
  Jakże teraz w tym kontekście widać, jak to opłacało się płacić ten haracz dla CCCP, gdzie dla nas zostawało na porządną, bezpłatną na każdym szczeblu edukację (iluż to milionów awansów społecznych ze wsi i środowisk robotniczych byliśmy świadkami. Dzisiaj widać jakim geniuszem był Gierek razem z Gomułką, którzy z kraju zacofanego gospodarczo z powszechnym analfabetyzmem z gruźlicą, wszawicą itd stworzyli nowoczesny 10-ty na świecie potencjał gospodarczy), porządną służbę zdrowia (w karetkach pogotowia jeździli lekarze a nie osoby po przeszkoleniu w udzielaniu pierwszej pomocy. Do specjalisty szło się tego samego dnia po otrzymaniu skierowania od lekarza rejowego), gwarantowane przez państwo emerytury (biedni ci młodzi ludzie teraz, którzy nie będą mieli emerytur. A przeróżni agenci nawołują jeszcze do likwidacji ZUSu) itd, itp, itd, itp... bo można by tak jeszcze bardzo długo...
  P.S. Szanowny Panie Józefie, ja nie nazwał bym tego zamianą dżumy na cholerę, tylko lekkiej grypki na śmierć (Polski)...
  Ale... nie traćmy nadziei, bo jak wiemy Jezus Chrystus wskrzeszał umarłych...
  Serdecznie pozdrawiam
 • @Mariusz G. 09:42:21
  Szanowny Panie

  Miałem dość długi okres w moim życiu w którym twierdziłem, że gospodarka zorganizowana po bożemu byłaby Bogu miła. Przez ponad rok jako Konfederacja na Rzecz Reform Ustrojowych szukaliśmy w kościele partnera do zorganizowania konferencji nt. "Partnerski model stosunków przemysłowych w świetle sacrum i profanum". Nam chodziło o pokazanie tego nurtu w społecznej nauce kościoła, który był zapoczątkowany encykliką "Rerum Novarum". Nic z tego. Ponoć w kwestii społecznej przypowieść o winnicy załatwia wszystko. Sorry, ale w takiej sytuacji nie jest nam po drodze. To raczej nie jest nasz problem ale problem kościoła.

  No a te bajki, że człowiek ubogi jest bogaty bo wszystko ma "u boga", trafiają jedynie do ludzi z poważnymi problemami natury psychicznej. Lepiej aby nasi biskupi i prymasi nie wyciągali tego argumentu z rękawa.
 • @nikander 09:25:56
  A Pan na co czeka na katastrofę? Przecież bez czegoś na kształt cudu czeka nas płacz i zgrzytanie zębów.
  A religia, to przede wszystkim system wartości, to, co Pan nazywa klechdami to jedynie otoczka (istotna najbardziej dla niewierzących zarówno tych na zewnątrz , jak i wewnątrz Kościołą).
  p.s. Jakieś dwa miesiące temu zdecydowałem , że nie będę więcej chodził do koscioła, bo nie mam już siły patrzec na to, co tam się dzieje, więc prosiłbym zarówno Pana , jak i p. Kosiura o podchodzenie do tego , co piszę bez zakładania z góry, że cokolwiek mnie zaślepia. Całe swe życie szukam prawdy i sensu i nigdy nie przyjmuje niczego z góry za pewnik. Dlatego też kwestie ekonomiczne sprawiają mi problem, gdyż usiłuję zrozumieć mechanizmy, a nie tylko je pamięciowo przyswoić. A głosu na pana blogu raczej nie zabieram, gdyż nie mam najczęściej tam nic mądrego do powiedzenia. Podobnej wstrzemięźliwości równiez Panu życzę.
 • @Jan Paweł 09:45:37
  Szanowny Panie Janie

  Sądzę, że niedługi to już czas, że Polacy wrócą do normalności. Zwykle takie wolty wydarzają się raz na 30 lat i robi to nowe pokolenie. Chodzi o to aby temu nowemu pokoleniu nie odbierać rozumu. Natura non facit saltus - także polityka dłużej nie utrzyma lewicowej i prawicowej skrajności. W końcu poszuka tego racjonalnego środka. Historia jest po to aby wyciągać wnioski a nie rozwalać co kilka lat pomniki. Czy do tych zindoktrynowanych młodych to w porę dotrze? O to mam obawy.
 • @Jan Paweł 09:45:37
  Jak wiemy, Jezus Chrystus już raz wskrzesił Polskę. Oczywiście szubrawi historycy przypisują to szubrawcowi zwanemu dla niepoznaki marszałkiem. Ale nikt z tych szubrawców nie napisze, że 3 lata wcześniej, Polacy ze wszystkich zaborów, zebrali się masowo na Jasnej Górze na modlitwach o odzyskanie Ojczyzny.
  Podobnie w 1956 roku, Polacy odzyskali władzę po Ślubach Jasnogórskich (a nawet jeszcze w czasie pisania roty, przez Prymasa Tysiąclecia)...
  Ale co z tego, skoro zarówno w jednym jak i drugim przypadku, szybko zapomnieli Komu to zawdzięczają i mimo upomnień przez Matkę Boską (w objawieniach m.in w Nowej Osuchowej i Siekierkach), powrócili do swoich grzechów "narodowych", np wszczepionego im przez karczmarzy (nazwijmy ich na tą okoliczność karczmarzami) za sprawą polskiej szlachty, alkoholizmu, czy rozpusty moralnej (współzawodnictwo z Paryżem).
  P.S. nie rozumiem więc, skąd więc ta obecna tęsknota za tamtymi czasami szlacheckimi, czy II RP...
 • @Mariusz G. 09:54:16
  Jeśli Pan rzeczywiści kocha nasz naród, to dojdzie Pan do prawidłowych wniosków. Życie na przyzwoitym poziomie materialnym nie musi być sprzeczne z wartościami, a wręcz przeciwnie. Jedni upatrują rozwiązania w okrzyku: "na kolana", inni "powstań z kolan". Tu z wyborem nie jeden ma problem.
 • @nikander 10:06:02
  Dotrze, jeżeli wyrzucą te wszystkie telewizyjne platformy cyfrowe i inne duperszwnce umożliwiające oglądanie TVN, TVP, Polsat i inne Dupersaty a telewizory przerobią na monitory podłączone do komputera i zaczną grzebać w mediach alternatywnych (póki jeszcze można)
 • Szanowny Panie
  ale co ma piernik do wiatraka - czy w związku z tym, że jesteśmy okradani, mamy nie chcieć Boga oraz zlikwidować Boże Narodzenie?

  I o jednym i o drugim trzeba pamietać

  pozdr
 • Szanowny Panie Józefie...
  wracając jednak do tego przykrywania przez Kościół "świąt" masońskich (1,3 Maja itd), to wynika to stąd, że... czy tego chcemy czy nie, nasze życie, to nie tylko to co widzimy, ale także to czego nie widzimy a co nazywamy życiem duchowym. Tu są przykłady życia duchowego:
  https://www.youtube.com/watch?v=ON3fMLk6ZaU&t=298s
  https://www.youtube.com/watch?v=SKHGlZS8rK0&t=8s
  W związku z powyższym, jak można zobaczyć na tych filmach, czczenie świąt masońskich, czyli sataniostycznych, nie pozostaje bez wpływu na czczących (wielu, bardzo wielu ludzi się już o tym przekonało).
  Jak widać na powyższym, Kościół ma tą wiedzę i stąd i tylko stąd to przykrywania tych "świąt" masońskich, świętami Kościelnymi, by siła Pana Boga przykryła tą niewątpliwą siłę szatana.
  Jeszcze raz pozdrawiam
 • @nikander 09:25:56
  Hasło to raczej na pielgrzymki się nadaje, msze św. hasło silnie związane z życiem duchowym danego narodu itp. ale MN powinien być odzewem politycznym i takim powinien pozostać.
  Moim zdaniem to hasło ma odwrócić uwagę młodych polaków w kwestiach zasadniczych, jaką jest okupacja Polski przez wojska amerykańskie, które działają w interesie światowej mafii banksterskiej i ich zadaniem jest rozpętanie wojny z Rosją rękami polaków, czyli ma polać się krew polaków.
  Drugim problemem jest aż nadto widoczna agentura w świecie polityki, ponieważ są ewidentni szpiedzy zarządzający niewolnikami Polsce.
  Przecież tzw. ,,Marsz Niepodległości" jest już fałszywym hasłem, ponieważ nie ma żadnej Niepodległości Polski, bo wszelkie decyzje polityczno - ekonomiczne w stosunku do Polski zapadają na zewnątrz naszego kraju, a realizatorami tych decyzji są szpiedzy, którzy sztucznie się kłócą o to kto ma byc lepszym nadzorcą w imieniu sowich mocodawców nad swoimi niewolnikami.
  Hasłem autentycznego Marszu Niepodległosci powinno być np; ,,chcemy odzyskać Niepodległość" Amerykanie won z Polski, precz z lichwą, odzyskanie kontroli nad swoim pieniadzem, domagać sie kar dla ludobójców z Upadłej, decentralizacja korporacji, ujawnienia raportu WSI, otworzenia wszelkich archiwów tzw. komuny, jawność życia publicznego w Polsce, trybunały dla architektów rozbiorów Polski, wiezienie dla tych co oddali Polskę obcym, wyjscie z UE, obalenie TL, NBP w służbie polakom itd.
  Moim zdaniem, gołym okiem widać, że kolejny MN jest sterowany z zewnątrz za pomocą leni i karierowiczów, którzy robią wszystko by jak najmniej w MN było słowo ,,Niepodległość", lichwa. itp.
  Poprzednia ekipa rządowa wyznaczała im trasy przemarszu, kazała budki palić, a obecna ekipa ,,cywilizuje" Marsz, tzn. też przejęła kontrole nad nimi medialną. To TVP info, TVP, PR od dwóch tygodni lansowało ten Marsz w swoich mediach, tak sterowało Winnickim i Bosakiem, że ci skutecznie odwracali uwagę od kwestii zasadniczych w sprawach Polski, tak by przypadkiem nie atakowano pisuaru a wiec, aby nie zaatakować mocodawców pisuaru z Izraela i Usraela.
  Po za tym, widać było na marszu portrety Kaczynskiego, oraz powiew flag ukrainskich, czyli ewidentnie widać, że architektom tego marszu zależy na tym, aby co roku spuszczać powietrze z naiwnych młodych ludzi i wprowadzać ich na fałszywe antypolskie tory, po których jedzie ten sam zaprzęg szpiegów z popisu.
 • Trudno się nie zgodzić z tą wypowiedzą
  Pozwolę sobie wprowadzić jedną poprawkę historyczną prymas Polski Poniatowski nie został powieszony tylko zmarł "śmiercią naturalną", podobnie jak abp. Wesołowski.

  Podobne pytanie, czyli czy jest jeszcze jakieś polskie święto, polskie, narodowe, ponad podziałami partyjnymi, religijnymi, które nie byłoby równocześnie świętem kościelnym.

  3 maja, święto konstytucji, przeciw której nuncjusz papieski, biskupi, prymas i magnaci zawiązali konfederację targowicką, jest równolegle świętem maryjnym.
  11 listopada, też święto maryjne, nawet 1 maja to też święto kościelne.

  Niestety bloger Aleszuma uznał, że to wpis obrazoburczy i skasował.

  Warto tu jeszcze przypomnieć, że oba nasze powstania narodowe, listopadowe i styczniowe zostały potępione przez papieży Grzegorz XVI i Piusa IX, przy czym wypowiedź Piusa IX była bardziej stonowana.

  Tak nasza prawda, że wszystko co Polskie jest zawłaszczane i majątek narodowy, i święta, i nawet patriotyzm.
 • @Wrzodak Z. 10:46:18
  W Niemczech ludzie już od dawna wychodzą na ulice z hasłami Yanky Go Home.
  A u nas witają ich kwiatami.
  Czy to prawda, że Polska jest największym w Europie producentem srebra (ale i podobno złota) jako produktu ubocznego w KGHM a także mamy bardzo bogate złoża metali ziem rzadkich, które to Chińczycy kupują każdą ilość i podobno to właśnie w tych ( i podobnych) miejscach rozlokowane są bazy wojsk amerykańskich?
  Czy to dlatego lansuje się ten cały Jedwabisty Szlag, by szybko to wszystko mozna było wywieźć do Chin i zalać nas (czyli zniszczyć już do reszty polską gospodarkę) chińszczyzną?
 • @Jan Paweł 11:07:46
  Tak, to prawda, po to min. okupacja, która zawsze ma przyniesć okupantom z cztery strategiczne zyski, tak jak wojna.
 • @Wrzodak Z. 11:17:26
  Dzięki, bo tak jakoś na podstawie tego co wiem, "głupio" mi się skojarzyło.
  Ale jak widać taka "głupota" nie jest powszechna.
  Serdecznie pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 11:17:26
  Polacy jakoś nie garną się do wojny ze swoimi niedawnymi kompanami z wycieczek wymiennych (np polskie kryształy na ruskie złote obrączki) więc masowo sprowadza sie Ukraińców, którzy jako "Polacy" (w polskich mundurach) rozpoczną tą wojnę z Rosją...
  A potem to się to już samo rozkręci na całą Europę
 • @MacGregor 10:25:21
  O wielka naiwności! Taż tu przecież nie chodzi o to aby i o jednym i o drugim pamiętać tylko o to, aby jedno drugim przykryć - zagłuszyć.
 • @ Autor+5
  Polska jest słaba bo ma licznych wrogów. Pasożytów żerujących na naszej ojczyźnie. Ile by nie napisano z każdej strony prac "naukowych" w obronie pasożytów.

  Jest oczywistym że dziś na Polsce, zerują żydzi, amerykańscy lobbyści przemysłowi, kościół, no i UE zaczyna nas pomału kroić.

  Tu nie ma co filozofować. Nie da się tego ukryć, że to są siły okradające Polskę z majątku i środków finansowych. Odbywa się to kosztem edukacji, służby zdrowia, emerytur, wojska, kosztów paliwa, gazu, czynszu. Kosztów zwykłych obywateli.

  Zawłaszczanie świąt przez kościół, jest na porządku dziennym. Jednak zawłaszczenie dnia konstytucji 3 Maja i Święta Narodowego pod starymi historycznie hasłami to policzek dla Polski.
 • @Fischer 12:03:00
  MSZ Izraela krytykuje Marsz Niepodległości. "Niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie". MSZ Izraela nazwało „niebezpiecznym” sobotni Marsz Niepodległości w Warszawie i odnotowało, że zorganizowały go „elementy ekstremistyczne i rasistowskie”. Rzecznik resortu wyraził nadzieję, że organizatorzy zostaną ukarani przez polskie władze. To marsz niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie oświadczył rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela Emmanuel Nahshon, którego słowa przytoczyła w niedzielę włoska agencja prasowa Ansa. Dodał: Wyrażamy ufność, że władze polskie podejmą działania przeciwko organizatorom. (…) Historia uczy, że na takie zjawiska nienawiści rasowej trzeba reagować natychmiast i w sposób zdecydowany podkreślił.

  https://wpolityce.pl/swiat/366690-msz-izraela-krytykuje-marsz-niepodleglosci-niebezpieczny-zorganizowany-przez-elementy-ekstremistyczne-i-rasistowskie
  (pod tym artykułem komentarze zablokowane, pytanie dlaczego?)


  Ps..Ja nie wiem co jest takiego złego w haśle "Biała Europa braterskich narodów". Pamiętam Elementarz z czytanką "Murzynek Bambo", obecnie pewnie ta czytanka to pewnie mowa nienawiści. I dobrze, niech się boją Polskich Narodowców!!! W przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej!!! My wiemy, że młody chłopak mówiący o kolorze skóry miał na myśli nachodźców Apokalipsy Islamskiej, których nie chcemy w Polsce!!! Tak się składa, że przeważnie mają ciemną karnację. No i czego tu się wstydzić? Niebawem Jewropejska Unia stanie się kalifatem i skończymy jak ten śmierdzący twór, jak z tego bagna nie wypełzniemy. Europa od tysiącleci była kolebką białego człowieka, to skąd się bierze ta rasistowska nagonka na białych. Czyżby czarni, to jakiś gatunek nadludzi i mają panować na wszystkich kontynentach i niszczyć narody. To bezwartościowa dzicz, która niczego nie stworzyła i żyje tylko z dokonań białego człowieka, tak jak inne rasy i tej prawdy nie da się zakrzyczeć poprawnością polityczną. Ten balonik niebawem pęknie i poleje się morze krwi, idiotów pozbawionych rozumu i wyzutych z moralności. To przejaw mikromanii, o której wczoraj mówił Prezes Jarosław Kaczyński. Będziemy nieść hasła jakie chcemy i zapraszać kogo chcemy. Jak widać mass-media są w łapach żydowskich rasistów ! Kraje chrześcijańskie są opanowane przez żydowską mafię ! Jedynie Węgry, Rosja i Białoruś są praktycznie wolne od mafii żydowskiej ! To właśnie lewaccy naziści nazywają patriotów faszystami. Lewacy sami są faszystami, bo używają faszystowskich metod. Minister Jaki się zdemaskował ?! Nie przeszkadzało mu to, że medialna żydokomuna bezczelnie i jak się okazuje bezkarnie nazywała manifestujących wartości polskie, patriotyczne i katolickie Polaków "faszystami". Co to, to nie. Ale przeszkadzało mu coś innego:
  http://www.rp.pl/Rzad-PiS/171119771-Patryk-Jaki-po-Marszu-Niepodleglosci-Tymi-haslami-powinna-zajac-sie-prokuratura.html

  Pan Patryk Jaki, lepiej niech nie rżnie świętszego od papieża, bo już i tam świętości zostały pogrzebane. Mnie się to hasło bardzo podoba. Bycie antysyjonistą to obowiązek każdego człowieka. Lichwa, światowe sponsorowanie terroryzmu, terroryzm medialny, wojny, 911. Precz z holokaustowym terroryzmem! Jakieś głupoty pieprzą nawiedzeni ludkowie.
 • @Jan Paweł
  Nowoczesna składa zawiadomienie do prokuratury na organizatorów Marszu Niepodległości. Powód? Propagowanie faszyzmu i rasizmu.

  https://wpolityce.pl/polityka/366752-nowoczesna-sklada-zawiadomienie-do-prokuratury-na-organizatorow-marszu-niepodleglosci-powod-propagowanie-faszyzmu-i-rasizmu


  Ps..Ten nowośmieszny głupek już tak ma! Kiedy wreszcie będzie pozbawiony mandatu i pociągnięty do odpowiedzialności za sianie zamętu w Polsce??? Rysio to ofiara eksperymentów w Dubnej. Emisja cząsteczek odbiła się na sprawności kojarzenia. Należy złożyć doniesienie na Nowoczesną o propagowanie bolszewizmu i komunizmu. Petru propaguje lewactwo i głupotę. Głupszego od Petru trudno spotkać. To powinno być również karane. Rychu, a ja złożę wniosek od odebranie ci matury za **6 Króli* * ! Rycho dawno nic nowego nie POkrył ???
 • @kula Lis 67 13:58:35
  ""Ps..Ja nie wiem co jest takiego złego w haśle "Biała Europa braterskich narodów". ""

  Najprawdopodobniej odpowiedz Pan zna i to bardzo dobrze. Mianowicie
  ŻYDZI NIE SĄ RASĄ BIAŁĄ! Jedna grupa pochodzi od Semitów, tak samo jak Arabowie a druga grupa to plemiona tureckie. Niebycie rasą białą jest jedynym wektorem który wstrzymuje tych ludzi aby stać się hegemonem na świecie.
  Ich szczekanie na Marsz Niepodległości, niezależnie czy po prawdzie ksenofobiczny czy nie, jest zgoła obłudne i oszukańcze. Izrael jako możliwe że jedyne państwo na świecie ma rządowe prawa które są najbardziej nacjonalistyczne ze wszystkich praw w innych państwach. Można nawet pomawiać iż od kilku lat ich niektóre prawa są dokładnie o podłożu rasistowskim. Tak więc niech się pocałują w dupę.
 • @Stara Baba 14:33:40
  Przytoczone hasła mogłyby zostać uznane za rasistowskie jakieś 20-30 lat temu. Aktualnie, dzięki radosnej twórczości tow. Merkel, tow. Macrona et consortes z polecenia zbrodniarza i złodzieja z dwoma zaocznymi wyrokami kary śmierci żyda Sorosa, stanowią one jedynie oczywistą diagnozę rozpaczliwej sytuacji, do której doprowadzili kontynent europejski właśnie ci towarzysze, jak też jedyną racjonalną receptę na uniknięcie definitywnej klęski i ostatecznej islamizacji Europy.
 • @kula Lis 67 14:20:07
  Psy szczekają a karawana jedzie dalej i... nic już jej nie powstrzyma. Po prostu Polacy się budzą, tak samo, jak już powoli wszystkie narody świata.
  Po masowym udziale Polaków w Różańcu do granic, Egzorcyzmie narodowym na Jasnej Górze i Intronizacji w Łagiewnikach widać, że Polacy nareszcie zaczynają zdawać sobie sprawę z tego że są poddanymi Matki Boskiej Króla Polski ze związanymi z tym błogosławieństwami, ale i zadaniami misyjnymi.
  Każdy może zostać poddanym Matki Boskiej Króla Polski, Nowocześni też. Gdzie pójdą, gdy w końcu zostaną sami? A niechybnie zostaną sami.
  Oby zdążyli, załapać się na poddanych MBKP
 • @Jan Paweł 17:22:25
  Skandaliczny wpis "szwedzkiego" ministra. Chce „zwalczyć” Marsz Niepodległości


  http://niezalezna.pl/forum/208502-skandaliczny-wpis-szwedzkiego-ministra-chce-zwalczyc-marsz-niepodleglosci

  Ps...Ten minister nie jest Szwedem tylko lewackim żydem który przedostał się do Szwecji jako migrant i po trupach prze do koryta. Poniżej link do zdjęć tych "wikingów" za Wzgórz Synaju, polecam !


  https://judarisverige.wordpress.com/
 • @Stara Baba 14:33:40
  Przypomnę, że..W 1918 po wygranej Powstania Wielkopolskiego 90% żydów z Poznania wyjechało do Berlina. W 1941 Niemcy przywieźli ich z powrotem do Litzmanstadt a potem prosto do Chełmna nad Nerem.
 • @nikander 09:54:07
  a czy ktoś w ogóle rozumie przypowieść o winnicy ?

  zwłaszcza w kontekście innych naukch Chrystusa ?
 • @Jan Paweł 10:13:13
  ja przerobiłem,
  kupiłem sobie 50 calowy tv jako monitor do kompa,
  był znacznie tańszy niż mniejszy monitor,

  to się nazywa strategia rynkowa, takie ceny
 • @Wrzodak Z. 10:46:18
  ankieta,

  komu się wydaje, że zalew banderowców jest lepszy od zalewu muzułmanów?
 • @Jan Paweł 11:07:46
  Jankesi są u nas, aby bronić nas przed niemiaszkami.
 • @Fischer 12:03:00
  Największym wrogiem Polski są sami Polacy.
 • @Stara Baba 14:33:40
  co innym wolno, Polakom nie wolno, tak było zawsze, sami to wymyśleliśmy.
 • @Jan Paweł 17:22:25
  Na podwórku widzę po sąsiadach, że owo przebudzenie to nie u nas.
 • @Stara Baba 14:33:40
  Psychiatryk! „Obrończyni demokracji” nazywa uczestników MN terrorystami: „Tak się rodziło ISIS”....Podczas warszawskiego Marszu Niepodległości prowokatorki z Obywateli RP położyły się na trasie i histerycznie krzyczały „Kobiety przeciw faszyzmowi!”. Ponieważ nikt ich nie pobił, „Wyborcza” ogłosiła, że… zostały skopane. Na trasie wrocławskiego marszu Wielkiej Polski Niepodległej również stanęły prowokatorki z banerem Obywateli RP. Ponieważ nic im się nie stało, ogłosiły, że… jedna z nich została podpalona racami. Tak wygląda neomarksistowska propaganda czerpiąca pełnymi garściami z antypolskiej propagandy komunistycznej. Ale to jeszcze nie wszystko.

  Okazuje się, że kłamstwa i nazywanie uczestników obu manifestacji faszystami i nazistami, to za mało. Jedna z „obrończyń demokracji” postanowiła pójść dalej. Polacy manifestujący swoje przywiązanie do Ojczyzny to dla niej „polscy terroryści”. O uczestnikach MN pisze tak: „Ten tłum pełen nienawiści, który szedł dziś ulicami Warszawy, któregoś dnia wejdzie do waszych domów, aby w imię Boga gwałcić wasze córki i zabijać maczetami Waszych synów. Widziałam to dzisiaj w ich oczach. Tak się rodziło ISIS.”

  Wariatka, czy prowokatorka? Niesamowicie dramatyczna relacja pani Eli z KOD, która w trakcie Marsz Niepodległości 2017 patrzyła w oczy jego uczestnikom...a teraz oskarża.
  Rodzi się ISIS


  https://pbs.twimg.com/media/DOhO4tyWkAEXRQh.jpg  https://pbs.twimg.com/card_img/930097460483063814/zqwa2eZK?format=jpg&name=144x144_2


  Ps...Psychiatria powinna otrzymać największe dofinansowanie na rozwój, coraz więcej osób potrzebujących specjalistycznego leczenia.
 • @Stara Baba 14:33:40
  Grzegorz Schetyna szkaluje organizatorów i uczestników warszawskiego Marszu Niepodległości i wrocławskiego Marszu Wielkiej Polski Niepodległej. Jak należało się spodziewać Grzegorz Schetyna przyłączył się do chóru „demokratów” atakujących Polaków za to, że uczestniczą w patriotycznych marszach organizowanych przez narodowców.

  „To, co zobaczyliśmy na demonstracjach, na marszach, szczególnie w tych dwóch miastach – w Warszawie i we Wrocławiu, jest nie do zaakceptowania, jest hańbą dla Polski i dla politycznych protektorów, którzy dają przyzwolenie od lat, a szczególnie przez ostatnie dwa lata, na takie zachowania” – oświadczył Schetyna na konferencji prasowej we Wrocławiu. „Widzieliśmy to bardzo i wyraźnie w sobotni wieczór – twarz nienawiści, agresji i ksenofobii i wprost nazizmu. Chcę bardzo wyraźnie powiedzieć: są za to politycznie odpowiedzialni politycy PiS. To wszystko, co działo się w sobotę na ulicach w Warszawie i we Wrocławiu to efekt polityki nienawiści, którą prowadzi Kaczyński i, którą prowadzi rząd PiS w ostatnim czasie”.

  Oświadczenie Schetyny jest po prostu obrzydliwe. Polityk partii, za rządów której uczestnicy patriotycznych marszów byli atakowani i bici przez policję po dokonywanych przez funkcjonariuszy prowokacjach prowadzących do zamieszek, ma dziś czelność szkalować i opluwać Polaków, którzy demonstrują swoje przywiązanie do Ojczyzny. Polityk partii, która na sztandarach wypisała sobie hasło „polskość to nienormalność”, pluje na tych, którzy polskość umiłowali. Polityk partii, która chce zlikwidować suwerenne państwo polskie, wykorzystuje prowokacje urządzane przez Obywateli RP do imputowania uczestnikom obu marszów nienawiści, a nawet nazizmu.

  Celem tego nienawistnego bełkotu Schetyny jest przede wszystkim uderzenie w Prawo i Sprawiedliwość. To jest cyniczna, polityczna gra mająca służyć doprowadzeniu do obalenia obecnej władzy, która nie zgadza się na niemiecką dominację w Europie. Proniemiecka PO zbudowana za pieniądze CDU nawet nie jest w stanie wyobrazić sobie Polski suwerennej służącej polskim obywatelom, a nie niemieckim mocodawcom Platformy. Dlatego manifestowanie przywiązania do polskości jest dla Schetyny et consortes nienawiścią, ksenofobią i nazizmem. Natomiast bicie i kopanie Polaków uczestniczących w patriotycznych manifestacjach to dla Schetyny przejaw demokracji i wartości europejskich. Pamiętajmy! Tak wyglądała „demokracja” za rządów Platformy Obywatelskiej.


  https://youtu.be/X-BUCmSBwxY

  Ps...Zdelegalizować platformę oszustów i złodziei!!! Należało się spodziewać ataku żydokomuny na Polaków i katolików. Polskość i katolicyzm to dla żydokomuny od dawna nienormalność. Pan Jezus przecież zapowiedział: Mnie prześladują i was prześladować będą. Ale jest też adekwatne powiedzenie: Psy szczekają, a karawana jedzie dalej ! Zawsze żydostwo próbowało nam zepsuć i ośmieszyć uroczystości katolickie i narodowo-patriotyczne więc się już całkowicie na tę ich agresję uodporniliśmy. Aj waj, jak chazarowie i ich pomagierzy piszczą gdy Polacy się jednoczą oj jak ich to boli. Więcej takich akcji i przede wszystkim czas na nacjonalistyczną rewolucję, to będzie miotła która zrobi porządek z tymi pasożytami.
 • 6*.
  .
 • ROTA hymnem MN, RN i MW
  Trzeba było doczekać do końca.
  https://twitter.com/aktwolinarodu/status/929947771792175104

  @nikander Uwolnienie się z wpływu KK nie jest dla większości ani możliwe ani przez większość pożądane. To fakty. By tu nastąpiła radykalna zmiana to trzeba cudu Bożego -:))

  Uważam, że hasło MN 2017 było dobre. Oddźwięk w niem. TV też. Przekaz w Niemczech uwidaczniał raczej zatroskanie o siłę MN. Podano też liczbę uczestników MN w Warszawie.

  Walka z polską głupotą jest więcej niż trudna. Trzeba by przywrócić struktury szkolnictwa jak w PRL-u.. Ostatnio w grupie dyskusyjnej podano linka do przetłumaczonego na polski antyreligijnego filmu.

  Uważam, że Zawisza mający tu duży autorytet historyczno-religijny
  mógłby z tego filmu wyciągnąć nowe pomysły dydaktyczne dla swoich artykułów anty KK.
  https://www.youtube.com/watch?v=kjkEMFdRRLM

  Ostatnim tematem w tej kwestii jest dzisiejsza reakcja Dudy w Krapkowicach "Ogromnie boleję, jeżeli ktoś mówi o Polsce, która ma być tylko dla Polaków" itd. Ciekawe przemówienie- zostało na stronie prezydenta wyłagodzone.
  Polecam oryginał przemówienia w Internecie.

  1 zwrotka Roty:
  "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród!
  Nie damy pogrześć mowy.
  Polski my naród, polski lud,
  Królewski szczep Piastowy."
 • @adevo 22:11:20
  https://wpolityce.pl/polityka/366820-prezydent-duda-nie-ma-w-naszym-kraju-miejsca-i-zgody-na-ksenofobie-chorobliwy-nacjonalizm-i-antysemityzm-wideo

  Czy to, że żona jest żydowskim potomkiem, której tatuś układał "wiersze dla Agatki" szkalujące złych Polaków ma wpływ na zapatrywanie człowieka w pałacu prezydenckim a Polacy powinni być filosemitami? Czy asfalt może być Polakiem? Nie! Nie może! Polbruk też nie! Polak to Polak. To Białas! Ale każdemu wolno być polskim patriotą, nawet fioletowym chujom w myckach. Tusk dla negatywnego przykładu ma obywatelstwo polskie, a nie jest Polakiem!
 • @interesariusz z PL 17:47:54
  Niemiaszki, są juz od dawna (od II wojny) własnością Jankesów.
  Nawet Niemiaszki sobie zespół rockowy nazwali miejscowością (Ramsztajn) gdzie jest jedna z okupacyjnych baz jankeskich, więc chyba im się ta okupacja podoba, bo im jankesi z kraju upadłego po wojnie, tak napompowali gospodarkę, zrabowanym gdzie indziej na świecie kapitałem, że Niemiaszki obrośli pychą aż po sam Księżyc.
  Ale cyk walenty, na bok sentymenty... trzeba teraz ciężko płacić za tą służbę szatanowi.
 • @interesariusz z PL 17:45:16
  dzięki za pomysł. Należy go rozpowszechnić na całą Polskę. Pozdrawiam
 • @Jan Paweł
  Żydzi to ostatnia nacja, której wolno wobec Polaków czegokolwiek żądać. Faktycznie kolaborowali i z hitlerowcami i z sowietami i z banderowcami przeciwko Polsce , masowo mordowali z zimną krwią naszych przodków, a teraz okupują Polskę i chcą nam nadal narzucać barbarzyńskie zwyczaje, obyczaje i antywartości. Brawo polska młodzież ! Brawo młodzi, świadomi katolicy ! Wspólnie stopniowo wyzwolimy Polskę od lucyferian !
 • @adevo 22:11:20
  To kwik żydolewackich neonazistów tak rodzimych jak i tych z zagranicy. Tak należy nazywać i tak traktować te organizacje żydolewackie jako neonazistowskie. Żydolewakom już rozum odbiera, nie mogą się pogodzić, że żadnych zamieszek ze strony uczestników Marszu Niepodległości nie było, to żydolewacy wymyślają różne kłamliwe historyjki o wszelkich zamieszkach które się nie odbyły, posiłkując się obrazami z marszów za PO/PSL. Marsz Niepodległości to marsz polskich patriotów, a nie faszystów jak żydolewacy celowo pomawiają prawdziwych Polaków. Żydolewacy rodzimi jak i zagraniczni dostają furii, że Marsz Niepodległości odbył się pokojowo.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930