Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
696 postów 7568 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Czy Netanjahu doniesie na żydów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zatem idę o zakład, że strona izraelska nie zasiądzie do stołu, nie zasiądzie ani przed ani po wyborach w Izraelu. Prawda ich nie wyzwoli.

 

     Miała powstać jakaś polsko-izraelska komisja do zbadania problemu szmalcownictwa czy czegoś tam. O ile wieść niesie to strona polska jest zwarta i gotowa siadać do stołu. Tymczasem Netanjahu zwleka. Zwleka czy kombinuje?

     Zgodnie z talmudem, żyd może dochodzić prawdy jeśli ta prawa mu służy. Tymczasem w tym przypadku, i to za zrządzeniem losu wcale tak być nie musi.

     Ks. prof. Tadeusz Guz twierdzi że zdarzyło się coś na co czekaliśmy od 1000 lat żydowskiej okupacji Polski. Prawie prezent od niebios.

https://youtu.be/RGOA7EYZNx4

     Za sprawą Internetu stało się coś czego górale znad Synaju by sobie nie życzyli a teraz wypadałoby to spisać i uznać za prawdę i nagłośnić, aby sprawę naświetlić we właściwych kolorach.

     Zatem idę o zakład, że strona izraelska nie zasiądzie do stołu, nie zasiądzie ani przed ani po wyborach w Izraelu. Co to to nie, rzytki aż takie głupie nie są, aby strzelać sobie w stopę. Prawda ich nie wyzwoli. Ty masz wiedzieć dlaczego.

Idzie czas dla Lechitów.

Film z prof. Guzem obejrzeć warto, aby dowiedzieć się w czym rzecz, chociaż ostanie sekwencje są – delikatnie mówiąc – wątpliwe.

KOMENTARZE

 • Słusznie
  Dla żydów dochodzenie do prawdy jest grzebaniem w puszce Pandory, która już została otwarta, przez nich samych. Jak to napisał pewien bloger, z żydów opadły maski, a Polakom wypadły kneble, tutaj przykład:
  https://niezlomni.com/ten-wpis-pawla-kukiza-podbil-siec-polityk-obnazyl-zaklamana-narracje-mowie-to-ja-pawel-kukiz-ktory-wybaczyl-mimo-iz-zyd-komunista-zamordowal-mu-dziadka-a-ojca/

  Dr Ewa Kurek opowiada o tym, jak po wojnie żydzi siedzieli cicho, aby ich zbrodnie, ich kolaboracja z hitlerowcami nie wyszły na wierzch. Im więcej świadków umierało, tym głośniej zaczynali mówić na temat wyłącznie własnych krzywd, aż do utworzenia przemysłu holkaustu, w międzyczasie stopniowo wybielając Niemców i oczerniając Polaków. Teraz obrośli w butę i pewność siebie uwierzywszy w swoje kłamstwa i troszeczkę przesadzili oskarżając Polskę i Polaków o powszechny współudział w zbrodniach hitlerowskich, tym samym otwierając Polsce usta w krzyku świętego oburzenia, na dodatek w czasie gdy międzynarodowa opinia publiczna nie jest im już tak bardzo przychylna. Sami na siebie bat ukręcili. Tak trzymać!
 • idę o zakład, że strona izraelska nie zasiądzie do stołu...
  Nie będzie musiała.
  Bo ja z kolei idę o zakład, że ta ustawa w obecnym kształcie, nigdy nie wejdzie w życie. Po prostu jesteśmy za ciency w uszach ( o ile w ogóle jesteśmy...).
 • Trudno sie nie stać antysemitniczką
  po tej hucpie.
 • @SZS 19:18:34
  Tutaj też ks. prof przywalił żydowskiej hucpie:https://www.youtube.com/watch?v=zf7e4haxFIU
 • My to wiemy, ale Żyd nie wie
  albo rżnie głupa. Musi być upośledzony umysłowo. cd wykładu prof, Guza:https://www.youtube.com/watch?v=GS-u__sDbxQ
 • @wercia 19:36:26
  Pewnie zaraz zostanie suspendowany jak Międlar.
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:52:13
  Chyba nie. Zabroniono mu się wypowiadać na temat odstępstw Lutra i się do tego dostosował. Przecież mówi prawdę. Jak mu zabronią wolności wypowiedzi, to może odejść od takiego kościoła a ja za nim w pierwszym szeregu.
 • List otwarty i apel komandosa Michała Jarzyńskiego do swoich Braci Komandosów w Polsce .
  Przytaczam fragment dyskusji , która toczyła się moim udziałem na jednym z portali , a dotyczyła przyczyn upadku w Polsce polskie lewicy. Ta moja wypowiedź, a w zasadzie diagnoza przyczyn i sposobu doprowadzenia do upadku w Polsce polskiej lewicy jest dla nas o tyle ważne , gdyż możemy ją implementować na nasz związkowy grunt , by wcześniej , niż dojdzie do upadku naszego związku – co od dłuższego już czasu , w dużej mierze dzięki „naszemu” Kierownictwu, ma miejsce- antycypować przeciwdziałanie wobec tego zagrożenia i podjąć niezbędne środki, by jemu zapobiec.

  To, że w naszym związku spadochronowym od dłuższego czasu dzieje się źle nie muszę nikogo przekonywać . Widać , to gołym okiem min. , po doprowadzeniu do upadku „Komandosa” , który dawał możliwość naszym Braciom na znalezienie godnej pracy po zakończeniu służby wojskowej.

  Teraz nasi członkowie i było komandosi muszą się tułać od firmy do firmy ochroniarskiej prosząc o pracę. a , miejsce po „Komandosie ” zajęły firmy o kapitale zagranicznym częstokroć izraelskim takie jak Solid , Konsalnet, Impel i inne. To co się stało nie stało się tak sobie , lecz było efektem prowadzonej poprzez obce służby wywiadowcze gry operacyjnej obliczonej na wyrugowanie z rynku ochroniarskiego naszej firmy z wykorzystaniem agentury umieszczonej min . w naszym związku , w tym jego wierchuszce. Odbyło się to poprzez ich agenturę , która działa w Kierownictwie naszego związku /częstokroć są to ludzie , którzy w przeszłości odbywali przeszkolenie w USA/.

  Zwracam się do wszystkich Braci Komandosów zarówno tych należących do Związku Polskich Spadochroniarzy jak również tych pozostających poza tym związkiem o przemyślenie we własnych gronach tego mojego do Was apelu po to by nie było za późno, by nie doszło do tego , co miało miejsce w niedalekiej przeszłości w Polsce wobec partii lewicowej , iż doszło do publicznego jej upadku połączonego z aktem wyprowadzenia sztandaru do lamusa.

  Nie dopuśćmy do tego .

  PS. autor tego apelu jest członkiem III Oddziału ZSP w Dziwnowie . W przeszłości 1976-80 był oficerem kontrwywiadu wojskowego w 1 batalionie szturmowym w Dziwnowie, w latach późniejszych był ekspertem Zarządu WSW w Bydgoszczy w dziedzinie walki z dywersją ideologiczną nazywaną obecnie wojną informacyjną , posiada duże doświadczenie w zakresie bezpośredniej walki z dywersją, terroryzmem , sabotażem itd. , obecnie jest publicystą aktywnie komentującym współczesne , bieżące wydarzenia w kraju i na świecie, ma wiele kontaktów z polskim środowiskiem patriotycznym w kraju i na świecie.

  Przykładowa prezentacja mojej aktywności na portalach społecznych w internecie:

  „Z Tweeta –
  Ludzie, którzy wydają się promować abstrakcyjną ideę grupy społecznej zwanej „lewicą”, często są tymi, którzy korzystają z jej nieistnienia.

  Polubione przez ciebie oraz 4 innych ludzi

  heavymetal60 , 6 lutego 2018 at 00:59
  Odpowiedz

  Lewicę w Polsce zniszczono metodą od góry poprzez agenturalnych wobec CIA/Mossad jej przywódców Aleksandra Kwaśniewskiego i Leszka Millera. Niestety ślepcy z lewicy nie widzą tego do dzisiaj.

  Polubione przez ciebie oraz 7 innych ludzi”

  Michał Jarzyński , 6 lutego 2018 at 07:18 ”

  źródło :https://kodluch.wordpress.com/2018/02/05/05-02-2018-syria-857-dzien-sprzatania-swiata/#comments

  Bracia Komandosi !

  Nie bądźmy takimi ślepcami jak Ci ludzie z lewicy. Obowiązkiem każdego komandosa jest prawidłowe rozpoznanie przeciwnika i jego pokonanie . Nie zapominajmy o tym .

  Łączę żołnierskie pozdrowienia dla Was i Waszych rodzin.

  Łódź, dnia 20 luty 2018 r. komandos Michał Jarzyński

  https://iv.pl/images/68835802705728505336.jpg
 • @wercia 20:05:43
  Jewish collaboration
  http://jewishcrimes.info/
 • List otwarty dysydenta, komandosa Michała Jarzyńskiego do byłych generałów LWP
  Polska z każdym dniem coraz bardziej ginie, a Wy sobie zakładacie Klub Generałów stanowiący coś w rodzaju towarzystwa wzajemnej adoracji, by poprzez samouwielbienie i sobiepaństwo rozkoszować się sobą , kompletnie ignorując otaczającą rzeczywistość i jej zgubne skutki dla Polski i Polaków , jak również ich potomnych. Gdzie jest Wasza godność i służba dla Ojczyzny , której przysięgaliście służyć do końca.

  Kompletnie zaprzedaliście się zgubnej dla Polski władzy publicznej z agenturalnego nadania USA. Robicie to ze strachu , czy dla własnej korzyści ? ….a oni kpią z Was na każdym kroku /vide: Macierewicz i inni / , a Wy , żeby się czasami nie wychylić udajecie , iż „deszcz pada jak Wam plują w twarz” .

  Nie potraficie siebie ochronić, już zaczynają Wam odbierać stopnie /degradować / vide : Wojciech Jaruzelski i Czesław Kiszczak / a Wy czekacie , bo przecież Was osobiście to nie dotyczy . A jak Wy macie zamiar bronić Narodu Polskiego w sytuacji zagrożenia , kiedy sami się nie potraficie obronić.

  Otóż informuję Was , że przy tej władzy publicznej w Polsce , co teraz jest , to Was również spotka. Czekajcie dalej … a obudzicie się z ręką ubabraną po pachy w gównie. W sumie Was nie żałuję , bo sami na to zasłużyliście poprzez swoje zaniechanie. Nawet Was nie było dotąd stać na takie minimum oporu jak to zrobili byli wojskowi z NRD.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/05/09/apel-bylych-wojskowych-bylej-armii-bylej-ndr/

  Żałuję , iż w przeszłości służyłem pod takimi jak Wy.

  Łódź , dnia 21 luty 2018 r. Michał Jarzyński
 • @SZS 19:18:34 „nowela ustawy o IPN będzie działać, ale nie będą stawiane zarzuty”.
  Zresztą łagodzenie ostrza tej nowelizacji wynika choćby z wczorajszej wypowiedzi wiceministra polskiego MSZ, który stwierdził, że „nowela ustawy o IPN będzie działać, ale nie będą stawiane zarzuty”. Co jednocześnie stanowi- typowe dla narzuconych nowych standardów prawnych w Polsce przez PiS- kuriozum na skalę światową.
  https://adnovumteam.wordpress.com/2018/02/21/wojna-domowa-na-ukrainie-21-02-2018r-1090-dzien-od-nowego-rozejmu/#more-111051

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031