Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 7572 komentarze

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

I’m doing God’s work

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jakimże trzeba był łajdakiem aby w największej grabieży świata brać Boga na wspólnika.

 

      Chcemy, aby nasz sejmik konfederacji (zapowiadany na 17 listopada w Lublinie) miał formułę otwartą. Nie chcemy przed nikim drzwi zamykać, jednak przed wizytą neomonetarystów musimy się jakoś zabezpieczyć. Na naszych wyższych ekonomicznych ogłupialniach skutecznie się obrabia mózgi tych, którzy chcą się dorobić pierwszego miliona przed trzydziestką i z tych to powodów obierają ten „zawód bez skrupułów”. Do nich nie docierają żadne argumenty poza tymi, które wyartykułował generalny dyrektor banku inwestycyjnego Golden Sachs – Lloyd Blankfein 8 listopada 2009 roku dziennikarzowi Sunday Timesa.

      „Wykonuję prace boga” (I’m doing God’s work). Tak uzasadniał Blankfein wydatkowanie 30 mld USD dotacji rządu USA ( na tych „co to są za duzi aby upaść”) na nagrody dla swoich pracowników.

      Epizod ten jest powszechnie znany i kiedyś głośno o nim było. Jednak jest problem. Wielu bowiem Polaków poddanych formatowaniu umysłu w duchu wykonywania tutaj na ziemi „pracy Boga” jest straconych dla naszej narodowej sprawy. Żadne argumenty, że system monetarny można by jakoś inaczej poukładać do nich nie docierają. Gdyby na ziemi zabrakło pieniądza wyczarowywanego z niczego i udzielanego na procent - na ziemi przestałoby wschodzić słońce. Gospodarka nagle stanęłaby w miejscu a ludzkość pogrążyłaby się w zamęcie kanibalizmu. Emisja suwerennego pieniądza niechybnie wpędziłaby nas w hiperinflację i żadne argumenty że banki to robią tylko na procent do nich nie dotrą. Baksteria stajnię janczarów ma liczną – niestety...

      Jakaś uczelniana prostytutka z bizantyjskimi ozdobnikami przed imieniem i nazwiskiem skutecznie im to wbiła pod sufitkę. Student jak to student: trzęsąc portkami ze strachu na egzaminie musiał tę doktrynę uzasadnić nawet gdy jego słowiańska dusza się przed tym buntowała.

     Gdy „wybuchnie u nas suwerenność” to znaczy gdy będziemy w naszym kraju stanowili prawa i bili monetę, coś trzeba będzie z tymi osobnikami zrobić. Nie zutylizujemy ich, bo byłoby to niehumanitarne. Proponuje zatem aby zabezpieczyć im dożywotni pobyt w luksusach Arłamowa pod Przemyślem za zgromadzone przed trzydziestką pieniądze.

 

     A artykuł Janusza Rygielskiego „Wysłańcy Boga” przeczytaj koniecznie. Pan Janusz prawdę pisać może, bo żyje w Australii nie rządzonym obecnie przez bankstera.

 

No to zapierdalajmy dalej za miskę zupy. My tymczasem tresujemy gwardię przyboczną  aby tych „wysłanników Boga” pognać z naszej ziemi tam skąd przyszli.

 

KOMENTARZE

 • @Arjanek 09:00:07
  A co ma piernik do wiatraka?
 • @Arjanek 09:00:07
  No tak. Nei czytać bo rzytki zakazały. Chłopie zacznij się leczyć.
 • @nikander 09:09:46
  A na sejmik zapraszam: https://youtu.be/6E6ZCEA8gLI
 • @nikander 09:09:46
  U mnie link do artykułu nie działa - znaczy strona jest blokowana jakimś rzekomym zagrożeniem. Rygielski był rednaczem tygodnika studenckiego. Zajmował się Bieszczadami - chyba nawet był członkiem SKPB, ale honorowym, bo na kursie nie był.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:16:29
  Proszę próbować otworzyć jakąś inną przeglądarką lub skopiować i wkleić link. U mnie Firefox także blokuje.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:16:29
  Po kilku godzinach udalo sie. Ok.19-tej.
 • @zadziwiony 15:28:26
  Jednak ARTYKUL ciekawy.
 • @morgan 19:19:27
  To właśnie te dobrze płatne miejsca pracy che Morawiecki stworzyć w Polsce. No ręce same składają się do oklasków.
  Pozdrawiam
 • Przeczytałem ten artykul
  I potem jadą na negocjacje z takimi cyborgami nasi niedouczeni ale wieni dyplomaci i urzędnicy rządowi i mają cokolwiek dobrego dla POlski ugrać?
  eTo tak jak ja bym grał w szachy z arcymistrzem. ( do tej pory grywałęm tylko w warcaby) Przecież oni nawet nie rozumieją o czym tamci gadają!
 • 5*
  DK

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930