Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
761 postów 7905 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Mam się zamknąć

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powołałem się na niewłaściwą encyklikę. Miałem widocznie pecha.

Około godziny 11:30 na skrzynkę pocztową administracji NEon-u dotarła taka oto wiadomość:

"Do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście. : ul. Krucza 38/42.
00–512 Warszawa

ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA


Na podstawie art. 304 paragraf 1 kpk informuję o popełnieniu przez Administrację portalu Neo24.pl przestępstwa określonego:


- w art. 196 kk "Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."

- oraz w art. 257 kk "Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3"

i na podstawie art. 303 kpk wnoszę o wszczęcie i przeprowadzenie postępowania w niniejszej sprawie. Jednocześnie , zgodnie z art. 12 paragraf 1 kpk wnoszę o ściganie sprawców ww. przestępstw.

Uzasadnienie

W dniu 28.01.2020 o godz.09.01.na stronie internetowej o adresie https://www.neon24.pl/ zobaczyłem wpis
https://nikander.neon24.pl/post/152862,kim-jest-polski-katodebil

Wymienione wpis i zawarta w nim treść, a także że jest to już kolejny akceptowalny przez administrację wpis tego autora stwierdzam że wpis ten wyczerpuje znamiona art. 257 kk i art.196 kk
- obrażają moje uczucia religijne i stanowią publiczne znieważenie czci religijnej ,
- znieważają katolików [chrześcijan] w tym mnie osobiście z powodu przynależności wyznaniowej.

Wobec powyższego wnoszę jak na wstępie
W załączeniu scan wpisu"

ps.

Prosiłbym jednak autora doniesienia o podanie swoich personalów, bo ja atakowałem byt himeryczny a nie konkretną osobę. Osoba pod nikiem też jest bytem himerycznym.

 

KOMENTARZE

 • jeżeli mogę coś zasugerować
  To troszkę nie tak panie @nikander. Pan jest mądrym człowiekiem ale czasami krew panu się gotuje i używa, z lekka powiedziawszy, niewłaściwych
  słów które naprawdę mogą obrazić. Inaczej nikt nie mógłby się do Pana działalności przyczepić. To tak dla orientacji. Oczywiście post czytałem lecz go nie oceniłem gdyż finanse to temat dla mnie ciężki, ani nie interweniowałem.
 • Myślę że jest to jakaś może prowokacja, albo...
  jakaś nadgorliwość.
  Katolicy zazwyczaj są spolegliwi, nieskorzy do odwetu i niezłośliwi.
  Oczywiście piszę o katolikach z krwi o kości którzy żyją Prawem Bożym i życiem sakramentalnym, bo tacy to raczej za swoim Panem Jezusem Chrystusem modlą się za innych.
  Więc myślę, że nie ma się co przejmować, bo prawdziwy poważny problem by pan miał, gdyby pan obraził Islamistę, których niestety jest coraz więcej w Polsce.
  Pozdrawiam serdecznie

  P.S. piszę słowo pan z małej litery, bo dużą rezerwuję dla Pana Boga.
 • @Stara Baba 18:14:09
  Przyznaję. Czasem atakując problem jadę po bandzie. Ktoś może się poczuć urażony jeśli nie wchodzą w grę inne motywy a w tym przypadku chyba tak jest. Moja działalność psuje biznes sporej liczby ludzi. Wiem, że na mnie jest "zapis".
 • @Jan Paweł 18:25:18
  Za ducha encykliki Quadragesimo anno mogę iść na trzy lata do pierdla.
 • Czyli jest jak zawsze
  bo przecież:
  donosili "za Hitlera"
  donosili "za komuny"
  donoszą "za demokracji

  anonimy płynące szeroką rzeką do właściwej dla danej epoki instancji,przy pomocy których możemy rozwiązać problemy nierozwiązywalne w żaden inny sposób,wyleczyć się z nieuleczalnych kompleksu,odpłacić wrogowi za kiedyś doznane krzywdy,jednym słowem "Sami swoi, polska szopa"
  Najważniejsze żeby tylko w porę schować szpetne oblicze za jakim zewnętrznym wrogiem winnym naszych nieszczęść.
 • @nikander 18:32:25
  Sygnalista nam się na Neonie objawił , niech najpierw pozamykają takich gamoni https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1766244,1,co-musisz-wiedziec-o-tasmach-morawieckiego.read , a Tobie mogą naskoczyć tam gdzie mogą również pocałować . Salute Amigo . :)))))
 • Prowokacja
  W ogóle nie reagować. Niestety w sporach "religijnych" nasze świeckie "prawo" nie ma nic do powiedzenia. Owszem, jakieś zapisy są, ale czy którykolwiek świecko-masoński sąd w nie wierzy? No więc jeśli nie wierzy, to jak może orzekać?!
  PS. ZERO EMOCJI! :) Moje uczucia religijne są obrażane non stop, 24h/dobę np. przez wszystkich kreatorów mody, stylistów, pisarzy, filozofów i sutenerów... ale nie idę z tym do sądu, bo po co?!
  Luz:)
 • @nikander 18:32:25
  Panie Józefie, zachęcam do niewchodzenia aż tak głęboko w dokumenty Kościoła bo można się pogubić.
  Pan Bóg wydaje się właśnie w tym celu (uniknięcia pogubienia się) od 10-ciu już lat przychodzi do nas (W trzech Osobach z Matką Boską i wieloma świętymi) z "Orędziami na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły" (Sam Bóg Ojciec kazał Je tak nazwać) i są te Orędzia tak bogate, że w tej naszej tutaj ziemskiej konieczności poznawania Boga wystarczy czytać Pismo Święte i te właśnie "Orędzia na Czasy...".

  Jest to nieprawdopodobnie nieprzebrana wiedza, z której będziemy TAM przepytywani, sami, bez kolegów, przyjaciół, księży, biskupów, papieży (oni będą specjalnie przepytywani), itd, itp... SAMI i tylko i wyłącznie SAMI...

  Myślę, że szkoda więc czasu na jakieś przepychanki kto tam ma rację, bo z całą pewnością każdy z nas dowie się o tym osobiście.

  Nadal zachęcam do nieprzejmowania się jakimiś tam ziemskimi pozwami:-)
 • Pańskie pisanie świadczy o Panu, ale jest też szersze tło tegoż...
  Nie wiem jaki ma Pan cel walcząc z kimkolwiek przy użyciu tej witryny.

  Moim zdaniem każdy kto tutaj pisze, ponosi odpowiedzialność nie tylko za swoje słowa, ale również za całość - jakim jest ta strona internetowa.
  Czy czuje się Pan członkiem grupy tu pisujących i czy czuje się Pan odpowiedzialny za całość, czy uważa Pan, że Panu wolno więcej?
 • @Jan Paweł 18:25:18
  Raczej prowokacja. Pierwsze słyszę, żeby kapuś sie tym chwalił. Nawet mailowo
 • Interesując się sprawami religijnymi, rozumiem co to uczucia relligijne
  Tekst autora, zanim go wypromowałem dokładnie przeczytałem i nie zawierał niczego, co mogłoby obrażać katolika. Tekst opisywał grupę osób, o wyraźnie określonych cechach, które dalekie są od wartości chrześcijańskich. Może być nam przykro, że ktoś w tych cechach odnalazł siebie, ale jeśli takie cechy reprezentuje nie powinien się obrażać.

  Mimo mego pełnego szacunku dla uczuć religijnych i muzułmanów nie pochwalę tych, co w imię Allacha mordują innych, jakże często wierzących w tego samego Boga.

  Ale my mamy swoją kulturę, chrześcijaństwo nie akceptuje mordowania za obrazę, dowolną krytykę pewnych grup podpisujących się pod chrześcijaństwo, choć o tym chrześcijaństwie pojęcia nie ma. Zjawiska umysłowych schorzeń bazujących na wierzeniach są dobrze znane medycynie, stąd jeśli ktoś schorzenie to wykrywa u siebie, powinien udać się po poradę medyczną, nie prawniczą.
  W mojej prywatnej ocenie powinniśmy pomodlić się za anonimowego "obrażonego". By zrozumiał zasady chrześcijaństwa. Bo należy rozumieć, że w tak licznej grupie chrześcijan znajdziemy i złodziei i morderców i "katodebili", tylko, że u żadnego mądrego człowieka określenia te nie wzbudzą myśli, że obraziły właśnie jego.
 • @Anna-PK 18:57:33
  Jak Pani widzi notkę zdjąłem. Czy jeszcze kiedyś coś napisze? - nie wiem. 720 notek to chyba dość.
 • @Zawisza Niebieski 18:59:21
  Swoją drogą kapustę do worka na stałe , inaczej zaczną się tu mnożyć jak króliki .Salute Amigo . :)
 • Inaczej jeszcze :)
  Nie wierzę, żeby obrażał Pan moje uczucia religijne, a jestem chrześcijaninem. :)
  PS. Kontekst "obrazy uczuć religijnych" jest tylko i wyłącznie tzw. "kruczkiem prawnym"- a "prawo dzisiejsze" nie ma nic, NIC i NITZ! wspólnego z Wiarą, Religią, Wyznaniem- to tylko Talmud - tell mod-> czyli "zmodyfikowana gadka" :) stosowana przeciwko osobom wykraczającym poza ramy Talmudu- Prawa. Proszę się nie lękać!
 • @Repsol 19:09:11
  Myślę, że kapusta najlepiej wygląda w formie kapusty kiszonej ew. kapuśniaka.
  Jak najbardziej przyjmuję na siebie pełną odpowiedzialność za poparcie tego tekstu oraz za brak zgody na usunięcie tego tekstu na żądanie tego, co uznał iż tekst jego cechy opisuje.
  Dewizą tego portalu jest wolność słowa. Administratorzy czasami kierują teksty do lochu, co oznacza iż treści w nim zawarte administrator uznaje jako nieprawdziwe, lub obraźliwe. Poza poprawą ewidentnych błędów w tekście administrator nie powinien ingerować w tekst.
  W mojej ocenie źle się stało iż autor tekst swój skasował. Każdy by mógł osobiście ocenić tekst, no ale to jego wola.
 • @Anna-PK 18:57:33
  Szanowna Pani, ma Pani pełną rację w sprawie odpowiedzialności pisujących tu blogerów, z drugiej strony nie możemy dać się zastraszyć, bo niedługo pojawią się tacy, co za wyimaginowaną obrazę ich uczuć będą karali za pomocą pasa szahida. Jeśli ktoś spełnia medyczne warunki posiadania pewnej choroby, to nie powinien obrażać się, że lekarz schorzenie nazwał po imieniu. Autor podał pewne cechy i nazwał ludzi je reprezentujących grupą te cechy reprezentujące. Trudno bronić osobę, co w tym zespole cech obaczyła siebie i obraża się, że jej schorzenie nazwano tak jak nazwać się powinno. Schorzenia psychiczne cechujące się chorobliwym podejściem do spraw religijnych znane są medycynie.
 • @Zawisza Niebieski 19:43:12
  Skasowałem, bo nie chciałem narażać portalu. Czort jedyny wie co to za osobnik i z czyjego podszeptu to zrobił. Niestety, ale nie mam kopii aby ją wkleić ponownie. Moim zdaniem też atakowałem problem i nie było tam nic at personam.
  A swoją drogą, to jeśli mail przyszedł na adres redakcji to redakcja łatwo mogłaby wiedzieć kto zacz.
 • @Zawisza Niebieski 19:43:12
  "Dewizą tego portalu jest wolność słowa."- to nie tylko dewiza portalu ale i "jedna z podstaw demokracji"! :)
 • @nikander 19:51:03
  Brak kopii to akurat nie problem. Proszę zerknąć na PW.
 • @nikander 19:51:03
  Kiedyś tak było , a donosiciel wylatywał w powietrze , ale obecnie jak widzę idzie nowe . Pytanie czy lepsze ? , odchodzą blogerzy piszący z imienia i nazwiska . No ale to już nie moja bajka . Pisz dalej olewając donosicieli .Salute
 • @Zawisza Niebieski 19:55:42
  Dziękuję za przesłany tekst. Uważam - mówiąc słowami francuskiego króla Henryka V - jest on "wart mszy". Nie wiem tylko jak nazwać tę jednostkę chorobową, którą chciałem zaatakować. Poczekajmy niech sytuacja się trochę uspokoi.
 • @Zawisza Niebieski 19:55:42
  Mam także prośbę o podpowiedź jak odzyskać kopię, bo też swego czasu "wystraszony" skasowałem jednego mojego posta a teraz żałuję.
  Pozdrawiam
 • @ Autor - 5*
  Panie Józefie,
  proszę się niczego nie obawiać.

  Pański tekst pod linkiem https://nikander.neon24.pl/post/152862,kim-jest-polski-katodebil (szkoda, że tekst zniknął, zresztą niepotrzebnie, skoro jakiś kretyn, właśnie katodebil, na Pana doniósł - jeśli doniósł) dotyczył katodebili, a nie każdego żydowiercy. A co należy rozumieć w pańskim określeniu "katodebil" wyłuszczył Pan dokładnie właśnie w inkryminowanym tekście.

  W sądzie można będzie wieść długi spór i powinien to być spór wygrany przez Pana.
  Oczywiście nie należy zapominać, że sądy funkcjonują w oparciu o własną, całkowicie swobodną, zależną od dnia, od pory roku, od ciśnienia atmosferycznego, etc. i od osoby sędziego, interpretację prawa, a nie w oparciu o prawo.
  Zresztą samo prawo także pozostawia wiele do życzenia, skoro w naszym kraju może być uprawiana żydowiercza religia, której hierarchiczna instytucja - Kościół - ma na swoim sumieniu ludobójstwo oraz współpracę z faszyzmem i nazizmem, a dzisiaj wyraża poparcie dla powszechnej depopulacji pod kamuflażem "zrównoważonego rozwoju".

  Łączę wyrazy szacunku

  Dariusz Kosiur

  PS
  Jeśli będą Panu potrzebni świadkowie chętnie służę swoją osobą.
 • @Repsol 20:00:15
  No cóż, mamy czasy, że donosiciela nie nazywa się po imieniu donosicielem a "sygnalistą". No cóż, w swojej pracy zawodowej mam do czynienia z "sygnalistami", tyle, że to sygnaliści wynikający z przepisów BHP, dbający o to, by ostrzec pracujących kolegów przed zbliżającym się zagrożeniem.
  Szeroki jest wachlarz słów wypaczanych przez obecne władze. Wiele pracy trzeba, by im przywrócić właściwe brzmienie.
 • Prosimy
  O zapoznanie się z oświadczeniem w tej sprawie.

  https://fundacjane.neon24.pl/post/152871,oswiadczenie
 • @Zawisza Niebieski 19:51:03 Szczerze mówiąc, nie czytałam
  oryginalnej dyskutowanej treści...;)

  Nie wiem jak dosadny był tekst i czy był obraźliwy. Ja nie używam słownictwa "polski-katodebil" i nie uważam, by była konieczność używania takiego słownictwa aby opisać jakiś problem.

  Nie jestem lekarzem, aby oceniać cudze schorzenia, więc nie poczuwam się do rekomendowania czegokolwiek. Potrzeba zachowania szacunku dla siebie, nie pozwala mi na poniżanie innych.
 • @Fundacja Nowy Ekran 20:18:19
  Amigo takie sprawy zawsze wywalałem do spamu i dlatego takich sytuacji jak ta nigdy wcześniej nie było . Salute .
 • @Fundacja Nowy Ekran 20:18:19
  Czy mam usunąć także tę notkę? Daję Wam jako gospodarzom prawo do uczynienia co uważacie za stosowne. Jeśli zajdzie taka konieczność nie będę się uchylał od odpowiedzialności.
 • @nikander 20:30:58
  Administratorzy zawsze mają możliwość usunięcia notki, choć z zasady tego nie czynimy. Ja jako dziś administrujący portalem tego nie uczynię.
 • @Rzeczpospolita 20:14:09
  "W sądzie można będzie wieść długi spór"- O czym Pan/Pani pisze?! Jaki spór?! O co?! Mamy 'demokrację" i "wolność słowa i poglądów" czy nie?! Jaki spór?! O co?!

  "Kościół - ma na swoim sumieniu ludobójstwo oraz współpracę z faszyzmem i nazizmem, a dzisiaj wyraża poparcie dla powszechnej depopulacji pod kamuflażem "zrównoważonego rozwoju".- Nie boi się Pan/Pani, że "Kościół" pozwie? ;) za "pomówienia" :)... "W sądzie można będzie wieść długi spór"...i "Jeśli będą Panu potrzebni świadkowie"... to co Pan/Pani zrobi gdy ich nie znajdzie?
  Panie Kosiur, przemyśleć wpis i poprawić /wpis i się!/ polecam. Nie tędy droga! Żadnych sądów! w sprawie Polskiej!
  Pazdrlawjaju ...
 • @Anna-PK 20:19:29
  "Nie jestem lekarzem, aby oceniać cudze schorzenia,"- czyje konkretnie "schorzenia" ma Pani na myśli- bo pisze Pani i myśli, a jeśli myśli to o czym? O kim konkretnie Pani pisze? i jakie schorzenia sugeruje?!
  Danke schoon :)
 • @JimA 20:40:10 Proszę przeczytać tekst, na który ja odpowiadam
  w swojej treści, czyli @Anna-PK 18:57:33
 • @nikander 20:30:58
  "Jeśli zajdzie taka konieczność nie będę się uchylał od odpowiedzialności."- Wenezuela i Bogota! Litości! Panie Blogerze Nikander! Ziemia do Nikandera! to nie jest 19 wiek, nie ma już honorowych pojedynków! Jest tylko honor! Honor- tak. Pojedynki- Nie! Więc! nie ma żadnej odpowiedzialności za słowo w świecie "wolnego słowa"!!!! :) Pan mnie zmusza, żebym ja szukał art. z konstytucji... ok.

  Art. 53.

  Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.
  Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. Wolność religii obejmuje także posiadanie świątyń i innych miejsc kultu w zależności od potrzeb ludzi wierzących oraz prawo osób do korzystania z pomocy religijnej tam, gdzie się znajdują.
  Rodzice mają prawo do zapewnienia dzieciom wychowania i nauczania moralnego i religijnego zgodnie ze swoimi przekonaniami. Przepis art. 48 ust. 1 stosuje się odpowiednio.
  Religia kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej może być przedmiotem nauczania w szkole, przy czym nie może być naruszona wolność sumienia i religii innych osób.
  Wolność uzewnętrzniania religii może być ograniczona jedynie w drodze ustawy i tylko wtedy, gdy jest to konieczne do ochrony bezpieczeństwa państwa, porządku publicznego, zdrowia, moralności lub wolności i praw innych osób.

  Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych.

  Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania.

  Art. 54.
  Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

  Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.


  !!! Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.!!!!


  !!!! Art. 54.
  Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.!!!!!

  :)
 • @Anna-PK 21:06:07
  Ok
 • @Anna-PK 21:06:07
  "Pańskie pisanie świadczy o Panu, ale jest też szersze tło tegoż...
  Nie wiem jaki ma Pan cel walcząc z kimkolwiek przy użyciu tej witryny.

  Moim zdaniem każdy kto tutaj pisze, ponosi odpowiedzialność nie tylko za swoje słowa, ale również za całość - jakim jest ta strona internetowa.
  Czy czuje się Pan członkiem grupy tu pisujących i czy czuje się Pan odpowiedzialny za całość, czy uważa Pan, że Panu wolno więcej?"-
  ten tekst?
 • @nikander 19:51:03
  "Czort jedyny wie co to za osobnik i z czyjego podszeptu to zrobił"

  Jam nie czort ale podpowiem:
  - manipulantka vel @rebeliantka
  - bądź ktoś przez nią nasłany

  To jedyna mega sekciara i .............. na tym i nie tylko tym portalu
 • @JimA 21:23:14 NIE!!!
  @Anna-PK 18:57:33
  Szanowna Pani, ma Pani pełną rację w sprawie odpowiedzialności pisujących tu blogerów, z drugiej strony nie możemy dać się zastraszyć, bo niedługo pojawią się tacy, co za wyimaginowaną obrazę ich uczuć będą karali za pomocą pasa szahida. Jeśli ktoś spełnia medyczne warunki posiadania pewnej choroby, to nie powinien obrażać się, że lekarz schorzenie nazwał po imieniu. Autor podał pewne cechy i nazwał ludzi je reprezentujących grupą te cechy reprezentujące. Trudno bronić osobę, co w tym zespole cech obaczyła siebie i obraża się, że jej schorzenie nazwano tak jak nazwać się powinno. Schorzenia psychiczne cechujące się chorobliwym podejściem do spraw religijnych znane są medycynie.
 • @Anna-PK 21:06:07
  Art. 54.
  Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

  Jeśli szanowna Pani nie zgadza się z Konstytucją, to: należy założyć Partię albo zbrojnie przejąć Polskę /powodzenia/ i wtedy, może Pani się uda. Zrozumiałem przekaz :) Mam pytanie, czy to pani zgłosiła : "naruszenie"?
 • @Anna-PK 21:29:37
  Co Pani cytuje?
 • @Anna-PK 21:29:37
  "Szanowna Pani, ma Pani pełną rację w sprawie odpowiedzialności pisujących tu blogerów, z drugiej strony nie możemy dać się zastraszyć, bo niedługo pojawią się tacy, co za wyimaginowaną obrazę ich uczuć będą karali za pomocą pasa szahida."- co i kogo Pani cytuje do jasnej cholery!

  i dalej ciągnie:

  "Jeśli ktoś spełnia medyczne warunki posiadania pewnej choroby, to nie powinien obrażać się, że lekarz schorzenie nazwał po imieniu. Autor podał pewne cechy i nazwał ludzi je reprezentujących grupą te cechy reprezentujące. Trudno bronić osobę, co w tym zespole cech obaczyła siebie i obraża się, że jej schorzenie nazwano tak jak nazwać się powinno. Schorzenia psychiczne cechujące się chorobliwym podejściem do spraw religijnych znane są medycynie."

  Pytam: co znaczy: " obaczyła "- w treści tekstu?!
  Proszę o pilną odpowiedź.
 • @Anna-PK 21:29:37
  @JimA 21:23:14 NIE!!!

  Co ? NIE!!! ?!

  What's going on?!
 • @JimA 21:29:50 Nie, ja nie zgłaszałam i nie zamierzam nic
  zgłaszać. Zacytowałam Panu tekst, na który odpowiadałam.

  //Mam pytanie, czy to pani zgłosiła : "naruszenie"?//

  //Jeśli szanowna Pani nie zgadza się z Konstytucją, to: należy założyć Partię albo zbrojnie przejąć Polskę /powodzenia/ i wtedy, może Pani się uda.//
  A Pan się wypchaj trocinami!!!
 • Do przemyślenia. ... dla wyznawców szatana udajacych świętych
  Idąc drogą obrażonego to dojdziemy do absurdu, ponieważ niemcy w wehrmacht' cie mieli na klamrach pasów GOTT MIT UNS i mordowali bez żadnych skrupułów napadając na inne narody.
  Czyli mają takie napisy na klamrach byli " chrzescijanami" a w sercu zwyrodniałymi bydlakami ludobójcami, mordującymi kobiety i dzieci w pacyfikacji miast i wsi.

  By być obrażonym to najpierw należy być godnym wyznawcą swojej wiary, dobrym człowiekiem, uczciwym pomagać innym potrzebującym, bo jakże często ci wielcy "obroncy" są sami łotrami i swoimi czynami, sposobem życia i swoim nienawistnym stosunkiem do innych, do obcych do ludzi o odmiennych poglądach, żywą skrajną nienawiść! !!!

  Więc ci niby obrażeni gdy czynią zło to sami obrażają nie tylko wiarę ale i samego BOGA !!!

  Pamiętajcie, że Bóg to wszystko widzi i fałszywych obrońców mających zatruty jad w sercu ukarze. Boga nikt nie oszuka. Żaden diabeł w skórze baranka.
 • @Anna-PK 21:38:55
  Nie mam zamiaru. Ale cieszę się, że jest Pani w dobrej kondycji. Bo :) takie teksty:
  "@Anna-PK 18:57:33
  Szanowna Pani, ma Pani pełną rację w sprawie odpowiedzialności pisujących tu blogerów, z drugiej strony nie możemy dać się zastraszyć, bo niedługo pojawią się tacy, co za wyimaginowaną obrazę ich uczuć będą karali za pomocą pasa szahida. Jeśli ktoś spełnia medyczne warunki posiadania pewnej choroby, to nie powinien obrażać się, że lekarz schorzenie nazwał po imieniu. Autor podał pewne cechy i nazwał ludzi je reprezentujących grupą te cechy reprezentujące. Trudno bronić osobę, co w tym zespole cech obaczyła siebie i obraża się, że jej schorzenie nazwano tak jak nazwać się powinno. Schorzenia psychiczne cechujące się chorobliwym podejściem do spraw religijnych znane są medycynie."
  powinno się zgłaszać odpowiednim służbom. :) po prostu.
 • @Monaco 21:40:07
  Pana dziękujemy. Pa PA.
 • każdy sobie mądry
  Balonicie między sobą pod tym postem a "smród w powietrzu zalega".
  Nie myślę aby z tego wyszła większa afera ale dla większego spokoju zasugerował bym autorowi napisanie na Neonie oświadczenia iż JEŻELI ktoś poczuł się urażony to przeprasza ale on nie miał ku temu intencji. Nigdy jednak nie powinno się z góry przepraszać bo się kogoś obraziło. Przecież nic takiego w końcu nie zaszło, nieprawdaż?
  Dzisiejszy przypadek potraktujmy wszyscy jako przestrogę i jako piszący wyzbądźmy się z naszego repertuaru słów które mogą kogoś zaboleć. Mam tylko cichą nadzieję że ta hucpa nie zrazi @nikandera i wciąż będzie tu nam o finansach pisać... tylko łagodniej :-).
 • @Anna-PK 21:38:55
  Następnym razem ... proszę nie krzyczeć tak głośno: NIE!!! albo zadzwonić na policję. :)
  A pasy szahida i abrakadabry psychologiczne, to sobie ćwiczcie z kolegami poza mediami społecznościowymi, ok? To nie są żarty... Anuszka...!
 • @Zawisza Niebieski 19:51:03
  Dokładnie, w Polsce są pewne grupy extremalne które z religii robią tylko i wyłącznie politykę, a sami zasłaniając się Bogiem, religią zamordowali by człowieka samodzielnie myślącego i o odmiennych pogladach w łyżce wody.

  Ta extrema religijna pełna nienawiści z samym szatanem w sercu przy pomocy tej czy innej religii chce narzucić innym swój dyktat jak ma żyć, co ma myśleć i mówić.

  Tego rodzaju extrema to zaraza , jest jak rak i nie ma prawa bytu w demokracji.
  Bo zamieni Polskę w religiny szariat, tu należy się walka z „lookizmem”, czyli ... definiowany jako „ciemiężenie kultur innych niż dominująca, w przekonaniu, że tylko dominujący ma rację i tym samym wprowadza terror w stosunku do innych.
 • @Monaco 21:58:26
  Średnio się to czyta... zerowo?
  Dobranoc
 • @Anna-PK 21:38:55
  :) Cieszę się, że poznałem :)
  Osobiście uważam, że kontakty kobiet z islamem są piekłem na ziemi. :)
 • @JimA 22:06:09
  To proszę nie czytać. Nie ma tu przymusu. Jest wolność słowa w granicach kultury. A o hitlerowskich niemcach którzy w czasie okupacji zamordowali miliony Polaków będę pisać prawdę.

  Wiem że to boli sympatyków nazizmu i hitleryzmu, i ma boleć! !!!

  Ja nie czytam pana zerowych treści.

  Spokojnych snów
 • @nikander 20:30:58
  Tam gdzie liczba nieparzysta daje równowagę, wszyscy mogą wpaść w wirową odchłań.
  Pozdrawiam
 • @JimA 22:14:13 Gratuluję nowych doświadczeń z kobietami,
  szczególnie z tymi co mają kontakty z islamem i dające Panu możność poznania również piekła. Takie szerokie pole poznania niezwykle wzbogaca kulturowo.
  Jeszcze raz gratuluję.
 • @Anna-PK 22:22:13
  :))) Ależ To Pani nas wprowadza w klimat. :)
 • @Monaco 22:16:48
  "Jest wolność słowa w granicach kultury."- nie!- jest: "wolność słowa w ogóle"- granice "kultury" nie zostały jeszcze "wyznaczone"! :)

  "A o hitlerowskich niemcach którzy w czasie okupacji zamordowali miliony Polaków będę pisać prawdę."- świetnie!, uwolni mnie Pan... , ja w tym czasie będę się zajmował innymi nacjami mordującymi Polaków na codzień :)
  Dobranoc
 • @JimA 22:14:13
  Pan dalej trolluje?
 • @nikander 20:30:58
  Dopuki notka nie atakuje jednej konkretnej osoby w sposób wulgarny, obraźliwy

  a dotyczy krytyki czyjeś działalności na szkodę innych to nie powinna być cenzurowana. A Pan użył chyba ogólnej krytyki ?

  Co innego jest atak wulgarny personalny na konkretną osobę.

  Kultura wymiany poglądów musi być zachowana.
 • 5 plus *
  Bez obaw, nie żyjemy w średniowieczu, nie będzie spalenia na stosie.

  Są naprawdę gorsze oskarżenia, jak tu ten poruszany temat.

  Naturalnie tego słowa "debil" nie powiniem pan w tej kompozycji użyć.
  Są lagodniejsze a zarazem dosadne słowa by coś skrytykować.

  Jak to mówią, człowiek jest tylko człowiekiem i od czasów Adama i Ewy błądzi, optyka się i szuka prawdy..

  Pozdr. ✔
 • @Pedant 22:36:03
  A Pan dalej cierpi na bezsenność? :)
  Mogę pomóc.
  Ok. Let's dance. Dasz radę staruszku? :)

  ":) Cieszę się, że poznałem :)
  Osobiście uważam, że kontakty kobiet z islamem są piekłem na ziemi. :)"

  To/ ten mój wpis/ Pan zakwestionował. Czy chce Pan o tym porozmawiać? :))))
 • @Pedant 22:36:03
  Uprzedzam, nie będę czekał 78 minut na odpowiedź. Nie bo nie :)
  Jeśli Pan chce zagrać uczciwie w szachy, proponuję 3 min. góra! na odpowiedź. :)
 • @nikander 20:30:58
  Najpierw rodzi się idea. Biedni, chorzy, bez perspektyw są nam nie potrzebni, nie będziemy na takich łożyć, nie będą żyć na garnuszku naszym,nie będziemy ich wspomagać i pomagać. Tak zrodziła się idea. Teraz trzeba ideę wcielić w życie, po cichu bez wrzasku, bez świadków. Wysyła się więc do ludzi delikwenta pod postacią proroka ze słowem. Za delikwentem, prorokiem podąża jak cień opiekun, by "prorok" przez przypadek nie zszedł z drogi. Z czasem gdy "idea" zaskarbiła sympatyków i zatacza co raz większe kręgi nie tylko wśród biedoty i pospólstwa liczba cieni wzrasta do dwunastu i żeby nie było podejrzanie dołącz też kobieta. Teraz przyszedł czas na uwiarygodnienie "idei". Odstawia się szopki z cudownymi uzdrowieniami, rozmnożeniami pokarmu, jak i czyni się rozróby np. z Saduceuszami w świątyni, czyli z opozycją. Po cichu prowadzi się też rozmowy z obcymi siłami, by rozwiązały problem, gdyż nie chce się by podejrzenie padło na mocodawców. Wybiera się jednego by zadenuncjował delikwenta,proroka. W białych rękawiczkach uśmierca się więc delikwenta, proroka i idea przeradza się w mit. Teraz "mit" podrzuca się obcym siłą, by tam zaczął 'pracować' na rzecz twórców idei. "Mit" rozrasta się i zaczyna obracać się przeciwko twórcą idei. Trzeba teraz działać obronie własnej, więc obmyśla się nową ideę. Po opracowaniu jej wysyła się delikwenta z miasta A do miasta B, gdzie tam obwieszcza ideę. Ideę podsyła się wędrownym beduinom, którzy ją roznoszą po różnych zakątkach Afryki i bliskiego wschodu. Potem idea przeradza się w mit itd itd.
  Czy kogoś uraziłem lub obraziłem?
  Wierzyć każdy może i niech wierzy w co chce, lecz niech nie narzuca tego innym, ani nie robi z wiary "instytucji państwowej". Niech każdy swoją wiarę, tylko i wyłącznie realizuje w kręgu sobie podobnych. Niech nie wylewa swojej wiary i zbędnych nauk chociażby tu na Neonie. Natręctwo niektórych krystowierców, a w szczególności jahwistów przekracza już wszelkie granice. Panie nikander takimi doniesieniami to można sobie d.... podetrzeć. Niech pan trzyma klimat i grzebie w dokumentach kościelnych jeszcze więcej. Kościół to instytucja nie wiara i trzeba takie machloje nagłaśniać, tak samo jak machloje polityków czy rządu. Pozdrawiam
 • @Pedant 22:36:03
  Trzy minuty minęły, cieniarze :)
  ale dam wam jeszcze sześć, bo lubię gry. :)
  Skandaliczny dramat pustki i entropii reprezentujecie... padowanie mój.
 • @Pedant 22:36:03
  :) Pobite gary :)))
 • @Pedant 22:36:03
  Przykre. Nie jest Pan w stanie podjąć gardy. :) Nie oddam Ci pola, rozumiesz.

  Nie będę miał litości :)
 • @Pedant 22:36:03
  Na dziś poległeś, trollu :)
  nie łudź się, że przeżyjesz w zbroi Anny, żmijo. Jesteś tchórzem! i nie potrafisz grać w szachy! Cbdu:)! :))))
 • :)
  CSI Nowego Ekranu :)))) /CSI NE/ :)))))
  Nie. Nic się dzisiaj nie wydarzyło.
 • @JimA 00:09:00
  "CSI Nowego Ekranu :)))) /CSI NE/"

  :) Wszelkie... Prawa :>P\o[oejmwq.. za?{.. strzre?< Ogepti= żone :))). !!!
  ........................................................................................................
 • @Pedant 22:36:03
  Trzy minuty minęły, dawno, cieniarze. :)
  / czekają na was niespodzianki.../ :)
 • hm
  Czy obrażono obiekty kultu religijnego? Nie, uwypuklono postępowanie pewnej w sumie marginalnej grupy wyznawców , żądnych poklasku dla swych wystąpień i postępowania na forum publicznym. Co zresztą wyczerpuje całkowicie definicje grzechu pychu. Ten żałosny śmiertelnik w swej szatańskiej pysze staje w obronie swego Boga
 • "Mam się zamknąć"
  -----------
  Spokojnie.
  Debil - upośledzenie umysłowe lekkie.
  Idiota - upośledzenie umysłowe ciężkie.
  Wniosek:
  Jeżeli są jacyś katodebile - to i tak oni nie przebiją ateistoidiotów.
 • E tam...
  Nie martw sie.

  -"ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA


  Na podstawie art. 304 paragraf 1 kpk informuję o popełnieniu przez Administrację portalu Neo24.pl przestępstwa określonego:"-

  Zawiadomienie dotyczy Administracji - a nie Ciebie.
 • @Hades 21:23:49 @All
  Nie wiem o co chodzi. Nie składałam żadnego zawiadomienia, ale wobec trwającego od dłuższego czasu zniesławiania mnie publicznie przez Hadesa, zawiadomię organa ścigania o jego wyczynach wobec mnie.
 • @Rzeczpospolita 14:39:49 .................Warto wiedzieć
  komentarz Opolczyka:

  28 stycznia 2017____________________

  Pogaństwo nigdy nie było żydogenne. Nawet wasz obrzezany „zbawiciel”, gdy rozsyłał „uczniów” z misją nakazał im: „nie idźcie do pogan…”
  Pogaństwo fanatycznie zwalczane było przez judaizm, krystowierstwo i islam. Dlatego, że było wolne od żydzizmu. Co do krwawych ofiar – podają cytat z kroniki Helmolda:

  „Wejście na dziedziniec było zakazane wszystkim z wyjątkiem kapłana i tych, którzy zamierzali złożyć ofiary lub którym zagrażało bezpośrednio niebezpieczeństwo śmierci. Takim bowiem nigdy nie odmawiano azylu. Albowiem Słowianie okazują taką cześć swoim miejscom świętym, że obejścia świątyni nie pozwalają splamić nawet krwią wroga.”

  Jak więc mogli składać przed Swarożycem krwawe ofiary, skoro święte miejsca nie plamili nigdy krwią – nawet wrogów. To wy przed żydowskim bałwanem Jahwe uprawiacie symboliczny kanibalizm („komunia” – czyli ciało parchatego „chrystusa”), a duszpastuchy dodatkowo wampiryzm pijąc „krew” bałwana, obrzezanego cieśli Joszue.

  Eh wy parchate błazny…

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/26/w-kleszczach-katodebili-i-departamentu-inkwizycji/
 • @Rebeliantka 12:32:25
  Nieszczęsna niewiasto,
  donosząc na komentatora "Hades" zrobi Pani z siebie idiotkę, bowiem komentator "Hades" niczego nie twierdził, a jedynie podzielił się swoimi podejrzeniami, przeczuciami.

  Mało Pani pogrążenia w żydowierstwie, to jeszcze chce się Pani pogrążyć w pieniactwie? A poza tym, czyż żydowierczy katolicyzm nie karze odpuszczać nieprzyjaciołom swoim i nadstawić drugi policzek?
 • Ciekawym jest, czy
  szpiclem jest bloger, komentator? Czy też jakiś czytelnik? I tylko ktoś czytający. Do tego chwalący się donosem?
  Zwłaszcza, ze on faktycznie doniósł zbiorczo. Bo określenie Nikandera było prostackie, prymitywne i chamskie, ale wprost jednego konkretnego adresata nie wskazał. ktos poczuł się urażony zbiorczo, a nie indywidualnie.
 • @Rzeczpospolita 15:17:33
  "Mało Pani pogrążenia w żydowierstwie, to jeszcze chce się Pani pogrążyć w pieniactwie? A poza tym, czyż żydowierczy katolicyzm nie karze odpuszczać nieprzyjaciołom swoim i nadstawić drugi policzek?"- JAsne:) bardzo byście chcieli, żebyśmy nadstawiali policzki ... ino już dość! Wyczerpała się dupa do bicia. /.../
  :)
 • @Wican 18:44:44
  //ktos poczuł się urażony zbiorczo//

  I zaczął cierpieć za miliony.Komedia jakaś.
 • @Wican 18:44:44
  "Ciekawym jest, czy
  szpiclem jest bloger, komentator? " :)

  https://www.youtube.com/watch?v=p6laH7cYtZM&list=PL9NqV4NNc7GlA8OotxWh57ukgza9YPjnw&index=3

  "Zwłaszcza, ze on faktycznie doniósł zbiorczo. Bo określenie Nikandera było prostackie, prymitywne i chamskie, ale wprost jednego konkretnego adresata nie wskazał." Tak myślisz?

  Powiem tak:

  jeśli się stąd wyprowadzicie, nie będziemy po was płakali. :) Poniał?
 • @JimA 18:59:08
  To na co czekasz? A kogo wskazał Nikander? Konkretnie? Albo wolność słowa jest, albo jej nie ma.
 • @Wican 19:18:56
  Ale no to ty powiedz!: Jest czy nie ma? :)))

  ili on jest' ili niet :))))

  Masz kołysankę, prosz:

  https://www.youtube.com/watch?v=GlrFEL0ZTMM

  Dobrej noci :)
 • @Rebeliantka "zawiadomię organa ścigania o jego wyczynach" Ty całkowicie nie znasz Nauk Mesjasza i Nowego Testamentu.
  .


  Kato-licy (ŻYMianie) nie ufają Stwórcy - Ojcu, tylko NAJMOCNIEJ i NAJPEWNIEJ wierzą w "sprawiedliwość" ludzką, a szczególnie znanym z okrutności i fałszerstw ŻYM-skim SĘDZIOM = FARYZEUSZOM = SWOIM!


  (FARYZE-USZY = uszy (f)pary ZEUS-ów:)).


  https://img19.demotywatoryfb.pl//uploads/201008/1280784637_by_dudulec1_600.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Pedant 22:36:03
  .  https://img13.demotywatoryfb.pl//uploads/201602/1456595385_qhiaxz_600.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • @Jan Paweł "Panie Józefie, zachęcam do niewchodzenia aż tak głęboko w dokumenty Kościoła bo można się pogubić."
  .


  https://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201710/1508912110_by_anonymous_500.jpg
  https://ocdn.eu/images/pulscms/NWE7MDA_/0b8e7a0e-d379-4033-a5e8-cac9985b0352.jpeg
  Bogumił Boguchwał
 • @JimA 19:46:43
  Nie bawią mnie przepychanki, aby jakiś chłoptaś się "pobawił". Konczę więc.
 • @Wican 20:13:07
  Kończ. Tylko się nie zatnij.
 • @JimA 18:53:19
  "bardzo byście chcieli, żebyśmy nadstawiali policzki"

  A czyż nie jest to nauczanie żydowierczego katolicyzmu?

  " ino już dość! Wyczerpała się dupa do bicia."

  Bić umysłowo upośledzonych toż to byłoby barbarzyństwo, choć żydo-katolicyzm ma to w swojej historii.
 • @Rzeczpospolita 20:34:12
  A co Pan ma w swojej historii?
 • @Rzeczpospolita 20:34:12
  Chce Pan pogadać? Bo wie Pan, możemy. :)
 • @Wican 20:13:07
  "JimA 19:46:43
  Nie bawią mnie przepychanki, aby jakiś chłoptaś się "pobawił".

  Radzę umówić się z nim "na szczerą i merytoryczną rozmowę, najlepiej przy dobrym trunku"

  http://4.bp.blogspot.com/-UhVcH-C4oYc/VUvfVP29L8I/AAAAAAAAAKc/2ywXRwNqn2A/s1600/trollbl2.jpg
 • @Pedant 21:04:37
  A Pan dalej trolluje?... :)
 • @Pedant 21:04:37
  Ja nie piję.
 • @Pedant 21:04:37
  Niech Pan wyjaśni, jak to jest, armie okładają się morgenszternami a krew się nie leje. ? :)
 • @JimA 20:44:17
  Mam, tak jak większość Polaków - niestety, wrzucenie w tryby żydo-katolicyzmu, z którego ostatecznie wyzwoliłem się w latach 1990.
 • @Rzeczpospolita 22:24:05
  Rozumiem. Ale "wyzwolił" się Pan... w latach 90tych. Po co się bijemy?
 • @Rzeczpospolita 22:24:05
  Co "żydo-katolicyzm" uszkodził w Panu?
 • @JimA 22:29:51
  We mnie chyba niewiele, ale szkody poniesione przez zdecydowaną i ciągle nieświadomą tego większość są ogromne i przekładają się bezpośrednio i pośrednio na upadek Polski.
  Kościół - polityczna instytucja religijna oraz żydowiercza religia są głównymi winowajcami degeneracji naszego państwa i narodu od 1000 lat.
 • @JimA 22:29:51
  OK. :) nie chce Pan mówić... :) Rozumiem. Ja mógłbym nazwać "uszkodzenia", ale nie skarżę się. :) :)))) Rzeczpospolita! Ziemia do Kosiura!!! :)
 • @Rzeczpospolita 22:57:22
  :) Uf... ok
 • @Rzeczpospolita 22:57:22
  :) Ja pisałem, że jestem psioniczny... telepatą też - ok :)
 • @Rzeczpospolita 22:57:22
  " szkody"... "są ogromne i przekładają się bezpośrednio i pośrednio na upadek Polski."- to nie tak :). Szkody są /ogromne/ ale nie mają nic wspólnego z "upadkiem Polski"- to są dwie różne "rzeczy", które akurat "dzisiaj" zbiegają się w czasie. Kościół, jak Pan pisze: "polityczna instytucja religijna" jest " głównym winowajcą degeneracji naszego państwa i narodu od 1000 lat."

  Nie. :) nie. Naród nie zginie, państwo.. być może tak. głównym winowajcą degeneracji naszego państwa i narodu od 1000 lat są nasi "przyjaciele". :)

  Nie, to nie "wina" "Kościoła" :)
 • @Rzeczpospolita 22:57:22
  https://www.youtube.com/watch?v=LQkTcPeZogk&list=RDb_MgIPhrS1g&index=2

  :)
 • @JimA 23:10:34
  Brak zgody, co do oczywistych faktów przekreśla sens jakiejkolwiek dyskusji.
 • @Rzeczpospolita 14:07:42
  Przekreśla czy podkreśla sens dyskusji? Pan to przemyśli. :)
  Pozdrawiam
 • Dowie się pan z pozwu
  Dane personalne powoda znajdzie pan w pozwie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930