Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
761 postów 7905 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Po co Polakom wybory? - wystarczy, że zagłosują!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niektóre teksty są zbyt cenne aby swój żywot kończyły w skrzynce odbiorczej. Posłuchajcie co ma do powiedzenia Roman Kafel w kwestii farsy wyborczej.

Wybory w Polsce i co z tego ?

Kolejny Apel Stowarzyszenia Unum Principium - jak zwykle prosty i niezwykle prawdziwy.

Reakcje na niego jednak powodują,  że trzeba do niego dodać parę słów objaśnienia

Znakomita bowiem większość Czytelników , nie za bardzo radzi sobie ze zrozumieniem pewnych pojęć, które cechuje jedna wspólna cecha jaką jest - głosowanie.

Sąto pojęcia: Wybory...Referendum...Plebiscyt....przez większość mylone i zamiennie używane, co prowadzi do całkowitego zamieszania!

Wybory..w znaczeniu politycznym jest to zespół procesów prawno organizacyjnych , które mają na celu wyłonienie reprezentacji danej dużej grupy społecznej, w tym narodowej, której to zadaniem jest pełna i świadoma reprezentacja na zewnątrz, jak i wewnętrzna kontrola i regulacja życia danej społeczności.

Ponieważ w procesie tym wybiera sięludzi, którzy z naszego wyboru i w naszym imieniu będą podejmować za nas decyzje o wadze obejmującej całokształt życia całego narodu, włącznie z decyzjami o życiu i śmierci - czasami wielu tysięcy i milionów ludzi-ludzie ci będą stanowićprawo, jakie będzie regulować nasze życie, będą podejmować decyzje ekonomiczne, od których zależeć będzie nasz los i byt.

Dlatego też każdy z nas, zachowujący prawo czynne - jak i bierne, musi dokładnie rozumieć, jakie są nasze i prawa i obowiązki! Oddając legitymację prawną do sprawowania władzy komuś innemu, czy sami będąc obdarzeni owym społecznym zaufaniem, musimy dokładnie rozumieć co kryje siępoza tym procesem i do czego nas to upoważnia!

Ten proces w odróżnieniuod wszystkich innych jest dlatego tak ważny,że w nim przekazujemy własne niezbywalne i naturalne prawo decydowania o własnym losie. Oddając go w ręce drugiego człowieka, cedując na niego nasze zaufanie i poparcie i obowiązek pomocy w wykonaniu decyzji - jakie będą podejmowane przez niego, za nas, dla nas i w naszym imieniu!

Aby ten proces miał sens, każdy z nas musi mieć możliwość autentycznego wyboru, dokonania ważnej decyzji, możliwość wybrania własnych kandydatów i udzielenia im naszego zaufania i oddania w ich ręce naszego losu! I do tego z możliwościąkontroli ich działania.

System - jaki panuje w Polsce, posługując się semantyką wyborów, zamienił je na zwykły plebiscyt.... gdzie zachowując prawo selekcji kandydatów i ich wyboru dla wąskich gremiów partyjnych, dla pospólstwa organizuje plebiscyt nazywając to wyborami

Pozwala nam głosowaćna wybranych nie przez nas, nie znanych nam i nie mających przed nami żadnej odpowiedzialności! Żądnych zobowiązań - uzurpatorów!

Dokładnie, jak plebiscyt na miss Kłaja...nie możemy być misska, nie wolno nam spuścićportek na estradzie, nie my typowaliśmy uczestniczki...ot możemy oddać nasz głos na tą, która sięnam najbardziej podoba...na takie ładniejsze, albo brzydsze, z mniejszymi bądźwiększymi cyckami - zło))

Referendumjest instrumentem sprawowania odpowiedzialnie władzy, najczęściej robi sięgo , żeby uzyskać odpowiedz, która z opcji rozwiązania jakiegoś najczęściej kontrowersyjnego problemu ma największa akceptację rządzonych. Pomaga to zazwyczaj - już istniejącej władzy - na podjęcie decyzji , która znajdzie poparcie w społeczeństwie.

Referendum rożni siętym, że praktycznie tak samo - jak plebiscyt - odpowiada na krótkie pytanie i rozwiązujące pojedyncze problemy.

Jak Układ Magdaleński traktuje Polaków najlepszym przykładem był brak referendum o przystąpieniu do Unii. To najlepszy przykład uzurpacji i całkowitego zlekceważenia Polaków i ich woli! Przez uzurpatorski Układ Bandy Czworga!

Obecne wybory wg obowiązującej ordynacji nie są żadnymi wyborami - ale tylko plebiscytem, ogłaszanym przez uzurpujący sobie władzę w Polsce Układ Magdaleński, sprawujący uzurpacje poprzez Układ Czteropartyjny.

W tym plebiscycie za pieniądze podatnika i w jego czasie, dokonujemy głosownia na tzw, mniejsze zło - na które nie mamy i nie będziemy mieli , żadnego wpływu! Żadnego!

Ten plebiscyt poprzez masowy bojkot zostanie zamieniony w Referendum, gdzie poprzez odmowę udziału w farsie, odpowiemy na pytanie...

Czy godzisz się- by Układ Magdaleński nadal w twoim imieniu uzurpował  sobie władze w Polsce???

Autor:Roman Kafel

ps. Jak skończą się te celebry z plebiscytem zakasujemy rękawy w zabieramy się za wybory. Sporo już Was weszło na stronę Komitetu Wyborczego Wyborców "Samorządni, Uwłąszczeni, Zintegrowani":  http://koreus.vot.pl/

Wcale nie pozostało tak wiele czasu aby sprostać tak skomplikowanej procedurze.  Śpieszmy się.

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  "Ten plebiscyt poprzez masowy bojkot ...", itd.

  Powtarzam to od 30 lat, ale Polakatolik nie daje się przekonać.
 • 5⭐⭐⭐⭐⭐
  Co zrobić jak w kraju lud to stado roboli, z zakutymi łbami.


  ❗✔
 • @Rzeczpospolita 17:46:02
  Panie Dariuszu

  Jeśli nawet przekonujemy przekonanych to pisać na te tematy trzeba.
  Pozdrawiam
 • I co? W ramach tzw. demonkratury
  Polacy maja przejąć władzę nad krajem ich przodków?
  I co - okupant - to zdaniem pana Kafla - ciężki idiota - albo okupant ten okupuje sieroty po Polsce w atrapie Polski - tak przypadkiem - a może okupuje tak dla jaj!
  Wniosek?
  Wniosek?
  Czarci pomiot czuje się w tzw. demonkraturze jak ryba w wodzie - ponieważ wymyślono ją dla ludzi w Piekle a oparto z rozmysłem na wrodzonej ułomności ludzkiej. Natomiast Piekło ustanowiło właśnie czarci pomiot - jedynym zawiadującym tą, tzw. demonkraturą - i tyle.
 • My nie wybieramy my tylko głosujemy na tych co nam żydzi podsunęli !
  Kandydatów w Polsce wybierają prezesi partii ! wybierają żydowskie mass-media ! wybierają żydowskie sondaże !

  Bo taką konstytucje sobie żydzi w Polsce napisali ! przypominam że żydowską konstytucje Kwaśniewskiego poparło 22% obywateli !

  Złodzieje żydowscy nakazali płacić Polakom na żydowskie partie !

  słyszycie ? złodziej żydowski ustanowił sobie w sejmie złodziejskie prawo ze Polacy maja na złodziejskie żydowskie partie PŁACIĆ na utrzymanie ich ! to się nazywa hucpa w najwyższym wydaniu !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Jak to Pan sobie wyobraża? Jak powinny wyglądać te wybory?
  //Aby ten proces miał sens, każdy z nas musi mieć możliwość autentycznego wyboru, dokonania ważnej decyzji, możliwość wybrania własnych kandydatów i udzielenia im naszego zaufania i oddania w ich ręce naszego losu! I do tego z możliwościąkontroli ich działania.//
 • @Anna-PK 18:51:22
  W programie Konfederacji na Rzecz Reform Ustrojowych nazywa sie to "kontraktem wyborczym". Przypominam, ze nie jest to moja notka ale Romana Kafela też Polonusa z USA.
 • @Rzeczpospolita 17:46:02
  Podobnie widzi ten problem Dydymus /Wojciech Dydymski/.
 • @nikander 19:06:42 To ten Polonus z USA organizuje w Polsce
  system wyborczy i w dodatku nawet nie tłumaczy o co mu chodzi. Ciekawe.
 • @Anna-PK 19:25:45
  Kobieto ogarnij się.
  Do kogo masz pretensje. W Polsce ten temat jest przewałkowany od A do Z. Poproś autora aby Ci to wytłumaczył i nie czepiaj się bez sensu.
 • BOJKOT ŻYDOWSKIEJ OKUPACJI POLSKI BOJKOT WYBORÓW
  Z satysfakcją przeczytałem wpis Nikandera na temat żydowskiej hućpy wyborczej Panie Józefie przypomniałem sobie w tym momencie jak za rozpowszechnianie na Neonie apelu Anny Walentynowicz o bojkot wyborów pan nazwał mnie żydem Nie mam do pana za to żalu ,już raz spotkaliśmy się w Warszawie na Wiejskiej w Polskim Sejmie opanowanym przez okupujące go partie mafie Panie Józefie świadomośc ludzka zmienia się bardzo wolno ale mam nadzieję że będzie mi dane dożyć tej chwili kiedy Polacy odmówią posłuszeństwa okupacyjnej władzy i gremialnie zbojkotują pseudowybory Pozdrawiam Stefan Michał Dembowski NY
 • @obywatel zniewolony 19:49:47
  Bądźmy jednak bardziej precyzyjni. Intencją autora tekstu nie jest bojkot wyborów ale erzacu w który ta cała hucpa wyborcza została zmieniona czyli bezmyślnego wrzucania kartek wyborczych do urny. W XXI wieku nie uczestniczyłem w żadnych wyborach. Powtarzam: w żadnych.
 • @Anna-PK 19:25:45
  Witam,nie wiem czy to o mnie chodzi ale jeśli tak to Nazywam się Stefan Michał Dembowski urodzony w Warszawie w roku 1954 Od 2001 roku nagłaśniam w Polsce oraz wśród Poloni apel Anny Walentynowicz o BOJKOT WYBOROW Byłem na spotkaniu w Gdańsku w domu państwa Andrzeja i Joanny Gwiazdy wraz z Anną Walentynowicz podczas omawiania tematu bojkotu wyborów jako akcji nieposłuszeństwa wobec władzy Co się tyczy samego systemu wyborczego to ja osobiście opowiadam się za ordynacją wyborczą tzw JOW oraz systemem demokracji bezpośredniej na wzór szwajcarski Nie sądzę aby w obecnym czasie mogło w Polsce dojść do wprowadzenia monarhi zwłaszcza że istnieje duże prawdopodobieństwo że królem został by przedstawiciel narodu wybranego Dziękuję za pamięc o mnie Pozdrawiam i podaję adres do kontaktu jeszczepolska@yahoo.com
 • @Anna-PK 18:51:22
  Proszę sobie poczytać o JOW tak bardzo obrzydzanych Polakom przez żydowskie mendia W przypadku niezrozumienia istoty tematu proszę o kontakt jeszczepolska@yahoo.com Pozdrawiam z USA Stefan Michał Dembowski
 • Po co nam wybory ? Po co nam państwo ?
  taka warszawka najlepiej rozwijała się pod zaborcą.

  Wybory, to mogą sobie urządzać inne narody, Polacy nie są zdolni do zgody, tym samym nie są zdolni do wyborów.
 • @obywatel zniewolony 19:59:55 Mieszkam w kraju gdzie funkcjonują
  JOWy i dobrze wiem na czym to polega.

  W Polsce jest centralizacja władzy, gdzie lider partii w Warszawie decyduje o tym kto będzie wybrany a jakiejś pipidówce. Do tego jest potrzebna zmiana systemu władzy, zmiana Konstytucji, decentralizacja a nie tylko bojkot wyborów.
 • @Anna-PK 20:08:43
  No to wprowadź do konstytucji te swoje postulaty. Jedyną możliwością dla nas "wyborców", jest bojkot by zamanifestować swój stosunek do rzeczywistości.
  Ale ty jak zawsze w chmurach, albo w mainstreamie, zupełnie oderwana od tego co się wokół Ciebie dzieje. Czasami mam wrażenie, że te smugi chemiczne swoje już zrobiły na większości ludzi.
 • @zadziwiony 21:24:28 Słusznie, zbuntować się i czekać na to, że
  ktoś Wam urządzi państwo.
  //Jedyną możliwością dla nas "wyborców", jest bojkot by zamanifestować swój stosunek do rzeczywistości//
 • @Anna-PK 21:32:03
  Czy ty jesteś już pełnoletnia? Mam wątpliwości czytając Twoje złote myśli i rady.
 • WPS
  Przyznam, że samo hasło "bojkot" nie proponujące równocześnie programu alternatywnych zachowań obywatelskich, czy ogólnonarodowych jest hasłem demobilizującym a nawet anarchistycznym.
  Wezwaniu do bojkotu zawsze musi towarzyszyć uzasadnienie i wyjaśnienie, czemu do bojkotu wzywamy.
  Dla przykładu: w okresie przed tzw. referendum akcesyjnym najbardziej dojrzałym zachowaniem narodowym było przekonywanie Polakó do głosowania przeciwko akcesji do UE i domaganie się równego traktowania ( głównie dotyczyło to dostępu do mediów ogólnopolskich, zakazu indoktrynacji młodzieży w wieku przed uzyskanie czynnego prawa wyborczego, równego dostępu do korzystania z budżetowych środków przez zwolenników, jak i przeciwników akcesji) zwolenników, jak i przeciwników akcesji w głoszeniu swojego programu. Natomiast w sytuacji jawnie nierównych praw zwolenników i przeciwników akcesji - co w rzeczywistości miało miejsce- najdojrzalszym zachowaniem obywatelskim i narodowym był bojkot referendum.
  Odwołując się do chwili obecnej - wezwanie do bojkotu musi być działaniem poprzedzonym jasno sprecyzowanym wezwaniem obywatelskim wyrażonym przez najbardziej świadomą i aktywną część narodu ( czyli nie nominalną, ale realną elitę narodową) skierowanym do władz o respektowanie warunków do wyrażenia suwerennej woli narodu. Dopiero brak pozytywnej reakcji władzy państwowej uzasadnia nie tylko ogłoszenie bojkotu wyborów jako najdojrzalszego zachowania obywatelskiego, ale wręcz za obowiązek narodowy. Przy czym od razu trzeba dopowiedzieć, że wezwaniu do bojkotu musi towarzyszyć: 1) podjęcie działań do samoorganizacji się obywateli wokół uzgadnianego programu naprawy stosunków politycznych, społecznych i gospodarczych w Polsce, 2) budowa struktur organizacyjnych i komunikacji społecznej dla wyłonienia najlepszych kadr gwarantujących właściwe funkcjonowanie instytucji państwa umożliwiających realizowanie programu naprawy.
  System JOW wdrożony w sytuacji nierównych możliwości w dysponowaniu zasobami finansowymi i dostępem do mediów nie jest właściwym rozwiązaniem, gdyż uprzywilejowuje struktury oligarchiczne i prowadzi mafijnych mechanizmów zarządzania państwem.
  Powszechny system referendalny i system demokracji bezpośredniej traktowane w oderwaniu od realnej wielkości danego państwa i stopnia świadomości i kompetencji obywateli jest nie tylko czystą teorią, ale szkodliwą , nieefektywną protezą efektywnego systemu podejmowania decyzji ogólnonarodowych i ogólnopaństwowych.
 • @stanislav 22:40:54 Z tego co się czyta, to używane hasła,
  czy publikowane teksty, nie są do końca zrozumiałe przez samych autorów.
  Np. "W programie Konfederacji na Rzecz Reform Ustrojowych nazywa sie to "kontraktem wyborczym"."

  Z kim w końcu poseł ma ten "kontrakt" z wyborcami czy z własną partią?
  Partia da pieniądze, zrobi reklamę a poseł będzie się umawiał z kimś za plecami wbrew wytycznym partyjnym?
  Już ja widzę posłów PiS realizujących "kontrakt" wbrew władzom partyjnym.
 • @nikander
  W Polin bez zmian . https://www.salon24.pl/u/almanzor/349005,niewazne-kto-glosuje-wazne-kto-liczy-glosy-jozef-stalin Salute 5*.
 • @interesariusz z PL 20:07:10
  A ty kim jesteś??Nie jesteś Polakiem??Nie wypowiadaj się za innych .Polacy są tak samo jak inne narody zdolni do normalnych wyborów a takich jak żyję w Polsce nie było Takie gadanie jak twoje to wynik albo głupoty albo działania na zlecenie Wybierz sobie jedną z opcji Jaki masz w tym interes wmawiania Polakom że są gorsi od innych narodów Mieszkam od 25 lat w USA i w takimsamym tonie wypowiadają się polskojęzyczne gazety żydowskie Nie ma miesiąca żeby np Nowy Dziennik,odpowiednik GW nie napisał czegoś w stylu Polacy to najwięksi pijacy,donosiciele Idziesz tą samą drogą Uważaj bo kiedyś będziesz musial się z tego wytłumaczyć PRZESTAŃ PLUĆ WE WŁASNE GNIAZDO A jeśli ty nie jesteś polakiem to odlot Stefan Michał Dembowski NY
 • @stanislav 22:40:54
  System JOW wdrożony w sytuacji nierównych możliwości w dysponowaniu zasobami finansowymi i dostępem do mediów nie jest właściwym rozwiązaniem, gdyż uprzywilejowuje struktury oligarchiczne i prowadzi mafijnych mechanizmów zarządzania państwem.

  Stanisław jak to czytam to widzę żydów ktorzy wmawiają Polakom że nie dojrzali do demokracji
 • @Anna-PK 23:04:42
  Pani naprwdę nie rozumie istoty systemu JOW Proszę sobie poczytać jak ten system działa w UK Potem proszę się wypowiadać
 • @obywatel zniewolony 00:31:05 Mieszkam w Kanadzie, więc nie
  muszę czytać tego co UK.

  Pan zupełnie pomija fakt, że w USA poszczególne stany mają niezależną władzę od rządu federalnego, mają własne prawo i własne sądy. A mniejsze jednostki takie jak powiaty, czy gminy są zależne od rządu stanowego. Poszczególne stopnie władzy mają różne kompetencje
  i stąd ta niezależność.

  W UK też poszczególne element UK są od siebie niezależne, Szkocja nawet miała referendum aby się wyłączyć z UK, w Kanadzie Quebec też miał takie referendum. Pan uważa, że Śląsk może w Polsce zrobić referendum aby się odłączyć od Polski?

  Podoba się Panu Szwajcaria? Tam każda gmina jest absolutnie niezależną jednostką. Tam rząd centralny prawie nie ma znaczenia. Słyszał Pan kiedy
  o jakimś szwajcarskim polityku; prezydencie czy premierze? Tam chyba prezydentura jest rotacyjna, co jakiś czas jest ktoś inny.

  Co Pan chce Polsce zaproponować?
 • @Anna-PK 00:53:50 Gdzie się Pan podział, Panie fachowiec?
  Jaką istotę JOW Pan rozumie, a ja nie rozumiem? Proszę mnie oświecić.
 • @obywatel zniewolony 00:29:12
  W systemach anglosaskich obowiązują JOWy, a rządzą żydzi. Więc kto dorósł, a kto nie dorósł ? Najgorszy jest tzw. "fundamentalizm demokratyczny" . Wtedy lud wierzy, że wybrał demokratycznie i najlepiej, a żyd się cieszy z tej głupoty.
 • @obywatel zniewolony 00:29:12
  Co tu ma dojrzałość, czy niedojrzałość do rzeczy? Tu gra siła prania mózgów zależna od funduszy. Laboratoryjnym przykładem jest wyreżyserowana i wdrożona a naszych oczach tzw."pandemia". Społeczeństwa z JOWmi ogłupione są tak samo jak te bez JOWów. Państwo z twardym, narodowym przywództwem, vide Białoruś, opiera się praniu mózgów.
 • @Anna-PK 20:08:43
  Jakbym tego nie tłumaczył to i tak bedzie żle Na szczęście to nie Anna -PK zadecyduje o potrzebie bojkotu wyborów Tak trudno to zrozumieć że w JOW o mandat posla może się starać indywidualnie każdy obywatel nie tylko członek partii mafii Mało kto dzisiaj pamięta jak w sejmowej niszczarce zniszczono 750 000 podpisów w sprawie wprowadzenia JOW Jeśli i ten argument nie wystarczy to ręce opadają
 • @Anna-PK 21:32:03
  Nie wytrzymuję czytając tak denne komentarze Nikt nam nie musi urządzać państwa My Polacy potrafimy sobie sami urządzić to państwo bez udziału obcej nam nacjii i głupich nie prosimy o zdanie Nie proszonych o rady prosimy o powstrzymanie się od komentarzy Czy to takie trudne do zrozumienia??
 • @obywatel zniewolony 03:32:26 Tu mamy na NEonie panią
  prezydentkę, która sama się stara zostać prezydentem.

  Zebrać ileś tam podpisów, wpłacić kaucję i czekać jak ktoś zwróci uwagę na takiego posła.
  A nawet jak wybiorą, to taki samotny poseł też cudów nie dokona. W Polsce p. Sanocki też wiele nie zwojował.
  //Tak trudno to zrozumieć że w JOW o mandat posla może się starać indywidualnie każdy obywatel nie tylko członek partii mafii //

  A merytorycznie coś, bez wymyślania w stosunku do mnie może Pan coś napisać? Pan mnie poucza a sam mieszka w USA i pisze "my Polacy..."
 • @Anna-PK 00:53:50
  moc obejrzec Dziennik TVP o 19/30 bezcenne za reszte mozna zaplacic Mastercard
  A co Pani chce Polsce zaproponowac i dlaczego . Kto dal Pani prawo wypowiadac sie na temat ustroju mojego kraju- Polski . To Ja ponosze konsekwencje moich "wyborow "
  My zyjemy tu i teraz - Pani dokonala swojego "wyboru " jest Pani obywatelem Kanady -
  Patrzy Pani na swiat ,na moj kraj przez pryzmat osoby , ktorej swiadomosc zostala uksztaltowana poprzez inne doswiadczenia . Doswiadczenia dla nas obce . Niezbyt interesuje sie Kanada ale cos tam slyszalem o antagonizmach francusko- angielskich majacych swoje korzenie w historii . Slyszalem tez cos o rdzennych mieszkancach Kanady , ktorych kiedys skolonizowali europejczycy , ktorzy pozbawili ich ziemi , podstawowych praw , zamkneli ich w rezerwatach i korzystajac z bogactw ich kraju zbudowali sobie wlsne Panstwo
  Polska gdyby chciala Pani zadac sobie trudu zapoznania sie z mapa , lezy pomiedzy dwoma krajami o silnie imperialistycznych zapedach .
  Kraje te kiedys slabe , mialy to szczescie , ze znalezli sie przwodcy , ktorzy uczynili z nich mocarstwa .
  My zostalismy i jestesmy do dzisiaj takim "miedzymorzem" pomiedzy zywiolem nazwijmy to europejskim a zywiolem azjatyckim .
  Od wiekow bylismy i jestesmy traktowani jako pole potencjalnego konfliktu - bylismy i jestesmy "rozgrywani". Zostalismy "skolonizowani "
  Jak wielu moich znajomych mowi , jestesmy "bantustanem " i tym mamy pozostac
  Niestety dla nas , nie lezy w interesie naszych sasiadow abysmy byli , krajem silnym i robia wszystko aby burdel panujacy tu od dziesiatek lat , trwal nadal
  Dlatego miedzy innymi , My nie dokonujemy wyborow , My idziemy glosowac lub nie
  A sa tacy ktorzy to widza i nie chca brac udzialu w tym przedstawieniu .
  Pisanie przez Pania o potrzebie zmiany konstytucji , utwierdza mnie przynajmniej w przekonaniu , ze lepiej aby Pani o "salsie " z Lorenco pisala
 • @obywatel zniewolony 00:25:33
  To nie jest plucie we własne gniazdo, nikogo obcego nie zachęcam do pastwienia się na narodzie, z którego się wywodzę, uświadamiam rodakom, aby się opamiętali, jeśli nie posłuchają, trudno, dałem im szansę.

  Ponadto, ja w tym gnieździe nadal siedzę, a więc musiałbym robić pod siebie. Pluć w to gniazdo, to możesz Pan, zbieg.
 • @
  W prawdziwych wyborach , t zn takich gdzie
  będzie pewne ,że nie stoją za nimi żydzi
  ludzie nie będę musieli w ogóle głosować
  bo kandydatami na wszystkie urzędy będą
  wyłącznie osoby o wybitnych zdolnościach
  organizacyjnych a przy tym uczciwi , kompetentni
  i przede wszystkim dbający o dobro swoich wyborców
  a nie własne czyli wystarczy ich wylosować
  a nie wybrać bo każdy wylosowany będzie miał
  takie same zalety a wad żadnych
  Czyli pojęcie "wybory " utraci sens
  i zastąpi je "losowanie "

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930