Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
761 postów 7905 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Gdy oddasz głos na przestępcę konstytucyjnego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak więc drogi wyborco. Jeśli musisz wrzucać kartkę do urny, to wrzucaj. Pamiętaj jednak, że wybierzesz konstytucyjnego przestępcę. Pomyśl nad sposobami ich resocjalizacji.

       Wybaczam Wam. Nie dano Wam możliwości wyboru więc będziecie wrzucać kartki do urn w tym żałosnym plebiscycie za dalszą realizację Polski według Kaczyńskiego. Jednak rozterek moralnych i wyrzutów sumienia możecie pozbyć się  skacząc do gardła – wtedy kiedy trzeba – miłościwie nam panującym.

Podam Wam konstytucyjne powody, które będą Was rozgrzeszały.

Art. 4. Formy sprawowania władzy

1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

      Ten akt prawny stał się pusty i kandydat Duda już za taki stan rzeczy jest odpowiedzialny. Nie mówię, aby od razu przywracać model władzy ustawodawczej z czasów monarchii stanowej (co byłoby rozwiązaniem najbardziej eleganckim – pisałem wielokrotnie o tym), ale wyborcy powinni mieć prawo weta obywatelskiego, inicjatywy obywatelskiej czy referendum. Burdel legislacyjny mamy jak w banku a metoda na rozprawienie się z sejmokracją może być wyjątkowo dotkliwa. Pisałem o tym.

       Duda nie wykona żadnego kroku w kierunku żadnej instytucji demokracji bezpośredniej, bo mogłoby się to nie spodobać na Żoliborzu, a w przypadku Trzaskowskiego to byłoby to tyle prawdopodobne co rzucanie kością.

Art. 20. Zasada społecznej gospodarki rynkowej

Społeczna gospodarka rynkowa oparta nawolności działalności gospodarczej, własności prywatnej oraz solidarności, dialogu i współpracy partnerów społecznych stanowi podstawę ustroju gospodarczego Rzeczypospolitej Polskiej.

      Wybaczcie, ale dotychczasowi prezydenci - nie pomijając nikogo - patrzyli na ten zapis jak wół na malowane wrota. Termin „społeczna gospodarka rynkowa” brzmi dobrze, ale nie podobał się naszym okupantom ekonomicznym. Nie po to zagarniali polską gospodarkę, aby trzymać się paradygmatów. Podsunęli więc możliwe do zaakceptowania rozwiązanie: „że owszem może to być krzesło pod warunkiem, że będzie to krzesło elektryczne”. Społeczna gospodarka rynkowa jest bytem dokładnie zdefiniowanym i nie trzeba dodawać na czym ona jest oparta. Clue społecznej gospodarki rynkowej posadowione jest „za bramą fabryczną” a nie w urzędach. Tak rozumieli to zarówno Ludwig Erhard jak i Konrad Adenauer, Einar Thorsrud, Mariam Wieleżyński czy Pius XI.

      Duda nie zrobi żadnego kroku, aby za przykładem swojego wielkiego poprzednika z czasów II Rzeczypospolitej Prezydenta Ignacego Mościckiego chociaż spróbować, zrealizować akapit 65 encykliki Quadragesimoanno.Cytuję, bo tego nigdy za wiele:

"65. Jednakowoż ze względu na obecne stosunki społeczne uważamy za bardzo wskazane, by umowa o najem pracy była w granicach możliwości uzupełniana umową spółkową, co już w różnych formach zaczęto praktykować z niemałym pożytkiem tak pracowników, jak właścicieli. W taki to sposób robotnicy i urzędnicy otrzymują udział we własności lub zarządzie przedsiębiorstwa, albo też w jakiś sposób uczestniczą w jego zyskach."

     Będzie łapał hostie i klęczał na Jasnej Górze zgodnie z poleceniem: Polaczkom mistycyzm i nadjordańskie klechdy a rzytkom kapucha – ot takie „jarzmo z dzwoneczkami” jako uzupełnienie gospodarki typu folwarcznego. Co do Trzaskowskiego to: czeski film czyli nikt nic nie wie.

Art. 227. Narodowy Bank Polski

1. Centralnym bankiem państwa jest Narodowy Bank Polski. Przysługuje mu wyłączne prawo emisji pieniądza oraz ustalania i realizowania polityki pieniężnej. Narodowy Bank Polski odpowiada za wartość polskiego pieniądza.

     Od jednego z byłych prezydentów już mamy pisemną odpowiedź na pytanie czy czasem art. 4 ustawy o NBP ograniczający jedynie suwerenność NBP do emisji znaków pieniężnych czyli zamiany formy pożyczonych pieniędzy w formie elektronicznej na bilon i monety - nie łamie art. 227 Konstytucji. Odpowiedź uwłaczała powadze urzędu więc jej nie cytuję. Z identycznym pytanie zwróciliśmy się do prezydenta Dudy. Jak grochem o ścianę. Sądzę, że ma powody aby milczeć. Zgodnie bowiem z zapisem w dokumencie przyjmowanym z ustawą budżetową jakim są „Założenia polityki pieniężnej” NBP może „suwerennie” emitować złotówkę, ale gdy „zajdzie taka potrzeba”. O tym czy taka potrzeba zachodzi decyduje " bardzo suwerennie" Adam Glapiński. Jak dotychczas „potrzeby” takie zaistniały dwa razy a były nimi potrzeby ukręcenia kiełbasek wyborczych. Zatem albo Prezes NBP Glapiński uzna, że jest „potrzeba” i społeczeństwu przy okazji coś kapnie z pańskiego stołu, albo nie uzna. Przecież Duda tych zabawek Glapińskiemu nie zabierze skoro tak dobrze służą wygrywaniu wyborów. Co do Trzaskowskiego, to ten młodzian o architekturze monetarnej nie wie nic i będzie słuchał tych co to „na pieniądzach się lepiej znają”. Zna wszystkie języki aby ich dobrze wysłuchać i zasalutować.

Że co, że g… to powinno Was/Nas obchodzić skąd „dostaję” emeryturę+????

     Tak więc drogi wyborco. Jeśli musisz wrzucać kartkę do urny, to wrzucaj. Pamiętaj jednak, że wybierzesz konstytucyjnego przestępcę. Pomyśl nad sposobami ich resocjalizacji.

 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  DK
  ______

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2017/03/17352387_244821782649754_2689879517323197024_n.jpg?

  (Podobieństwo kretyna na zdjęciu do znanego politycznego geniusza jest czysto przypadkowe, to zresztą jest tylko przykład.)
 • ...
  //1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
  2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.//

  A gdzie tu jest napisane, że mowa jest o narodzie polskim?...

  I kolejna rzecz wynikająca z niezrozumienia, czym była od zawsze i jest nadal DEMOKRACJA.

  //Gdy oddasz głos na przestępcę konstytucyjnego//

  A kto powiedział, że Konstytucja obowiązuje Demokratów (Demos), takich jak posłowie, ministrowie z premierem na czele, prezydenta?

  Konstytucja jest dla Ochlos, żeby motłoch wiedział, że obowiązuje go jakieś prawo.

  Od czasów Starożytnej Grecji demokracja jest ciągle tym samym. Radzą, dyskutują, ustalają, prawa uchwalają Demos a motłoch (Ochlos) ma zapierdalać na panów.
  Nie wiedzieć czemu motłochowi się wydaje, że jak raz na 4 czy 5 lat weźmie udział w PLEBISCYCIE awansującym co poniektórych spośród siebie cwanych złodziei (Ludzi Sukcesu!), to że demokracja go dotyczy...

  P.S. Nie oceniałem artykułu, bo co tu oceniać? Dyskusję nad "wyborem" gangreny wszystkich kończyn (warszawski szambiarz), czy ogólnoustrojowej sepsy (dotychczasowy długopis, strażnik i zapalacz łojów hanukowych)...
 • @Kmieć 20:25:05
  Przyrównywanie czegoś do wzorca to tylko licencja poetica. Zbyt dobrze wiemy jakie są fakty co można skwitować poprzez "tym gorzej dla faktów".
  Pozdrawiam
 • @Rzeczpospolita 20:23:54
  Celne. Lepiej bym tego nie opisał.
  Pozdrawiam
 • Gringo
  Na wstępie chciałbym pozdrowić autora i podziękować za arcyciekawe notki, w zalewie neonowej szurii Pana teksty to prawdziwe perełki.

  Wspomniany Erhard również jawi mi się jako synonim "społecznej gospodarki rynkowej". Gruntowne (choć i oczywiście krytyczne) przestudiowanie jego rozwiązań mogłoby stanowić cenne źródło inspiracji dla kierowników naszego państwa. Mogłyby...
 • Panie Józefie 5*****
  Bóg i Historia, mam nadzieję, mi wybaczą.
  Przemogę obŻydzenie i oddam głos przeciwko Dudzie.
 • @Kmieć 20:25:05
  Oceń, staniesz w prawdzie.
 • @Gringo 20:33:30
  Dziękuję za wsparcie moralne. To podnosi na duchu.
  Pozdrawiam
 • autor
  przed chwila u Pana Wojtasa przytoczyłem cytat z Bismarcka z 1847 r wypowiedziany na sejmie pruskim "Beztroska polskiego charakteru w odniesieniu do spraw tego swiata uczyniła z Polski eldorado dla Zydów "
  Beztroska moich kochanych Rodaków w sprawach tak przyziemnych jak jakas "gospodarka " trwa dalej . I poki nie zaczniemy rozmawiac o pieniadzach nic z tego nie bedzie . A Pan doskonale wie , że Dzezentelmeni nie rozmawiaja o pieniadzach . Czyż nie jestesmy Panie Józefie Dzentelmenami ?
  przepraszam , za pewną doze zazyłosci ale tak jak napisałem czytuje regularnie Pana notki . Teraz 5 - ostatnio zauwazyłem iz zaczał Pan takim jezykiem dla "wszystkich " pisać . Dobry kierunek moim zdaniem , wiedza pod strzechy musi trafić .
 • Od tego - czy ktoś raczył
  złamać tzw. ustawę zasadniczą i ona jest złamana - jest Trybunał Konstytucyjny.
  Tzw. Konstytucji nie można złamać. owszem w niektórych okolicznościach tzw. suweren dowiaduje się, że oto Konstytucja jest złamana - ale jak się bliżej przyjrzeć - to okazuje się, że i owszem jest złamana ale nie konstytucja - tylko OTUA jest złamana. - a przecież nie jest to - to samo.
  Wniosek?
  Z tzw. demonkratury - można wyjść tylko przez komin. Ponadto - to własnie tzw. demonkratura - służy tym, którzy ją zapodali ludzkości na
  jej pohybel - do łamania tzw. suwerena.
 • @demonkracja 21:41:19
  Tak jak nie dla psa kiełbasa tak dla prostego wyborcy Trybunał Konstytucyjny. Nie uczyli?
 • @Rzeczpospolita 20:23:54
  Ale "ucho" chyba nie Prezesa?
 • @nikander 21:56:24
  Sądząc po pańskim komentarzu - chyba Pan nie raczył wyczuć w moim wpisie dozy sarkazmu.
 • @demonkracja 22:01:20
  A to zwracam honor.
 • @ Autor, All
  "Duda nie wykona żadnego kroku w kierunku żadnej instytucji demokracji bezpośredniej, bo mogłoby się to nie spodobać na Żoliborzu, a w przypadku Trzaskowskiego to byłoby to tyle prawdopodobne co rzucanie kością.."

  Ale jednak jakoś prawdopodobne ...

  Oczywiście 5*

  Serdecznie pozdrawiam
 • @brian 21:56:59
  "Ale "ucho" chyba nie Prezesa?"

  Tobie się wszystko z majdanowym kaczafim kojarzy? ;-DDD
 • Gdybym musiał wybierać to bym wybierał.
  Gdybym miał wybór między Mussolinim a Hitlerem
  też bym wybierał... obaj nie z mojej bajki)..jeden mniej zaradny gospodarczo drugi bardziej ale drugi dużo bardziej krwawy..

  Gdybym miał wybór JPII czy te obecny Papież też bym wybrał
  (obaj nie z mojej bajki) ale jeden wygląda na uczciwego..

  Taki sam dylemat mamy dzisiaj tzn ja nie mam..
  Jeden neoliberał LGBT, opcja Niemiecka antyPolska..notoryczny kłamca, krętacz..ocena zdecydowanie negatywna.
  drugi bardziej socjalista opcja jakby pro Polska choć niestety katolicka..
  jakoś zweryfikowany przez ostatnie 5 lat...ocena neutralna.

  Obaj nie z mojej bajki...ale żyć trzeba..i jak można to trzeba wybierać korzystniejsze dla Polski opcje nawet gdy jest to mniejsze zło.
 • @Kmieć 20:25:05
  Genialne spostrzeżenie..
  "
  //1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
  2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.//

  A gdzie tu jest napisane, że mowa jest o narodzie polskim?...
  "
  To jest właśnie nowomowa żydowska...
  Goje rozumieją to po swojemu a żydzi po swojemu.
  Dla żyda jedynym Narodem są żydzi goje to nie naród to stado.

  Inne przykłady tej nowomowy żydowskiej.
  "we the peaple" goje myślą o nas mówi...a żydzi wiedzą że tyko o żydach bo znowu goj to nie człowiek..zgodnie z Talmudem.
  "My Naród" dl żydów oznacza to wprost my żydzi...goje to nie naród...to stado.

  Tak nam (?) raczej sobie żydzi napisali konstytucję...dla Pollin.
 • @Kmieć 20:25:05
  Dosadnie, ale porusza istotę sprawy.
 • @Oscar 07:14:09
  ---------------
  ""we the peaple" goje myślą o nas mówi...a żydzi wiedzą że tyko o żydach bo znowu goj to nie człowiek..zgodnie z Talmudem."
  ----------------
  Brawo Panie @Oscar - jeszcze będą z Pana ludzie - chociaż to marksistowskie ukąszenie węża - za minionej, moskiewskiej komuny - ciągle na Pana jeszcze działa.
 • Szanowny panie Autorze...
  Społeczna Gospodarka Rynkowa owszem, i tylko ona. Ale...
  z restrykcyjnym ograniczeniem przez państwa możliwości rozrostu poszczególnych indywidualnych podmiotów gospodarczych, ponad granicę zagrożenia tym państwom, a więc i poszczególnym narodom, tak jak to mamy w okazałym rozwoju obecnie.
  Przecież te globalistyczne kapitalizmy które teraz zagrażają już chyba równowadze całego Wszechświata, zaczynały kiedyś od jakiegoś drobnego pożyczenia komuś jakiegoś denara i odebrania go z jakimś drugim jako odsetki, a obecnie należą już do nich całe państwa (ze wszystkimi państwowymi sprywatyzowanymi przez nich urzędami, wojskiem i policją) z poszczególnymi narodami.

  Społeczna Gospodarka Rynkowa owszem, ale tylko i wyłącznie poza tzw strategicznymi gałęziami gospodarki narodowej, które powinny być państwowe.
  Takim przykładem gałęzi gospodarki, która wydaje się nie być strategiczną a MUSI nią być, niech będzie gospodarka wodna, które teraz sprywatyzowana, jest narzędziem niszczenia naszego zdrowia poprzez wstrzykiwanie do wody związków aluminium.
  Ma więc ta gałąź znaczenie strategiczne w obronie kraju
 • @demonkracja 07:50:11
  Socjalizm to znacznie szersze i głębsze pojęcie niż "marksistowskie ukąszenie węża" to w istocie prawa człowieka..
  Tylko socjalizm (czyli wsparcie wspólnoty np narodowej, państwowej..) je najpełniej definiuje.
  Inne definicje np neoliberalne to wersje dla pożytecznych idiotów.

  Niestety socjalizm jak wszystko można zdegenerować..
  albo w kierunku komunizmu (odebranie indywidualnej osobowości) albo w kierunku socjalizmu dla Oligarchów (wsparcie państwa) a kapitalizmu dla biednych (dziki zachód)..

  Socjalizm to wsparcie wspólnoty mające na celu zmniejszanie dysproporcji społecznych (ale nie ich odwracania jak w PRLu)
  i tym samym poprawianie jakości życia całej wspólnocie.

  Nie słyszałem o innym systemie który by taką rolę spełniał..poza pierwotnymi systemami plemiennymi i rodziną...to też pierwotne struktury socjalne.

  Obecnie żyjemy w strukturach postniewolniczych...
  gdzie pracownik to forma niewolnika..troszkę zamaskowana.
  właścicielem niewolników jest właściciel geszeftu..
  a niewolnicy nie mają żadnych praw do wartości które wytwarzają ..wszystkie korzyści z ich pracy przechwytuje właściciel niewolników.

  To klasyczny system pasożytowania nielicznej grupki posiadaczy niewolników na masach niewolników.

  Gdyby dzisiejsi niewolnicy byli udziałowcami geszeftu o wtedy przestali by być niewolnikami...byli by współposiadaczami..
  I taka powinno być pracownik powinien mieć minimalną pensję gwarantowaną (socjal) oraz ustalane w kontrakcie udział w zyskach..
  (gdy się zwalnia to traci te udziały, udziały dotyczą wyłącznie pracujących .. nie powinno być udziałów biernych, dziedziczonych ...czyli nie powinno być pasożytowania na pracy innych...)
  Każdy powinien żyć z pracy własnej... i mieć zapewnione bezpieczeństwo poprzez minimum socjalne..

  To nie jest komunizm to jest socjalizm..
  PRL był blisko ale z wieloma zniekształceniami (dyktatura klasy robotniczej .. to dyktatura idiotów ..władza ma być mądra a nie liczna).. wystarczyło te zniekształcenia wyprostować.
 • Filar gebelsowskiej demodyktatury marksistowskiej prezessimusa z błogosławieństwem judeoEpiskopatutrzymającego tysiąc kilometrów
  kwadratowych nieruchomości dla pejsatych jaj talmudycznych
  Duda długopisem katastrofalnego dziecięcia duchowego wujkow Rajmunda Kaczyńskiego- Wilhelma Świątkowskiego urodzonego pod odessą absolwenta leninowsko stalinowskiego prawa i pułkownika NKWD w Charkowie (gdy mordowano tam polskich oficerow ) a w PRL prezesa Najwyższego Sądu Wojskowego (towarzysza Leo Hochberga i sędziego Kryże , który skazywał rotmistrza Pileckiego i wielu innych) oraz Henryka Świątkowskiego ministra sprawiedliwości rządzie Bieruta sławetnego powolaniem Komisji Prokuratorów do stwierdzenia winy Niemców w Katyniu (prawie jak Macierewicz).
  Rajmund Kaczyński mimo pokrewieństwa z największymi zbrodniarzami sądowymi bermanowskiego PRL i korzystania z protekcji ich środowiska w ograniczonym zakresie zachował przyzwoitość powstańcz warszawskiego i ostrzegał przed swymi bliźniakami zdolnymi i zdeterminowanymi do zniszczenia każdego lepszego od siebie.
  Dzięki kołtunowi grubych kresek Mazowiwckiego nadal prezessimus i jego dialektyczne słupy odsądzają od czci i wiary szczegolnie tych, ktorzy publikowali informacje o bermanowskich zbrodniach sądowych jak np Prezes SN Rzepliński w czym naśladują hierarchow katolickiego wykorzystywania Ewangelii w celach sprzecznych z jej przeznaczeniemwładających politycznym imperium Rydzyka i uniwersytetami papieskimi oraz nieruchomościami wielkości niemal równej państwowym. https://telewidz.neon24.pl/post/154700,leo-hochberg-godny-towarzysz-wujkow-rajmunda-kaczynskiego https://telewidz.neon24.pl/post/150987,tradycje-naszosci-reform-prawa-i-sprawiedliwosci https://telewidz.neon24.pl/post/151089,niezlomni-kresowiacy-z-nieba-wdzieczni-kukizowi-i-narodowcom https://telewidz.neon24.pl/post/151089,niezlomni-kresowiacy-z-nieba-wdzieczni-kukizowi-i-narodowcom https://telewidz.neon24.pl/post/156110,hanba-domowa-dudy-milsza-dla-kushnera-niz-trzaskowskiego https://telewidz.neon24.pl/post/151170,500-prezessimusa-jak-doplaty-do-uboju-rytualnego-marszalka https://telewidz.neon24.pl/post/155360,zamiana-filaru-pasozytniczej-demodyktatury-partyjnej
 • @Jasiek 02:39:08
  Mię się wszystko kojarzy... :)
 • @Oscar 07:08:58
  Dziś krótko napisałem kto wybrał.
  Pozornie seppuku.
 • Żadnych reform NIE BĘDZIE !!!! bo t oby zagrażało dominacji żydowskiej
  Żaden prezydent żaden polityk żaden dziennikarz nie zająknie sie bo jak to mawia Michalkiewicz Starsi zakonni od razu przypomną mu skąd wyrastają mu nogi !!! same słupy rządzą Polską !

  JEST OKUPACJA żydowskiej MAFII i tylko wojna oczyści Polskę z żydów .
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Autor
  Nauka już dawno stwierdziła, że psychopaci nie są podatni na resocjalizację, gdyż uginają się tylko przed przemocą. Takim zamordyzmem dla nich rzeczywiście mógłby być ustrój demokratyczny, gdyby w Polsce istniał. Niestety władza nie jest nim w żaden sposób zainteresowana, zaś kilkadziesiąt lat naszych doświadczeń historycznych wyklucza możliwość jej oddolnego stworzenia. Więc mamy zaledwie to, co Korwin nazywa "dupokracją". Dlatego nie wiem, skąd to oczekiwanie Autora, iż będziemy trwonić czas na próby bezskutecznej resocjalizacji kogoś, kto się do winy nie poczuwa, a poczucia zobowiązań wobec swoich wyborców też nie ma nawet za grosz. Obecne wybory są przecież prostą konsekwencją trwałej obecności POPiS-u w polskiej polityce i nie kto inny, tylko Polacy tę trwałą obecność im zapewnili. Gdyby Trzaskowski rozwalił sejm, nadal głosowaliby tak samo, wykonując bezmyślny taniec chocholi na żydowskim weselu. Ale pisanie źle o narodzie polskim też chyba jest zabronione.
 • @ele 11:24:19
  Chopie.
  Wez cos na uspokojenie.
  Na "antysemickim i neomoczarowskim" portalu tez sa jakies granice.
  Jesli cos nas zabija to wlasna glupota.
  Nie trzeba wszedzie widziec Eskimosow.
 • Do @brian 11:38:06
  Chcesz mi powiedzieć że w Polsce rządzą Polacy ? udajesz głupiego czy nim jesteś ?

  [ Polak to Słowianin ]
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Jak to robią w USA. Socjalizm po amerykańsku
  "
  Rezerwa Federalna wydrukowała biliony dolarów bez generowania gwałtownej inflacji cenowej dzięki zastosowaniu zgrabnej sztuczki.

  Prywatny kartel bankowy przerzuca większość pieniędzy do banków na Wall Street, a nie do ogółu społeczeństwa. Zamiast milionów Amerykanów rzucających się, by licytować ceny dóbr konsumpcyjnych, względna garstka bankierów wykorzystuje wolne pieniądze, by licytować ceny aktywów, a następnie wypłacać sobie ogromne premie za wyniki.
  "

  Socjalizm po Polsku.
  W Polsce PIS też rozdaje pieniądze ale robi to przez zwykłych i to tych biedniejszych ludzi.


  Jak sądzicie który socjalizm jest zdegenerowany ?
 • @Oscar 17:51:45
  cały artykuł.
  .https://truthtopowernews.com/how-fed-gets-away-ripping-ordinary-americans-n3825

  W Polsce liberały marzą o socjalizmie w Amerykańskim stylu.

  No i skala socjalizmu Amerykańskiego jest "Amerykańska" na skalę globalną (w sensie bilionów dolarów)
  Skala socjalizmu PIS jest siermiężna uboga parafialna ...na skalę kilku nędznych miliardów i to liczonych w złotówkach.
  Gdzie nam do Ameryki..

  może liberaści w końcu wprowadzą do Polski prawdziwy Amerykański socjalizm..
 • @ele 16:02:37
  Jeszcze raz.
  Get easy.
  Nie mozemy z tego powodu wpadac w paranoje.
  Jak erotoman widzacy wszedzie dupy i cycki.
  Rzady i wierchuszki maja nadreprezentacje tych ktorych tak lubimy.
  Jeszcze troche a strach bedzie popatrzec w lustro.
 • @
  Wyborami spieprzyliście 30 lat i dalej się mądrzycie Możecie sobie pięknie gdybać ,żadna trzecia siłą nie istnieje i nie zaistnieje.Jak obstrukcja sejmu z nowym prezydentem zmusi rząd do nowych wyborów.Cwanie tu manipulujecie "prawdą "Wrócą tamci i nie będzie żadnej walki o władzę tylko zmiana dżumy na cholerę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930