Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
696 postów 7568 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Czyja RACJA STANU?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Apage satanas czyli paszoł won!!!

 

        Jak zauważyłem podmenu „Polska Racja Stanu” w zakładce „WAŻNE” już myślałem, że coś napiszę na inaugurację. Zwykle temu pierwszemu wręcza się kwiaty i na takie uhonorowanie liczyłem. Jednak umieszczanie notki w sąsiedztwie „Smoleńska” wydało mi się mało komfortowe. Nie popieram bowiem próby wjechania Jarka do sejmu tym orszakiem pogrzebowym. Jednak łeb zainspirowany zaczął podsuwać szatańskie pomysły. I myślę tak.

 

Zamiast dwóch zakładek RELIGIE i WAŻNE

 

wprowadziłbym jedną „RACJE STANU:” a w niej podmenu (ten dwukropek obowiązkowo):

 

 • Watykańska – bo, nadreprezentacja tej agentury na Neon24 jest przygniatająca,

 • USraelska – bo ta trzyma się tu wyjątkowo dzielnie i jest wyjątkowo pracowita,

 • Polska – bo czasem się taki przytrafi i dobrze by było, aby mógł się wygadać. Może mu ulży.

Apage satanas czyli paszoł won!!!

 

KOMENTARZE

 • @Nikander
  Smoleńsk jest ważny dla wielu Polaków, Racja Stanu także. Eliminacja zakładki Religie mogłaby wywołać masowy protest wielu blogerów.
  Sąsiedztwo w/w tematów nie powinno mieć żadnego znaczenia, nie popadajmy w paranoję w stylu "mój post znajduje się pod postem innego blogera, więc nowego nie napiszę". Jeśli pojawią się inne ważne tematy to nie jest wykluczone pojawienie się kolejnej, nowej zakładki.
 • @Pluszak 13:22:00
  Jeśli powiało z notki śmiertelną powagą, to coś spartoliłem. Chciałem pożartować. Jednak miło by mi było, gdyby polska racja stanu była lepiej uhonorowana. Druga sprawa, to czy miałby kto tam pisać.

  Pozdrawiam
 • @Pluszak 13:22:00
  mam pomysł, zlikwidować wszystkie zakładki.
 • @nikander 13:32:36
  Tu żadne zakładki nie pomogą, jak się olewa równowagę natury...........
  Ciekawe, co przygotowałeś na inaugurację zakładki Polska Racja Stanu? Ciągle omijasz budowę fundamentu, kręcisz na piętrach a co z pierwszym zamachowym obiegiem spiralnym? Pełna nonszalancja, nonszalancja i akceptacja fikcji równowagi zapisanej w Konstytucji III RP, jednocześnie jest zgodą na to, żeby kontrola parlamentu nad rządem stała się fikcją demokracji w Polsce. http://grzegorz.bierecki.neon24.pl/post/99162,grzegorz-bierecki-akceptowaliscie-fikcyjny-budzet-jednoczesnie-zgadzajac-sie-na-to-zeby-kontrola-parlamentu-nad-rzadem-stala-sie-fikcja
 • @goodness 20:42:10
  Co to to nie. Zgody na bałagan zapisany w konstytucji nie ma: http://nikander.neon24.pl/post/98553,program-polskiej-racji-stanu

  Pozdrawiam
 • @nikander 22:18:06
  Właśnie program rozpoczynasz od gospodarowania i banków, co jest w drugim terminie po ułożeniu dzikiego niezrównoważonego Państwa. Chwała Ci za program gospodarczy i bankowy, ale ja nie mogę od nikogo dostać odpowiedzi na temat czwór władzy. Gdyby Naród szanował swoją najwyższą władzę w Polsce i zapisał ją, jako czwartą władzę do art. 10 Konstytucji III RP to droga do polskiej demokracji była by otwarta prosta, czy kręta?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031