Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
633 posty 7209 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Czyja RACJA STANU?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Apage satanas czyli paszoł won!!!

 

        Jak zauważyłem podmenu „Polska Racja Stanu” w zakładce „WAŻNE” już myślałem, że coś napiszę na inaugurację. Zwykle temu pierwszemu wręcza się kwiaty i na takie uhonorowanie liczyłem. Jednak umieszczanie notki w sąsiedztwie „Smoleńska” wydało mi się mało komfortowe. Nie popieram bowiem próby wjechania Jarka do sejmu tym orszakiem pogrzebowym. Jednak łeb zainspirowany zaczął podsuwać szatańskie pomysły. I myślę tak.

 

Zamiast dwóch zakładek RELIGIE i WAŻNE

 

wprowadziłbym jedną „RACJE STANU:” a w niej podmenu (ten dwukropek obowiązkowo):

 

 • Watykańska – bo, nadreprezentacja tej agentury na Neon24 jest przygniatająca,

 • USraelska – bo ta trzyma się tu wyjątkowo dzielnie i jest wyjątkowo pracowita,

 • Polska – bo czasem się taki przytrafi i dobrze by było, aby mógł się wygadać. Może mu ulży.

Apage satanas czyli paszoł won!!!

 

KOMENTARZE

 • @Nikander
  Smoleńsk jest ważny dla wielu Polaków, Racja Stanu także. Eliminacja zakładki Religie mogłaby wywołać masowy protest wielu blogerów.
  Sąsiedztwo w/w tematów nie powinno mieć żadnego znaczenia, nie popadajmy w paranoję w stylu "mój post znajduje się pod postem innego blogera, więc nowego nie napiszę". Jeśli pojawią się inne ważne tematy to nie jest wykluczone pojawienie się kolejnej, nowej zakładki.
 • @Pluszak 13:22:00
  Jeśli powiało z notki śmiertelną powagą, to coś spartoliłem. Chciałem pożartować. Jednak miło by mi było, gdyby polska racja stanu była lepiej uhonorowana. Druga sprawa, to czy miałby kto tam pisać.

  Pozdrawiam
 • @Pluszak 13:22:00
  mam pomysł, zlikwidować wszystkie zakładki.
 • @nikander 13:32:36
  Tu żadne zakładki nie pomogą, jak się olewa równowagę natury...........
  Ciekawe, co przygotowałeś na inaugurację zakładki Polska Racja Stanu? Ciągle omijasz budowę fundamentu, kręcisz na piętrach a co z pierwszym zamachowym obiegiem spiralnym? Pełna nonszalancja, nonszalancja i akceptacja fikcji równowagi zapisanej w Konstytucji III RP, jednocześnie jest zgodą na to, żeby kontrola parlamentu nad rządem stała się fikcją demokracji w Polsce. http://grzegorz.bierecki.neon24.pl/post/99162,grzegorz-bierecki-akceptowaliscie-fikcyjny-budzet-jednoczesnie-zgadzajac-sie-na-to-zeby-kontrola-parlamentu-nad-rzadem-stala-sie-fikcja
 • @goodness 20:42:10
  Co to to nie. Zgody na bałagan zapisany w konstytucji nie ma: http://nikander.neon24.pl/post/98553,program-polskiej-racji-stanu

  Pozdrawiam
 • @nikander 22:18:06
  Właśnie program rozpoczynasz od gospodarowania i banków, co jest w drugim terminie po ułożeniu dzikiego niezrównoważonego Państwa. Chwała Ci za program gospodarczy i bankowy, ale ja nie mogę od nikogo dostać odpowiedzi na temat czwór władzy. Gdyby Naród szanował swoją najwyższą władzę w Polsce i zapisał ją, jako czwartą władzę do art. 10 Konstytucji III RP to droga do polskiej demokracji była by otwarta prosta, czy kręta?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031