Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
717 postów 7645 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Moje komentarze

 • @ele 10:16:14
  A co ma piernik do wiatraka. Co ma VAT z wyczarowywaniem pieniądza z powietrza i ukrywanie tego przed społeczeństwem. Można się ośmieszać ekonomiczną ignorancja, ale żeby aż tak!?
  Prezes Suweren wybrał posłów!
 • Szanowny Panie Pośle
  Pozwoli Pan, że będę do pana stosował inną, bardziej surową miarę.
  Jest Pan posłem czy nie?

  1. Jak Kaczyński ukrył przed wami dodatkowe dochody budżetowe w kwocie około 45 mld zł to Pan ani me abi be, bo nie wiedział pan gdzie?
  2. Ten fragment dokumentu przyjmowanego razem z ustawą budżetową rozesłaliśmy kilkakrotnie do wszystkich posłów i senatorów.

  "...Operacje strukturalne mogą zostać przeprowadzone w celu długoterminowej zmiany struktury płynności w sektorze bankowym. Gdyby wystąpiła taka konieczność, bank centralny może przeprowadzić następujące operacje strukturalne: emisję obligacji, zakup oraz sprzedaż papierów wartościowych na rynku wtórnym..."

  Tak jak reszta posłów, kompletnych ekonomicznych ignorantów, dalej Pan nie wie z jakich pieniędzy Kaczyński finansuje obietnice wyborcze. Gdyby Pan miał jaja to skierowałby Pan sprawę co najmniej do prokuratury.

  Panie Januszu. Do cholery, jest Pan posłem czy blogerem?????
  Prezes Suweren wybrał posłów!
 • @MacGregor 09:51:07
  Do k .nędzy. Sanocki powinien pisać dobre ustawy a nie klepać paciory. Specjalistami od tego drugie są klechy.
  Musimy obronić naszą cywilizację
 • Szanowny Panie Doktorze
  Nie uleczysz Pan Polaków katodebilizmem. To lekarstwo już przestało działać. Odkąd kościół katolicki za sprawą polskiego bożka Wojtyły odszedł od ducha encyklik Rerum novarum i Quadrage­simo anno stał się zamordystyczną instytucją broniącą starego porządku. KK odmawia swoim owieczkom elementarnych aspiracji politycznych i gospodarczych. Kto tego nie widzi jest katodebilem!!!!. Pan Panie Doktorze nim jesteś.
  Na szczęście wśród katolików świeckich istnieje zdrowy dych, który pomija spasionych biskupów i pamięta co w KK było dobre i co dawało siłę partiom chadeckim.
  Musimy obronić naszą cywilizację
 • @Wican 11:46:51
  Dokładnie to chciałem napisać.
  Wróg, najgorszy wróg, kolega z listy
 • @Wican 10:58:54
  Późno, bo późno, ale poseł Sanocki zwraca uwagę na poważny problem systemowy nawet jeśli go do końca nie rozumie. Pisze o tym tutaj: http://nikander.neon24.pl/post/149691,dajcie-nam-wasza-sile
  Wróg, najgorszy wróg, kolega z listy
 • Dzisiaj jest sobota
  moze znajdziecie trochę czasu aby przejrzeć ten dokument. Zapewne są tam rzeczy, które budzą Wasze kontrowersje, bądź są niezrozumiałe. Za wszystkie uwagi będę wdzięczny.
  Dajcie nam Waszą siłę
 • @humainv2 17:11:01
  Bez programu to do wyborów idą tylko watahy wyborcze. Program to probierz uczciwości.
  Bo Twoje aspiracje są potrzebne Polsce.
 • Zapraszam cały NeOn24
  do tej akcji.

  Blogerzy. Proszę Was weźcie na warsztat te i trudne i łatwe tematy. To nasze być albo nie być.
  Bo Twoje aspiracje są potrzebne Polsce.
 • @ikulalibal 15:37:59
  Coś w tym jest.
  Najlepiej to nie mieć wykształcenia (bo i po co), nie mieć swojego zdania *bo i po co) nie mieć żadnych aspiracji (bo i po co) być obrażonym na cały świat i czekać na pisowskie ochłapy z pańskiego stołu.
  Zapraszam http://koreus.vot.pl/ Tu się nie marudzi.
  Niewinność.
 • @Jan Szczepanik 16:05:07
  A czy doktor Czerniak gra w otwarte karty?
  Z Polakami gra w otwarte karty
 • @Rzeczpospolita 15:40:24
  No cóż Panie Dariuszu

  Każdemu się coś wydaje i mnie też. Wydaje mi się, że zejdą się tu tłumy. Jeśli nawet pozostaniemy z tym, że się nam wydaje, to ktoś zrobi lepszą wersję tego dealu. Trzeba w to wierzyć.
  Z Polakami gra w otwarte karty
 • @Ryszard Opara 02:14:05
  Drogi Panie Ryszardzie

  Pana problemy, które dotknęły nas wszystkich są mi znane i jest to najlepszy powód tego aby ten kraj zmienić. Jest mi wstyd, że sporo ludzi także z "naszych" przykładało do tego rękę. Podziwiam Pana, ze jakoś to Pan przetrzymał.
  Cokolwiek chcielibyśmy dobrego dla Polaków zrobić to w pierwszej kolejności inni doszukują się ukrytych niecnych intencji. Tu naprawdę trudno być normalnym.
  Czasem powracam do Puszkina:

  "Bezwolne paście się narody
  na nic wolności dar dla trzody.
  Trzoda jest po to aby strzyc ją
  albo jej sprawić rzeź czasami
  Zaś przypadłością i tradycją
  jest bat i jarzmo z dzwoneczkami."

  Kto zatem chciałby obudzić aspiracje polityczne i gospodarcze Polaków temu w tym nieszczęsnym kraju los nie będzie łaskawy. Sam tego doświadczyłem także. Ale cóż, to był mój wybór.

  Pójdzie zatem dzisiaj za baldachimem narodek dla którego największą wartością zaczyna być: nażreć się i wypchać więcej wózków z hipermarketu.

  Jednak róbmy swoje. Zawsze tacy odmieńcy byli i będą.
  Do Pana Ryszarda Opary i społeczności NeOn24
 • @władek 14:44:26
  Panie Włodku
  Ten ktoś bajecznie bogaty musiałby być naprawdę przebajecznie bogaty aby przelicytować kiełbaski wyborcze kręcone przez PiS. Względnie dobra sytuacja gospodarcza oraz te transfery socjalne skutecznie wyłączają myślenie Polaków. Jednak ten względny spokój jest najlepszym czasem na to aby budować nową klasę polityczną.
  Powszechnie uważa się, ze Polak nie ma żadnych aspiracji i zadowala się byle czym. Po to mamy ludzi mądrych aby ich zebrać do kupy, chociażby po to aby zaczęli się spierać o sprawy istotne.
  Anders na białym koniu?..., wątpię aby to teraz Polaków podjurgało. Pójdą za kilkoma złotymi ochłapu z pańskiego stołu.

  Jednak sytuacja może się odwrócić w każdej chwili i trzeba być na to przygotowanym. Powoli inflacja lewą ręką zabiera to co Kaczyński naobiecywał i realizuje. Kilogram czereśni za 20 zł?!
  Do Pana Ryszarda Opary i społeczności NeOn24
 • @Ryszard Opara 11:46:24
  Panie Ryszardzie

  Według mnie należałoby jak najszybciej powołać Komitet Wyborczy Wyborców, tak aby już mieć ustanowionego pełnomocnika finansowego i rozpocząć zbiórkę publiczną następnego dnia po ogłoszeniu daty wyborów. Jak niektórzy mnie przekonują pewien potencjał finansowy tkwi w Polonii. Może także krajanie też by się do tego przyłożyli. Jednak pierwszym krokiem do pozyskania jakichś pieniędzy jest wejście do gry. Takim wejściem byłoby właśnie utworzenie Komitetu Wyborczego Wyborców. Tak sie porobiło, ze bez pieniędzy to nawet nie zbierzemy list poparcia, bo nawet ten obszar zdążył się już skomercjalizować.
  Portalik powinien pomóc nam zbudować struktury i polepszyć komunikacje.

  Czego oczekiwałbym od NeOn24: może jakieś spotkanie z dyskusją panelową nad programem?
  Do Pana Ryszarda Opary i społeczności NeOn24
 • @władek 10:30:26
  W tym co Pan pisze jest sporo racji a - być może - cała racja na dziś. Najgorsze w tym jest to, że istnieje powszechne mniemanie, że tak być musi. Pozostaje nam zatem "obszczekiwanie" rzeczywistości. Co innego nam pozostało w sytuacji braku kasy.
  Do Pana Ryszarda Opary i społeczności NeOn24
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:34:53
  Będę musiał pogadać z kimś kto się na tym zna.
  Pozdrawiam
  Polityka idzie po Ciebie, po Was
 • @interesariusz z PL 06:38:20
  Witam

  Wątki będą dotyczyły rozmów z członkami think-tanku. Nikt niczego nie będzie moderował, gdyż - w pewnym sensie - tematyka jest ograniczona.
  W stosunku do kandydatów zakres tematyki ni będzie w żaden sposób ograniczany.

  Czas pokaże, czy to się przyjmie.
  Polityka idzie po Ciebie, po Was
 • @Ryszard Opara 07:56:12
  Szanowny Panie Ryszardzie

  W żaden sposób moja działalność nie narusza misji dla której powstał NeOn24. Jeśli Pan tam zaglądnie to spotka Pan tam jedynie tabelki. Tam nie ma miejsca na dyskusje i na polemiki tak pomocne w wypracowywaniu wspólnego poglądu na polityczną rzeczywistość. Obiecuję podlinkować do niego NeOn24 jako miejsce gdzie dojrzewała koncepcja.
  Ten portalik ma obsługiwać stronę organizacyjną społeczności, która zechce się łączyć. Przede wszystkim ma stworzyć bazę do dobrej komunikacji i zalążki struktury organizacyjnej.

  Jeszcze raz powiadam, że te dwa portale mogą się wzajemnie uzupełniać i tworzyć nową polityczną przestrzeń.

  No to zgoda Panie Ryszardzie?...
  Polityka idzie po Ciebie, po Was
 • Ostrzeżeń że strona jest niebezpieczna
  nie bierzcie tak poważnie. Owszem, treści dla niektórych mogą być niebezpieczne.
  Koszary Konfederatów

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031