Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 7655 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Solidaruchy – zaciężne wojsko litwaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A Ty po której stronie wtedy stałaś(eś): "puławian" czy "natolińczyków".

 

      Lat temu jakieś 20 na zjeździe absolwentów pewnej szacownej uczelni rzecz szła o tym, jak to dzielnie ówczesnej władzy się przeciwstawialiśmy, ile kto z siebie dał i kto karierą zapłacił. Patrzyłem na to oczami dość przytomnymi, bo do gorzałki jakoś nie miałem smaku i systematycznie toasty kamuflowałem a pod czaszką znaki zapytania się kłębiły.

      Gdyby tak było jak z opowieści wynikało to ta władza z samego naszego istnienia powinna stracić męstwo i gdzieś na końcu świata spokoju szukać. Tak z głupia frant w przerwie między kolejnymi toastami zadałem pytanie o to przez kogo byliśmy wtedy zmanipulowani: przez "puławian" czy przez "natolińczyków". Towarzystwo nie bardzo wiedziało o czym mówię, więc musiałem im w skrócie przybliżyć wojnę między „chamami” a „żydami” na szczytach władzy. Nie działał wtedy tak intensywnie Stanisław Michalkiewicz, który teraz te rzeczy tłumaczy w detalach więc moje opowieści trochę trafiały w próżnię a następny toast zgasił ten zagmatwany wątek.

     Gdy Sebastian Lubomirski na wołoszczyznę się wybierał, aby trochę Rakoczemu gnaty poturbować to wcale nie szedł z naszym wojskiem. Kilka wozów srebra i tam po knajpach żołdaków pozbierał. Sprawę załatwił skutecznie. Żołdak, jak żołdak – pracuje dla tego kto płaci.

     Wojna chamów z żydłakami trwała tu od zawsze i różnie fortuna tym stronom sprzyjała. Historycy z pewnością rozgraniczą najnowsze dzieje Polaków na czas przed i po 25 września 1985 roku a więc datą zawarcia „Paktu Jaruzelski-Rockefeller” na52. Ulicy na Manhattanie. Na Neonie24 o tym było i ciekawskich zapraszam tutaj: http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/127263,pakt-jaruzelski-rockefeller-25-wrzesnia-1985-r

     To wtedy chamy złożyły akt kapitulacji przez żydłakami czy jak ich wtedy nazywano litwakami w miejscu takim, aby się w przyszłości wykręcić nie dało.

     Zaciężne wojsko żydłackie, po kinajpach werbowane, sprawiło się dzielnie. Oglądam w telewizorni tych „weteranów” i przecieram oczy ze zdumienia. Jacy dzielni byli i jacy nieugięci!!! Ten debilny naród to zaczyna kupować. Co za q_wy sprzedajne. Ponad 200 mld haraczu rocznie dla żydostwa w zamian za ściągnięcie oficerskich epoletów dwóm nieboszczykom – i to starcza???!!! Niczego mi to bardziej nie przypomina jak „trupi synod”, ale to się działo w 897 roku. Widocznie sanhedryn doszedł do wniosku, że dla katodebili to starczy, bo sprawdzone było..

     Żyjemy w takim kraju, że jak coś w sanhedrynie zadecydują tak będzie. Nie mam wcale pewności, że na tym ważnym akcie kapitulacji na 52 ulicy jakichś szczególnych apanaży dla tego żydłackiego żołdactwa nie załatwiono. Cosi mi się widzi, że na jakieś dodatki do emerytur będziemy się musieli złożyć. Przecież zasłużyli. Tak dzielnie walczyli i tacy byli niezłomni no i internowani byli co teraz jest przepustką do kaczego raju. A świadków historii, a tych trzeba mordować i z trumien wyrzucać.

 

Kiedy przyjdą zlicytować dom,
ten, w którym mieszkasz - Polskę,
kiedy rzucą przed siebie grom,
kiedy runą żelaznym wojskiem
i pod drzwiami staną, i nocą
wekslami w drzwi załomocą -
ty, ze snu podnosząc skroń,
stań u drzwi.
Żydłacy won!
Trzeba krwi!

A Ty po której stronie wtedy stałaś(eś): "puławian" czy "natolińczyków".

KOMENTARZE

 • Hej panie Jozefie....
  nie pije pan ....a sie panu kielbasi:-)))
  Zanim Jaruzel ze Solidaruchami zdradzil u Rockeffelera....byl stan wojenny.
  Jako reakcja na Program Gdanski I Zjazdu NSZZ Solidarnosc....to jego wystraszyli sie szykujcy Wielki Przewal i uwlaszczenie Nomanklatury poprzez oligarchizacje ekonomii.....
  Stan Wojenny to nei fanaberia ale rozpaczliwy ihydnie wulgarny akt silowego rozwazania....zeby nei zostac z gola dupa....a polacy z majatkiem na ktory pracowalo dwa pokolenia.
  Niech pan odrozni Solidaruchow od Magdaleniuhoff, to dwa rozne rodzaje.....jest jeszcze trzeci, ale nazywam to ......psimi:-))))
 • @RomanKa 03:24:52
  Jak widać Jaruzelski taki głupi nie był bo uniknął losu Kadafiego. A swoją drogą to dalej nie wiem przez kogo byliśmy wtedy podpuszczeni. Nie chodzi mi o ośrodki dywersji, bo te były znane ale nazwiska tych, którzy pociągali za sznurki.
  Na tę ziemię zstąpił nie ten duch, którego życzyłaby sobie "pierwsza solidarność"
  Pozdrawiam
 • jak na razie
  to nie wiemy ,czy spotkanie /w co wątpię/ Jaruzelskiego z Rockefellerem było pierwsze i ostatnie. Kościół się kumał i miał kontakty.
 • @kfakfa 08:52:22
  Watykan z Janem Pawłem II na czele w tej sprawie był na liście płac CIA i samo CIA nie omieszkało się pochwalić tym osiągnięciem.
 • @Henryk Kreuz 11:58:57
  Tysz prowda Panie Henryku, ale już nie chciałem dokładać do pieca.
  Pozdrawiam.
 • @nikander 07:31:32
  Kościół "kumał" się z chazarożydami przez cały okres socjalizmu w latach 1956 - 1989, (nie mylić z okresem Komunizmu Wojennego 1945-1956 kiedy rządzili chazarożydzi) kiedy większościowy udział w rządzeniu mieli Polacy. Więc Jaruzelski poszedł w ślad za KK na układ z chazarami zamiast z Polakami. Ale ... uratował kraj przed wojną domową, którą chcieli sprowokować chazarożydzi, tak jak powstanie warszawskie m.in. odezwą do narodów Wschodniej Europy i... zabójstwem Papieża.
  W dokumentacji złożonej na wytoczonym mu procesie za wprowadzenie stanu wojennego, poważni eksperci m.in. prof. Jan Szczepański dokumentowali nawet do 200-300 tysięcy zabitych, w wojnie domowej, na którą to górną granicę wyraził zgodę Zachód. Natomiast w przypadku szykowanego strajku w kopalniach i zablokowaniu wydobycia oraz dostaw węgla od ogrzania miast, gdzie nie było zapasów ( przy kopalniach zresztą też), to z zimna nie ogrzanych mieszkań i braku prądu ( a zima była mroźna), liczba byłaby co najmniej kilkakrotnie większa.
  No cóż, historia musi być napisana od nowa, także ta najnowsza !!!
 • @Votan9 18:56:54
  Ponad 100 osób zajrzało do notki pod dołączonym linkiem a to już sukces. Nie jest to światełko betlejemskie ale zawsze jakieś światło.

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031