Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 7654 komentarze

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Gdy profesor za niemowę robi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Takich mamy profesorów na jakich zasłużyliśmy. Czy aby…?

 
     No jak tu nie odnieść się do takiego komentarza pod notką:Jak do Berezy Kartuskiej? - prosto…

@Stara Baba 15:07:06

Z PISem to sprawa bardzie złożona.
Możliwe jest kilka scenariuszy:
PIS walczy o wolną Polskę ale musi robić dobrze globalnemu hegemonowi. (inaczej piątkowy samobójca.. jak u Leppera)
albo
PIS służy globalnemu hegemonowi i robi w konia Polaków cukiereczkami w postaci 500+, mieszkanie+...itd.
Tak czy siak PIS po cienkiej linie stąpa. PO, KOD, Nowoczesna są jednoznacznie V kolumną wrogą narodowi Polskiemu.

Oscar 22.12.2016 19:25:27 link

     Ponieważ jednoznacznie opowiadam się za tą drugą opcją to powiem dlaczego. Otóż oku­pant w nowoczesnej wojnie napadając na nasz kraj, a aktu kapitulacji Polska dokonała w pakcie Ja­ruzelski - Rockefeller w 1985 roku, załatwia cztery sprawy:

 1. Narzuca mu architekturę monetarną, aby grabić kraj kreacją pieniądza jako oprocentowane­go długu,

 2. Narzuca system podatkowy umożliwiający grabież wpływów budżetowych,

 3. Blokuje wszelkie możliwości odrodzenia się kapitału strukturalnego w obszarze gospodarki

 4. Dla pilnowane interesu, naród w „wolnych i demokratycznych wyborach” wybierze sobie podrzucone „matrioszki”.

     W punktach 1 i 2 załatwia to, że gospodarka staje się gospodarką wegetatywną niezdolną do włączenia do obrotu gospodarczego posiadanych zasobów surowcowych i ludzkich. I surowce i lu­dzie (zwłaszcza wykształceni i tak silnie motywowani jak Polacy) są Zachodowi potrzebne.

     W punkcie 3 doprowadza do sytuacji, że pracodawcy nie są w stanie od swoich pracowni­ków kupić niczego więcej niż tylko pot. Gospodarka staje się gospodarką jałową nie rodzącą ani po­stępu technicznego ani postępu organizacyjnego. Okupowany kraj będzie musiał kupować wszystko co przekracza technologię „przykręcania śrub” i napełniania butelek.

     Punkt 4 zwykle załatwia się podczas wizyt, na które matrioszki z honorem się zgłaszają, aby odebrać instruktaż co do granic suwerenności. No to przypomnijcie sobie kto gdzie jechał i co o tych podróżach się (nie)dowiedzieliście.

     No cóż. Kaczyńskiego nigdy za geniusza nie uważałem a wręcz przeciwnie. Orban biorąc władzę, tę prawdę Węgrom przekazał wykorzystując obśmiewane „kółka różańcowe”. Do Kaczyńskiego ta prawda – tak jakby - nie dotarła. Jeśli, natomiast, dotarła a nie reaguje, to jest to niepodważalny do­wód na uzasadnienie opcji drugiej.

     Motyw „piątkowego samobójcy” jest ważny, ale nie popadajmy w histerię. Jest bardzo łatwy do wyeliminowania jeśli tylko się chce. PiS przez wszystkie lata pozostawania w opozycji miał kasę na zorganizowanie sobie społecznego poparcia (nie mylić z „mandatem do sprawowania wła­dzy”, bo to każdy przekrętas potrafi). Społeczeństwa świadomego nie jest w stanie pokonać nikt a najwidoczniej takiego społeczeństwa PiS sobie nie życzył!!!!

     Nie obrażajmy się na brutalną prawdę, którą podał nam Machiavelli, a mianowicie taką, że polityka i związany z nią żłób – drogą naturalnej selekcji - przyciąga tam typy spod ciemnej gwiaz­dy. No załóżmy, że Kaczyńskiemu z kwot na działalność partyjną nie zostało ani złotówki na akcję uświadamiania Polaków w trzech wymienionych powyżej kwestiach. Jednak gdzie byli i są nasi profesorowie?

     Przeprowadzona przez Konfederację na Rzecz Reform Ustrojowych ankieta jest zbyt opty­mistyczna, gdyż była promowana na portalach tyleż patriotycznych co niszowych. Obawiamy się, że jest zdecydowanie gorzej o pora to powiedzieć do słuchu komu trzeba.

Profesorowie ekonomii – wy mentalne prostytutki - jak wam nie wstyd. O zbrodni dokonanej na naszym narodzie narzuconą nam architekturą monetarna wie już co trzeci ankietowany i nikt tego nie dowiedział się na uniwersyteckim wykładzie. Od kogo jurgielt bierzecie, dla kogo pracujecie, czego się boicie?!

  
 

     Jak udało Wam się odebrać wiarę 90% naszego społeczeństwa, które wybiera haracz szaco­wany na około 200 mld złotych rocznie w obawie przed sromotną zemstą naszych „ukochanych przyjaciół”. Nie kto inny jak Wy odpowiadacie za elementarną wiedza na temat współczesnych strategii kotwiczenia waluty fiducjarnej. Ile kosztowało Sorosa, Rothschilda, Rockefellera lub in­nych - zamknięcie Wam gęby? Ileż by to Was kosztowało gdybyście narodowi powiedzieli prawdę: wpadliśmy w g_wno.

  
 Profesorowie ekonomii – wy nędzni szabas goje – jak wam nie wstyd. Ponad 30% ankietowanych nie wie na czym polegają patenty na okradanie naszego budżetu z podatków przez obce państwa i firmy zagraniczne. Kto Wam płaci, abyście tę prawdę przed studentami zatajali.

  

 Profesorowie ekonomii – wy zaprzańcy całkowici. Jak wam nie wstyd, że ponad 90% ankietowa­nych uważa masoński wynalazek jakim jest tajemnica, w tym przypadku tajemnica handlowa, za kanon gospodarczy? Czyje srebrniki Wam zajaśniały na stole.

  

 Profesorowie ekonomii – wy sarkofagi spleśniałe. Kto wam za to zapłacił abyście wmawiali tu­bylcom, że Polska będzie Polską, gdy różnica między człowiekiem a człowiekiem będzie większa niż pomiędzy człowiekiem a bydlęciem. To nie jest fatamorgana. Próbka reprezentatywna jest dość spora a proporcje utrzymują się stałe od dłuższego czasu. Skalę tragedii dopełnia fakt, że Polacy nerwowo reagują na samą możliwość poszerzenia spektrum wyboru. Nikt bowiem nie chce nikomu zabierać tych ośmiu spółek z konfliktowego modelu stosunków przemysłowych. Kto odpowiada za tę „miłość” Polaków do wyłączności brudnojudejskich form gospodarowania? Oni muszą czuć bat??!!

  

      Absolwent polskiej szkoły średniej ma włożonych pod czaszkę 1200 godzin żydowskiego katode­bilizmu. Napchajcie tam tego gówna jeszcze więcej, aby już nic się nie zmieściło. Brakuje już tylko egzaminu z żydowskich klechd na maturze. I żadnej mi ekonomii dla plebsu nie podawać. Dobrze radzę, bo mogliby waszymi doczesnymi szczątkami latarnie udekorować.

Takich mamy profesorów na jakich zasłużyliśmy. Czy aby…?

 

ps.

-zawsze możesz wejść do ankiety i zagłosować. Oto link: http://www.korreus.pl/czy-polacy-zasluguja-na-lepszy-los/

- nie jest tak, aby brakowało mi odwagi mówić o tym publiczniei to w miejscach znaczących:https://youtu.be/B3PeucLeeD0

KOMENTARZE

 • W każdym razie
  wybornie przyrządzonego karpia życzę.
  Trochę światła "Docent zza morza" rzuca w swej notce

  http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/135896,niedlugo-kres-antypolskiej-histerii

  Może trochę racji w tym jest....
 • @zadziwiony 18:41:36
  Nie ukrywam, że ta ankieta trochę mnie przygnębiła. Może w niewłaściwym kierunku wylewam swoje frustracje.
 • @nikander 20:54:16
  Miałem wkleić tę drugą notkę docenta

  http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/135895,wojna-mitteleuropy-z-miedzymorzem-w-sejmie, a nie tę którą wkleiłem wcześniej.

  Wszystkie punkty które wymieniasz wg. mnie są prawdziwe, wiele działań PIS jest wręcz antypolskie i antynarodowe, osłabiające zarówno polski przemysł jak i polskie rolnictwo. Z drugiej strony widać działania przeciwstawiające się agresji niemiecko-rosyjskiej na Polskę która nam nic dobrego przynieść nie może. Ja się cały czas zastanawiam, jaki margines działań mają rządy narodowe w Europie. Jak widać w sprawach zasadniczych - ustrojowych wszystkie idą ręka w rękę. Pytanie - kto trzyma i czym jest tak potężny bat który w zaciągniętych cuglach prowadzi tę całą karawanę w jednym kierunku. Nie wydaje mi się aby jedynie przekupstwo odgrywało tutaj swą rolę . Sa chyba jeszcze inne mechanizmy dyscyplinujące te działania.
  W każdym razie spolegliwość Kaczyńskiego wobec koczowników jest wielce podejrzana.
  Pozostaje fundamentalne pytanie. Komu Kaczyński i PIS tak naprawdę robią dobrze i o kogo interesy w długoterminowej perspektywie zabiegają . Mam duże wątpliwości czy są to interesy Polski i Polaków , mimo takich zewnętrznych pozorów widocznych dla dużej części społeczeństwa.
  Z drugiej strony jest wielu blogerów absolutnie zachwyconych polityką PIS-u. Nie są to ludzie durni więc albo trochę mają racji, albo po prostu są na liście płac PIS i w sieci dorabiają.

  Jestem pełen szacunku dla Twoich starań w zakresie uświadamiania architektury monetarnej Polakom. Ale czy jest możliwe uzyskanie wielkości krytycznej umożliwiającej przeprowadzenia zmian? Przy tym stopniu otumanienia ludzi?
 • @zadziwiony 21:37:35
  Komu Kaczyński i PIS tak naprawdę robią dobrze ......????
  KOmu??? stale temu samemu...tak -temu ,ktoremu to obiecali....
  Gdzie to ostatnio pielgrzymowal cala Kaczynskiego swita????
  I po co ??? W jakim celu???
  https://jozefbizon.wordpress.com/wpisy-blog/

  a zaczelo sie to calkiem dawno....
  .
  Wykład wygłoszony w Fundacji im. Stefana Batorego w dniu 14.02.2005
  „W 2002 roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent.
  W tej chwili ich notowania są nieco mniejsze.
  Ale jeżeli w Polsce dojdzie do sytuacji, w której połączą swoje siły, nie w jakiejś rewolucji, nie w wystąpieniach ulicznych, w wielkich strajkach, tylko przy urnie wyborczej, całkowicie wykluczeni z częściowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczeństwa, to będziemy mieli rządy Samoobrony, być może LPR-u (to też formacja radykalna) i rozwścieczonych swoim losem postkomunistów.”
  „Ci ostatni znajdują się dzisiaj w znanej sytuacji, ale nawet jeżeli uda nam się ich zdelegalizować – liczę na Trybunał Konstytucyjny – to ze sceny politycznej nie zejdą.

  reszta pod linkami jak wyzej:
  https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/

  Czy opanowie wiecie "kogo????" prez Kaczynski nazywal wykluczonymi????? PO co PISowi i jemu Trybunal Konstytucyjny????

  W podanych linkach znajdziecie panowie dokladnie udeokumentowane z podaniem linkow i dokumentow krete sciezki POPiSu..prowadzace prosto do Polin- podnozka k'Hazaria Magna!
 • @ Autor
  Coś mi się widzi, że "profesorowie" myślą, że są bożkami i ciemny ludek musi składać im hołd.

  Z okazji Bożego Narodzenia życzę Panu, żeby im przeszło. Oczywiście zdrowia i wszelkiej pomyślności też.

  5*
 • @ Autor
  "Motyw „piątkowego samobójcy” jest ważny, ale nie popadajmy w histerię. Jest bardzo łatwy do wyeliminowania jeśli tylko się chce."

  Piątkowy samobójca to tylko "detalista". Ja pamiętam jak dziś sobotnie "wsie pagibli".... I to wcale nie takie pierwsze - lepsze "wsie".
  Może coś kombinowali, żeby się wyzwolić z sideł bansterów... ? Nie wiem :-( Zamęt jest do tej pory. Nawet Putin coś bredził ostatnio (tak, na tej konferencji) o tym, że ktoś wszedł do kabiny i namawiał pilotów do lądowania. Wygląda na to, że nawet i on musi wierzyć w... brzozę. Musi - bo nie wierzę, że wierzy sam z siebie w takie idiotyzmy.

  Przeciwnik jest mocny - to pewne.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031