Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 7654 komentarze

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

KoRReUs - 27 lutego w Rzeszowie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Regionalna narada Konfederacji na Rzecz Reform Ustrojowych

 

Zapraszam Państwa na naradę na temat:

 

Jak przygotować zaplecze kadrowe i społeczne niezbędnych reform gospodarczych w Polsce”

 

która odbędzie się w poniedziałek 27 lutego w sali Osiedlowego Domu Kultury „Karton” przy ulicy Ofiar Katynia 6 o godz. 16.30 ( w kompleksie centrum-handlowo usługowego). Dojazd au­tobusem linii 13, 19, 30.

W programie:

1. Krótkie wprowadzenie w temat. Józef Kamycki - Konfederacja na Rzecz Reform Ustrojowych – 20 minut.

2. Dyskusja na temat jak w zaproszeniu – do wyczerpania tematu.

3. “Niespodzianka”.

Prowadzący: mgr Wiesław Bąk - Stowarzyszenie „Dolina Lotnicza”

      Konfederacja na Rzecz Reform Ustrojowych działając w wielobiegunowej sieci organiza­cji patriotycznych dopracowała się stanowiska uzgodnionego rekomendującego przeprowadzenie w obszarze gospodarki reform polegających na:

 • Wprowadzeniu zaplecze instytucjonalnego umożliwiającego organizowanie się przedsię­biorców w konglomeraty pracujące na bazie prawa o wspólnych ustaleniach umownych,

 • Odzyskaniu przez NBP suwerennego prawa emisji pieniądza w myśl art. 227 Konstytucji RP.

 • Podjęciu decyzji o przeznaczeniu przyrostowej emisji pieniądza suwerennego na dokapita­lizowanie udziałów finansowych właścicieli i pracowników w przedsiębiorstwach partner­skich.

    Z przeprowadzonego przez nas badania ankietowego http://www.korreus.pl/czy-polacy-zasluguja-na-lepszy-los/ wynika, że polskie społeczeństwo, w swojej masie, nie zdaje sobie sprawy z tego jakimi rezerwami kapitału strukturalnego i finansowego dysponujemy. Wyniki ankiety mogą zniechęcić każdego polityka do podejmowania działań. To trzeba zmienić i może to zrobić tylko świadomy suweren.

Niestety, ale przed wiedzą, która byłaby do tych reform niezbędna zamknięte są podwoje naszych wyższych uczelni. Musimy to zrobić w konspiracji.

Szanowni Państwo.

    Nikt już nie protestuje, gdy w Sejmie mówię o tym, że na skutek narzuconej nam architek­tury monetarnej polegającej na kreacji oprocentowanego długu, biedniejsza część społeczeństwa i przedsiębiorcy ponoszą koszty szacowane na około 200 mld zł rocznie: https://youtu.be/B3PeucLeeD0

     Aby uratować naszą suwerenność polscy przedsiębiorcy powinni mieć możliwość zwięk­szania płac minimum o 10% rocznie. Taka możliwość istnieje i tkwi ona głównie w architekturze monetarnej. Innej możliwości nie ma!!!.

 

     Przyjdźcie zatem na nasze spotkanie. Zastanowimy się nad tym, jak skutecznie upomnieć się o nasze aspiracje gospodarcze.

 

Za Konfederację na Rzecz Reform Ustrojowych

Józef Kamycki

 

ps. proszę potwierdzić chęć uczestnictwa w spotkaniu na mail jozef.kamycki@op.plabyśmy wiedzieli ile „niespodzianek” przygotować.

KOMENTARZE

 • Respect
  Najwyższy szacunek dla Pańskich praktycznych działań i koncepcji finansowej.Mało kto wie jak mieleni są polscy pracownicy w tym nieludzkim systemie. Polak został zepchnięty do roli najemnika często nawet w firmach, które były polskie i w których powinien mieć dziedziczne udziały.Już powoli „pracodawcy” pozbawiają nawet pracowników prawa do posiadania związków zawodowych. Pracownik w Polsce jest zastraszany, praktycznie pozbawiony skutecznej ochrony i wykorzystywany przez obce i „tubylcze” struktury.Już nie wspomnę o zarobkach jednych z najniższych w Unii.5*
  Pozdrawiam.
 • @Zorion 18:20:16
  Znam wielu polskich przedsiębiorców, którzy są po jasnej stronie mocy. To ci, którzy są tu SWOI. Trzeba im dać oręż do ręki. OBCYCH - niestety - będziemy musieli utylizować.

  Pozdrawiam
 • autor
  Jeszcze tylko jedno pytanie bo Pan wie co i jak:
  Czy możliwa byłaby nacjonalizacja polskiego majątku nielegalnie przejętego przez różne szumowiny często nie polskie. Oczywiście ten majątek potem jak piłka przechodził z rąk do rąk. Na przykład firma w której pracuję to był polski zakład, zbudowany za polskie pieniądze przez Polaków . W transformacji został przekazany tuzowi ze solidarności, który go kupił za jakieś tam pieniądze i niby to była spółka akcyjna. Tuz prowadził zakład i był karmiony w bankach niemieckich, które go zadłużyły ( słynny 2008 ) i tuz padł.
  Po tuzie " kupił" to jakiś fundusz zagraniczny i ma go do teraz. Jest nieźle bo płaci pracownikom licho, ale płaci. ( Wiadomo dostęp do drukarni).
  Niestety polski pracownik ( często nieświadomy swojej narodowości) jest krojony i opłacany w granicach minimalnej płacy , ostatnio nawet zostaje zastraszany i zmuszany do wypisania się ze związków zawodowych.
  Ku..wa najgorsze jest to że zastraszanie zostało powierzone polskiemu kierownictwu. Powiem tak jak tego nie znacjonalizujemy to stoczymy sie jako naród.

  pozdr
 • @Zorion 19:40:40
  Odbudowa polskiego kapitału to nasz obowiązek jeśli nawet musielibyśmy wyjść na barykady. To jest możliwe ale nie przy obecnej świadomości "wolnych najmitów". To będzie długi marsz, ale skuteczny. Wisze, że rośniemy w siłę i pojawiają się młodzi..
 • @nikander 19:53:22
  Odpowiadałem na maila a ponieważ sa tam istotne treści wiec przytaczam:
  A przy okazji zastanówmy się nad takimi sprawami:
  - dlaczego pomimo 27 lat transformacji polscy przedsiębiorcy nie mogą zawrzeć umów mających cechę “kontraktu z rynkiem”. Takiej umowy w której grupa przedsiębiorców jednoczy się, aby na wspólne ryzyko wyprodukować i wprowadzić na rynek jakiś nowy produkt. W powszechnej ustawie handlowej zaboru austro-węgierskiego z 1862 istniało “Stowarzyszenie do poszczególnych czynności handlowych na wspólny rachunek”. Co przeszkadzało rzeszowskiemu żydowi Maurycowi Allerhandowi piszącemu kodeks handlowy, aby to wywalić?... Rozpirzyliśmy zjednoczenia, które postawiły w osłupienie twórcę koncepcji klastrów Michaela Portera – i nic!!! Gdzie są polscy profesorowie od ekonomii, którzy w tej sprawie nabrali wody w usta? Dlaczego ciągle nie ma rozporządzeń wykonawczych do Międzynarodowego Standardu Sprawozdawczości Finansowej nr. 11 – wspólne ustalenia umowne.
  - jak to się stało, że żaden z profesorów ekonomii nie policzył ile kosztuje nas architektura monetarna polegająca na kreacji oprocentowanego długu. Wyliczenia przekazałem poprzednim mailem. Na jednej stronie jest więcej wiedzy niż w 3 tomach pracy Chińczyka Song Hongbinga “Wojna o pieniądz”. Na wszelki wypadek dołączę.
  - jak to się stało, że przez 27 lat żaden z profesorów ekonomii nie zauważył, że gdy zachodnie przedsiębiorstwo wykupuje polską firmę i włącza ją do swojej struktury, to dotychczasowe dokumenty zewnętrzne (faktury) stają się dokumentami wewnętrznymi (PW – przychód z produkcji, MM – przesunięcia międzymagazynowe.) A TE SĄ NIEOPODATKOWANE !!! Rząd chce uszczelniać VAT, tymczasem nie widzi zjawiska “przekrętu granicznego”, który jest daleko groźniejszy. Firmy córki przedsiębiorstw zagranicznych oddają (bo nie sprzedają) swoją produkcję po technicznym koszcie wytworzenia. Gdzie są polscy profesorowie od ekonomii!!!???

  Proszę nie zachwycajcie się posunięciami gospodarczymi rządu PiS. Nie zrobił żadnego kroku aby wyeliminować brudnojudejskie patenty na okradanie Polaków.

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031