Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 7654 komentarze

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Święto polskiej pracy chorej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

…, bo jeśli praca w Polsce to tylko na żydowskich warunkach.

 

      Otrzymałem kopię pisma jak niżej od przyjaciela, który jak ognia boi się rozgłosu. Ponieważ temat mnie interesuje, upewniłem się czy była jakaś reakcja. Żadnej… Ustawowy termin reakcji instytucji państwowych już upłynął więc piszę do kogo pismo było i kto je jeszcze otrzymał. Ani tym nie pomogę ani zaszkodzę. Władza takie suplikacje ma daleko gdzieś.

 

Rzeszów 31-03-2017

 

Sz.Pan

Dr. Marek Chrzanowski

Koordynator Sekcji Gospodarka, praca, przedsiębiorczość

Narodowej Rady Rozwoju

w Warszawie

 

Dotyczy:wywarcia nacisku na stosowne władze w celu wydania rozporządzeń wykonawczych do Mię­dzynarodowego Standardu Sprawozdawczości Finansowej nr. 11 – wspólne ustalenia umowne umożli­wiających organizację wzajemnych rozrachunków pomiędzy przedsiębiorstwami uczestnikami wielo­stronnych umów wspólnie kontrolowanych.

 

Szanowny Panie

W nawiązaniu do wcześniej przeprowadzonych rozmów przez Konfederację na Rzecz Reform Ustrojowych oraz uwzględniając sugestie zawarte w piśmie Pana Dyrektora Przemysława Bryksy z dnia 24 marca 2016 roku do Ministerstwa Finansów jednocześnie dotyczącego woli kontynuowania rozmów oraz prac nad wprowadzeniem w życie w polskim prawodawstwie oraz praktyce gospodarczej wielo­stronnych umów wspólnie kontrolowanych , prosimy o wyznaczenie daty spotkania w celu kontynuowa­nia prac nad tym zagadnieniem.

W oparciu o nasze doświadczenia ze spotkań z przedsiębiorcami uważamy że sprawa uruchomie­nia zasobów kapitału strukturalnego w Polsce powinna stać się priorytetem dla władz i powinna stać się istotnym elementem neutralizującym niedobory kapitału finansowego w obrębie przedsiębiorczości pol­skiej.

Większość istotnych argumentów pragniemy przedstawić na ewentualnym spotkaniu .

Jako członek założyciel kluczowego klastra w Polsce Stowarzyszenia „Dolina Lotnicza” w Rzeszowie , potwierdzam że założenia koncepcji wielostronnych umów wspólnie kontrolowanych (wspólnych ustaleń umownych ) są wstępnie znane członkom Stowarzyszenia a w najbliższym czasie będą szczegółowo pre­zentowane

Są ogromne oczekiwania przedsiębiorców co do możliwości działania w takich warunkach.

W związku z powołaniem w Dolinie Lotniczej w ubiegłym roku Doliny Start-apów , sugerujemy że koncepcja umów wspólnie koordynowanych może w istotny sposób przyczynić się do rozwoju wielu firm i być akceleratorem postępu , wzrostu skali inwestycji i lepiej umożliwić realizację koncepcji gospo­darki innowacyjnej, która jest priorytetem rządu

Jednocześnie chcemy zaznaczyć że problem ma charakter czysto techniczny i sprowadza się do wydania stosownych rozporządzeń wykonawczych do Międzynarodowego Standardu Sprawozdawczości finansowej nr. 11 – wspólne ustalenia umowne. Umożliwiłoby to rozpoczęcie niezbędnych prac przygoto­wawczych przez służby rachunkowości i informatyki.

Ta nowa koncepcja biznesowa wychodzi poza tradycyjnie stosowany łańcuch dostaw w trakcie or­ganizowania procesu biznesowego i podczas ewidencji zdarzeń gospodarczych. Nie powinno to jednak być przeszkodą na drodze do podniesienia skłonności do współpracy polskich przedsiębiorców.

Oczekujemy na zrozumienie doniosłości naszego działania oraz prosimy o wyznaczenia daty spotkania

 

Z poważaniem

XXXXX YYYYY - Członek SGPPL Dolina Lotnicza

Do wiadomości: Przemysław Bryksa, Paweł Janik, Józef Kamycki, prof. Jan Tadeusz Duda

KOMENTARZE

 • tak
  //Święto polskiej pracy chorej

  …, bo jeśli praca w Polsce to tylko na żydowskich warunkach.//5*

  Bingo! - System będzie niezadowolony z tego postu


  pozdrawiam
 • @Zorion 11:44:09
  Tak jak powiedziałem: mi to już nie zaszkodzi.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031