Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
717 postów 7645 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Niepodległość? - nie świętuję prawa do nędzy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Suwerenność to prawo do dobrobytu całego narodu, nawet tubylczego.

      Jak zwykle, w historii sprawdza się zasada „kto płaci orkiestrze ten dyktuje melodię”. Kto zatem był sponsorem przewrotu majowego 1926 roku ? - żydzi. Za co żydzi zapłacili Piłsudskiemu? - za rozporządzenie z dnia 26 października 1926 roku.

 

     Kosztowało to nas sporo, bo koło 1/3 PKB. Potwierdzają to wszyscy ekonomiści nie zaczadzeni zapachem Kasztanki. 1.5 miliona ówczesnych złotych zaoszczędzonych przez Zdziechowskiego na budowę fabryki broni w Radomiu „zwycięzcy” przepili i przetańczyli w warszawskich knajpach. Upadły autorytet litewskiego przybłędy trzeba było ratować ustawą o ochronie czci.

      Często pytają mnie, czy Piłsudski był aż takim idiotą, albo usprawiedliwiają tę historyczna personę tym, że był ekonomicznym idiotą. Nic z tego. To był najnormalniejszy zaprzaniec.

      Kto dał pieniądze na przewrót solidarnościowy? - oczywiście nie wiecie.

     Za jaką zapłacili melodię? - też oczywiście nie wiecie.

Za sprawą miłościwie nam panujących, Święto Niepodległości pójdzie pod dyktando tradycji piłsudczykowskiej. Nie jest to moja tradycja, gdyż inaczej pojmuję suwerenność narodu. Jeśli nawet za sprawą 500+ stać Cię na „rozgrzewkę” w dyskretnej piersiówce to zostań w domu. Nie ciesz się. Z finansowego punktu widzenia Polski już nie ma!!! Pozostał obszar polskojęzyczny i "Power Point" dla mydlenia oczu.

Jeśli dysponujesz odrobiną czasu to obejrzyj ten film. Może coś zrozumiesz.

https://www.youtube.com/watch?v=ndgCbeothA8

 

 A gdyby tego było mało:

 

Sent: Friday, November 10, 2017 7:58 AM
Cc: długa lista adresów konfederatów
Subject: W związku z interpelacją nr 15 635 - zamiast podziękowania
 

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów

Pan Paweł Gruza

 

Wasze pismo znak: PT7.054.10.2017.AMT.ARH.465.3

z dnia 7 listopada 2017 t.

 

Szanowny Panie Ministrze

     Trudno Pańską odpowiedź na interpelację poseł Agnieszki Ścigaj nr 15635 uznać za satysfakcjonującą. Odebraliśmy ją jednoznacznie:  w obecnym rządzie brak jest woli politycznej na to aby, w Polsce powstawały związki gospodarcze o strukturze sieciowej i integracji produktowej w oparciu o wielostronne umowy wspólnie kontrolowane. To nam wystarcza i to usprawiedliwia fakt, że nie doczytał Pan do końca ani treści interpelacji ani materiałów dodatkowych, które przesłałem Panu mailem

From: jozef.kamycki@op.pl

Sent: Saturday, October 21, 2017 8:31 PM

To: kancelaria@mf.gov.pl

Cc: Aviation

Subject: W związku z interpelacją nr 15 635

W przeciwnym przypadku nie kończyłby Pan swojej odpowiedzi konstatacją „Mając jedocześnie na uwadze powyższe oraz ogólny zakres przedstawionego problemu w interpelacji, bez szczegółowego przedstawienia zasad funkcjonowania poszczególnych podmiotów uczestniczących w danym przedsięwzięciu, nie jest możliwe określenie skutków podatkowych.Te zasady były wyłożone jasno i klarownie w załączniku WUWK-krok po kroku.pdf.  Miałem krótki incydent pełnienia obowiązków dyrektora w Rzeszowskim Oddziale Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa i swojej wiedzy nie muszę się wstydzić.

     To co podoba się polskim przedsiębiorcomw Międzynarodowym Standardzie Sprawozdawczości Finansowej nr 11 –wspólne ustalenia umowne, to  wyznaczenie warunków brzegowych zaistnienia wspólnej kontroli. Wiemy, że  wspólna kontrola łamie podstawowy kanon gospodarki brudnojudejskiej jakim jest tajemnica handlowa

      Zatem przyjmujemy, że w doktrynie gospodarczej Rządu PiS-u zaistnienie na ziemiach polskich czegoś na kształt japońskiego keiretsu, koreańskiego czebola, chińskiego CFB-esa czy baskijskiego Mondragonu jest ustrojowo zakazane.

     Nie musicie oficjalnie zakazywać. Macie na to bardzo prosty sposób: wystarczy doprowadzić do tego, że z racji niemożliwości zaewidencjonowania sprzedaży udziałów w produktach wspólnego działania, MSSF-11 stanje się martwy a integracja produktowa niemożliwa. Chcecie doprowadzić do tego, aby polscy przedsiębiorcy pozdychali na łańcuchach dostaw u naszych okupantów ekonomicznych.Służcie im dalej…Gdyby było inaczej szukalibyście sposobów a nie powodów.

     Proszę wybaczyć, ale była to już ósma interpelacja i zapytanie poselskie w redagowaniu, której brałem udział. Od 12 lat ta sama śpiewka. Za odpowiedź nie dziękuję, nie ma za co.

W imieniu własnym i na własną odpowiedzialność

 

Józef Kamycki

 

KOMENTARZE

 • Kto by był zainteresowany
  tym o co pytano w interpelacji 15635 i jaką otrzymano odpowiedź znajdzie to tutaj: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/interpelacja.xsp?typ=INT&nr=15635
 • 5*
  62 lata później (1927+62) Międzynarodowy Żyd przy współpracy żydowskiej V kolumny i żydo-katolickiego Kościoła nie tylko powtórzył swój sukces z 1926/27r., ale zdecydowanie go przebił - opanował wszystkie struktury państwa.
 • mamy aż nadto dowdów
  że Polacy mają gary zmywać, a nie pieniądze zarabiać i budować swoje własne firmy. Przy obowiązujących dzisiaj przepisach nie sposób założyć firmy produkcyjnej przez osoby z poza działającego biznesu. . Wymagania przy zatrudnieniu choć jednej osoby są takie, że jedno miejsce pracy kosztuje przynajmniej z 200 000zł. Przywilej ten z tego powodu został zarezerwowany dla tych którzy już mają, Oni nie potrzebują konkurencji.
  Śmieciowe dotacje w wysokości ok. 20 000 zł na złożenie firmy są jedynie ściemą mającą legitymować fałszywą narrację władzy o wspieraniu przedsiębiorczości Polaków.
 • @zadziwiony 19:01:10
  na potwierdzenie powyższego
  https://miziaforum.wordpress.com/2017/11/09/pis-mowi-do-kilkudziesieciu-tysiecy-polskich-pracownikow-wypierdalac-jestescie-niewygodni-dla-u-e/
 • Niepodległość? - nie świętuję prawa do nędzy!
  Podlegam prawom natury i stanowionym.
  Lecz inni, korzystający z dyskretnej nieodpowiedzialności mają za co świętować niepodległość.
 • Wasze matki...
  Szanowni Państwo!

  Jeśli wasze matki lub wasi ojcowie pracują albo pracowali dla mafii „reprywatyzacyjnej”, „paliwowej”, Amber Gold, czy jakiejś innej, firmowanej przez rządy poprzedniej ekipy, to nie macie wyjścia. Musicie iść w zaparte i powtarzać do znudzenia brednie wygadywane przez totalną opozycję. Inaczej grozi wam utrata zagrabionego bezprawnie majątku. A utrata ojcowizny bywa dla niektórych bardziej bolesna niż utrata ojca. Mam jednak nadzieję, że nic wam nie pomoże i w końcu oddacie zgrabione łupy. W lepszej sytuacji znajdą się ci, którzy upatrzyli sobie bezpieczne wyjście ewakuacyjne. Może warto by już teraz zastanówcie się nad zmianą strategii i odciąć się od tonącej platformy?
  Targowica najwyraźniej liczy na powtórkę z historii, ale może się przeliczyć, na co mamy nadzieję, my wszyscy pozostali, którzy nie dorobili się na oszustwach, ani grabieży majątku narodowego.
  Uczcijmy zatem godnie ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI, niech 11 listopada przypomina nam, że mimo wrogów zewnętrznych i ich agentów wewnątrz Polski, to jest nasze państwo i potrafimy go obronić. Do tego zobowiązują nas rodzice – nasze matki i nasi ojcowie.

  Małgorzata Todd
 • @zadziwiony 19:01:10
  Bzdura. Znam firmę w której facet zatrudnia cztery osoby i ma na wyposażeniu jeden piec na koks kupiony jako używany za 3 tyś zł i betoniarkę za około 700zł.
  Inna firma ślusarska. trzy osoby zatrudnione i na wyposażeniu spawarka inwektorowa, piła tarczowa do cięcia metalu, trzy młotki, obcążki giętarka i stara używana polowa kuźnia, całość Arta nie więcej jak 4 do 5 tyś zł
  Jeszcze inna produkująca belki i pustaki typu Teriva, stół wibracyjny samoróbka, dwie betoniarki, samochód stara wywrotka, szopa drewniana. Całość do 50 tyś zł, sześć osób pracowników
 • 5- co racja to racja tutaj jest nędza
  średni dochód polaka około tysiąca złotych miesięcznie... mniej więcej tyle wypada - jak podaje to bezwzględnie słuszny średni podatek PIT....

  Kto lepiej zarabia, ma innych znajomych i przeważnie o niczym nie ma pojęcia. Polska jest totalnie zakłamana, państwo katolickie żyje z oszukiwania na statystykach... lekarze u nich zarabiają po 60 ooo, pielęgniarki po 10, samobójstw wcale nie ma - są tylko wypadki kolejowe...
  Niby komuś dali podwyżki, ale per saldo to jest jedno wielkie oszustwo póki co. Inna sprawa na co tę polskę okradzioną jeszcze stać. 25 lat ją rozkradali. 25 lat katolicyzmu pełną mordą i rabunku też na pełnym gazie. No i nie bardzo ta niepodległość u nas, skoro w kraju większość chyba to kapitał niemiecki, rosyjski, zagraniczny. A teraz czeski... Gdzie tu niepodległość.. No i to średnia niepodległość, kiedy zapalają się inkwizycyjne stosy. Ostatnia ustawa projekt związkowca Dudy i spóły 2 lata za zakupy w niedzielę więzienia... Państwo podległe watykanowi, niemcom, ruskim, oddające kraj ukrainie, jaka to niepodległość, kiedy naród bieduje. Okradają naród na poważne kwoty, wzamian nie ma ani leczenia, ani wojska, ani policji... trochę mało tak.... sami zaś "jaśniepanowie" jaśniedranie sobie podwyżki, i to nie o 10 zł, jak narodowi, sobie tablety sobie nowe samolociki i furki. Naród dalej ucieka to więc wychodzi chyba na to, że ten kraj to nie jest ich ojczyzna. Lepiej im będzie za granicą, jak tutaj, to o czym mówić. Panuje tu powszechna okrutna biurwokracja, z gilotyną urzędów skarbowych, na kogo wypadnie na tego bęc... Nie ma normalnych sądów, państwo teoretyczne, to o jakiej niepodległości mówimy.
  Samo święto jest spoko, jak ktoś chce świętować, no to jest ok, zrozumiałe, jest jakaś data w kalendarzu i czemu nie świętować. Ale można w tym całym marszu iść jak na stypę ubranemu na czarno, nadal samobójstwa, bieda, samospalenia, nadal sejm nie stanowi prawa, a nawet jest dziwnie okrutny wobec narodu i morduje go metodą "na marichuanę". 5 gwiazdek, natomiast nie wgłębiłem się w cały tekst no i myślę że o żydach w tym kraju naprawdę nie powinno się źle mówić... to taka mała uwaga....
  Polski faktycznie już nie ma... nawet całe wojsko polskie nie ma kasy na innowacje... to o czym tu mówić... bida z nędzą... znowu będziemy zaskoczeni, jak wybuchnie wojna... dobra wiadomość jest taka, że władza z jarkiem K na czele nie zdąży spieprzyć ;-) przez Zaleszczyki... Spieprzaj, dziadu, póki możesz, chciałoby się powiedzieć.
  Napadają polaków bardziej opalonych, mówiących obcym językiem, wyznających inną religię.... szczują na nich prokuratorów i sędziów. Ostatnio jakiś szubrawiec ściga nergala za "profanację godła polskiego".. Nergal nie profanuje, on jak Max Kolonko mówi, jak jest... Polska to jest teraz taki jadowity gad, podpierający się krzyżem, i kąsający na prawo i na lewo. Mordują naród nie dając mu medycznej marichuany, a tych chorych co ją dostaną skazują na ponad tysiąc za terapię ( średni dochód polaka 1000 zł/mc) Eutanazja narodu na marichuanę, ginie ponoć 400 ooo obywateli w ciągu roku w kraju - eutanazja na Służbę Zdrowia i eutanazja na stres i osaczanie zewsząd obywateli. A jednocześnie plują na normalne medyczne procedury in vitro i eutanazję ze względu na mocne uszkodzenia płodu. Kłamią plują minister zdrowia nie wie o czym mówi, ale wypełnia rozkazy z watykanu... niepodległość? Farsa bardziej jak niepodległość. Kraj okradany zewsząd dookoła i nie widać tamy, która to przerwie. Gazety jak niemieckie były tak są tak... śmiechu warte... Może czarnemu katolickiemu rządowi coś się uda, kto wie, zobaczymy. Na razie biedujący naród nie ma lżej, przeciwnie płacimy za farmy wiatrowe, za budowę nowych elektrowni, podnoszone są stale podatki. Lekarze po podwyżkach będą wykiwani ponownie - da się im nowy podatek.... pic na wodę ten rząd, ta władza, dawno powinni mieć komplet ustaw... a nie ma nic. Mają dobre pomysły, dobre deklaracje, no ale zlitujcie się ile to może trwać. Myślicie, że ten naród ma jeszcze cierpliwość? On siedzi już na walizkach, to nie jest ich ojczyzna, to jakaś koszmarna chora macocha.... której raz na jakiś czas coś odbija ostro...
  Państwo, które nic nie myśli, państwo półmózgów, zamiast budować koleje ostro picują pseudoautostrady, które już trzeba poszerzać, bo ruch jest za duży... Panie i panowie posłowie, prawo to nie wy powinniście klepać, ale ci którzy potrafią myśleć, i którzy się znają. Jak chcecie sami to klepać, to przebadać was na ślady inteligencji, zdobądźcie zaświadczenie o stanie zdrowia przejdźcie testy zdajcie egzaminy z dziedzin, w których chcecie majstrować. Te same mordy wciąż w sejmie, te same półmózgi tam biegają, takie "orły" to ameryki nie odkryją. Będą "procedować" kryzys na następne 25 lat.. Nadal buce nie rozmawiają z narodem, premier ucieka jak szczur przed strajkującymi lekarzami, posługując się ubeckimi chwytami (szczucie, obszczekiwanie i zakłamywanie postulatów medyków)... Mordują ostatnią Puszczę w tym kraju, na protestujących wypuszczają brutalną policję, wydaje się, że nadal mają instrukcje z niemiec albo rosji, aby zniszczyć polskę do końca. NIepodległość? Cholera, gdzie.... bo ja tego to nie widzę.
 • @zadziwiony 19:01:10
  No wydaje się że polska jest pod okupacją niemiecką.
  Wiadomo czego nam życzą niemcy, a więc rozumie się dlaczego nadal mimo panującego rządu katolickiego "wszyscy biznesmeni w pl są przestępcami" - bo obowiązujące "prawo" jest tak zawiłe, że nie da się go nie naruszyć, jak nie tu, to tam....

  Jarosław jest widać takim samym dnem, jak Tussk.
  No faktycznie założenie spółki czy coś wydatki 50-200 ooo ... dawno tam nie grzebałem ale to są poważne pieniądze... rejestracja sracja a prawo tak zrobione, aby urzędasy mogły tylko łapy po łapówki wyciągać... to po to urzędasy odmawiają różnych zgód albo nie odpowiadają na pisma, aby dostać swoje w łapę...
  Panie Morawiecki, pana bilans dodatni czy ujemny nas to nic nie obchodzi, jak nie będzie zmian lewego prawa na prawe prawo, całe to zafajdane polskie niby-państwo kopniemy tak w dupę, że jeszcze popamiętacie..... wyjedziemy, i zgasimy wam światło xD...
 • @Oświat 09:39:51
  no zadziwiony a spróbuj wystartować spółkę czy inne formy.. tam same rejstracje 50, 200 ooo ...
  Fundację załóż sobie za darmo xD...

  Ten kraj nawet nie daje prawa ludziom z pomysłami zebrać pieniędzy... Cały świat może rżeć z tego kato-landu.... ciemny kraj, durny, i bieda aż piszczy... a kościół rabuje kraj na miliardy.. a niemcy na ile....
  Świat jest w prawodawstwie lata świetlne przed katolickim wielkim syfem... wymierzonym w obywatela. Tak jak polska wygląda kraj okupowany: okupacyjne prawo, gilotyna w formie US i różnych durnych i wrogich przepisów... różne pułapki na obywateli....
  Wiesz jakie podatki płacą ludzie w firmie za prąd? Prąd razy 10 czy coś... podatki za powierzchnię razy ileś... Natomiast firmy niemieckie nic nie płacą, są zwolnione ze wszystkiego, tak wygląda uczciwa konkurencja katolicka w tym kraju. 25 lat władzy kościoła w kraju i 25, a raczej 30 lat kryzysu w polsce... Żeby katolicki kraj był gorszy od komunistycznego, to naprawdę musieliście natrzepać wiele zdrowasiek, żeby taki cud wam wyszedł nad wisłą...
 • @Oświat 09:39:51
  Fajnie by było gdybyś nie wypowiadał się o sprawach na których się nie znasz....
 • @zadziwiony 10:01:54 Oświat
  Wiele ludzi tak pracuje. Tyle, że jest to to działalność półlegalna o czym wspominałem. Tylko dzięki determinacji Polaków i ich kreatywności jest to możliwe. Tyle , że wystarczy wizyta sanepidu, PIPu czy nadzoru budowlanego, by w skrajnym przypadku człowiek znalazł się w domu opieki społecznej pozbawiony całego majątku.
  Wspominając 200000 zł na stanowisko pracy mówię o standardach unijnych które dzisiaj obowiązują i których urzędnicy w Polsce skrzętnie przestrzegają. A jakie one są , to proponuję samemu się przekonać.
  Poza tym , wybacz pracując na swoim samemu ( by uniknąć sanepidu) z gumówką i spawarką to można co prawda zarobić na chlebek ze smalcem, ale firma żadnych perspektyw rozwoju nie ma. Po prostu nie wyrobisz żadnej nadwyżki by zainwestować w rozwój. Poza tym te narzędzie trzeba gdzieś wstawić i pomieszczenia muszą być odebrane choćby przez nadzór budowlany. Potem zgłoszone do opodatkowania. Zresztą co będę Ci tłumaczył. Spróbuj sam.
  Z drugiej strony wyhoduj sobie legalnie świnię - na własne potrzeby....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031