Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
717 postów 7645 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Kto zajumał wypłatę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ale na wojnę o suwerenną złotówkę nie pójdziesz. Popatrzysz jak inni będą się wykrwawiali

 

Jest dobrze:

 • kupię chińską zupkę za złoty pięćdziesiąt – przeżyję.
 • kupię spodnie w szmateksie – za 4 złocisze – przeżyję.
 • kupię 10 letni samochód za pożyczone cztery tysiące – postawię pod blokiem niech stoi.
 • kupię igristoje za cztery pięćdziesiąt – świat się zarumieni.

No jest dobrze…

      Według metodologi Eurostatu w Polsce udział płac w PKB nie przekracza 37%. Średnia unijna to 54% a średnia starej unii to grubo ponad 60%. Kto zajumał resztę?

     Jeśli tyrasz i g… z tego masz to wypisz się z Solidurności i przeproś z rachunkami.

 

 

 

A to dopiero początek wyliczanki.

Ale na wojnę o suwerenną złotówkę nie pójdziesz. Popatrzysz jak inni będą się wykrwawiali.

ps. szczegóły agendy konferencji na temat architektury monetarnej w Sejmie  wkrótce.

KOMENTARZE

 • @Nikander
  Widząc to: "Ale na wojnę o suwerenną złotówkę nie pójdziesz. Popatrzysz jak inni będą się wykrwawiali" pomyślałem, że jest to do mnie skierowane, więc zajrzałem..

  Ja to rozumiem, z Panem zgadzam się, mogę być wojownikiem w tej inicjatywie, tylko daj Pan broń!!! oprócz nękania osłów z Wiejskiej nie ma Pan broni! niestety :( ..a to wykrwawianie??? to chyba chodzi o wykrwawienie portfela na bilet na pociąg.. no może o zużycie gardła, długopisu czy klawiatury.. bo to taką wojnę Pan rozpoczął..

  Jestem z Wami, ale nie tędy droga.. dobry kierunek, ale chwasty karczuje się/pali, a nie do nich mówi.. mówić można do suwerena, a ten niestety pińcet plus ma na oczach, sztuczną wojnę POPiSową itp. telavizyjne bzdury..

  Ja bym raczej lobbował w sejmie nad wprowadzeniem w szkole średniej przedmiotu ekonomia/finanse, gdzie dzieci będę edukowane co to pieniądz fiducjarny m.in. Na historii powinno uczyć się kto to Bolek i Lolek w nowożytnej Polsce, a religię zamienić na historię antysemityzmu na Świecie i jego przyczyny.. Stary Testament powinien jak i Mein Kampf być tak samo zakwalifikowany.. Poleciałem trochę, ale chodzi o to, że Pan walkę z ośmiornicą zaczyna od walki z przyzssawką na jednej z macek.. nawet nie z macką.. prawdziwy rycerz atakuje głowę albo serce (to dotyczy smoków, ale koshernostra to podobny potwór)

  Nie chcę aby źle mnie Pan zrozumiał, podziwiam Pański zapał Don Kichota, tylko nie wierzę w wynik..
 • @
  Dopóki pełna micha, nikt nie zbuntuje się.. kreatorzy tego niewolniczego systemu zadbali, aby ludzie mieli dość aby przeżyć i za mało aby żyć..
  Mają więcej do stracenia niż do zdobycia.. to chodzi o ich życie..

  W takiej Afryce gdzie życie nie liczy się, można umrzeć codzień; chwycić za maczetę i biec z nią z setką sąsiadów aby obalić satrapę jest prościej;
  po śmierci żona nie zostanie z kredytem na szałas :(
 • @wk..ny 18:15:52
  Szanowny Panie

  Ile bym ja za to dał aby było więcej takich @wk.nych. Od tego się zacznie i na to liczymy.

  Pozdrawiam
 • @nikander 18:22:50
  Na zdobycie jednego wkurwionego potrzeba wielomiesięcznej pracy i to bardzo niewdzięcznej.

  Ja w każdym razie mam mierne wyniki w tej materii. Pewnie zbyt szybko się wkurwiam na durnotę potencjalnego adepta i nie omieszkuję go o tym informować.
 • Sama prawda
  Sama prawda...
  Samiusieńka prawda Panie Józefie.
  Ale kolega z wielgachnym gnatem też ma rację...
  A młodych ludzi którzy by mogli prawidłowo reagować i szukają przynależności do czegoś większego od siebie samych; odpowiednio przeszkolone "jednostki" ciągają po lasach i wklejaja w młode głupkowate łepetynki - wykonywanie starołacińskich "pozdrowień"(takowoż też kibicami sterują...). Co wiadomo, kończy się wyśmianiem i w końcu penalizacją wszelkich możliwych podrygów propatriotycznych...

  Może jednak warto za przykładem "Karguli" trzymać te granaty w świątecznym ubraniu, a tak na wszelki...

  pozdrowil
 • @radzioron 23:33:28
  Spoko. Wszystkich nas nie wymordują. Trzeba tylko unikać piątków.

  Pozdrawiam
 • Autor
  Poradzenie sobie z nazizmem kosztowalo ok. 50 mln ludzi i mnostwo szmalu a pan nikander chcialby nastepny globalizm( obejmuje on nawet wiekszy obszar) wykladami zalatwic.
  Wiadomo ze Polacy sa goleni z co najmniej dwu zrodel ale chyba sie tego wykladami nie zalatwi. Robic cos trzeba -dlatego podziwiam i trzymam kciuki.
 • COME ON!
  Istnieje coś takiego jak Rzymski Klub.Struktura ta swego czasu została założona w celu duszenia bloku wschodniego w objęciach.
  Otóż Klub Rzymski corocznie ogłasza "raporty" które de facto są (i zawsze były) zapowiedzią działań światowej elity na lata najbliższe.
  Ostatni raport intryguje już samym tylko tytułem.Dość dwuznacznym
  https://www.clubofrome.org/2017/10/25/new-report-to-the-club-of-rome-come-on/
  Nawet z pobieżnej analizy teksu wynika że ONI już wiedzą iż droga wiedzie donikąd i że jeśli nie przedsięwziąć jakiś działań system pierdyknie z wielkim hukiem.
  Więc jeśli wszyscy już o tym wiedzą,my całkiem spokojnie możemy zająć się sprawami absolutnie dla nas pryncypialnymi.
  Bo też mamy ich na głowie jak nikt na świecie.Więc jakże ja mam iść na "wojnę o suwerenną złotówkę" skoro jak doniosły nam media wolne jak nigdzie,pod powierzchnią czai się nazizm.Wprawdzie podwórkowy ale jednak.
 • @ikulalibal 06:29:18
  Jako żywo. Suwerenny pieniądz to nazizm czystej wody. Niema uproś. Cholera, że też jeszcze o tym nie wiedziałem.

  Pozdrawiam
 • @ikulalibal 06:29:18
  Globalni Oligarchowie nie odpuszczą , będą realizowali swoją politykę wyzysku i grabieży w celu osiągnięcia pełni władzy nad światem.

  Trzeba mieć tylko nadzieję że przegrają .. no i przyłożyć do tego zwycięstwa ludzkości nad globalną mafią żydowską troszkę swojego wysiłku.
  Każda kropla drąży mafijną skałę... a w Polsce jest co drążyć.

  Trzeba demaskować żydowskie oszustwa przekręty, matactwa, niegodziwości, wymuszenia, grabieże czy wprost zbrodnie... Zdemaskowany bandyta jest dużo mniej groźny... on się zaczyna bać...to go paraliżuje... Ludzie go rozpoznają jako bandytę...

  Warto przyspieszyć choć o chwilę wyzwolenie świata od globalnej mafii żydowskiej.
 • @Oscar 10:48:35
  Ty masz nadzieję, inni modlą się, Nikander chociaż rzuca kamieniami w Koshernostre.. niestety nie widzę rozwiązania problemu, oprócz milionów zadeptujących tego pasożyda
 • @wk..ny 17:41:54
  Do tego trzeba NAJPIERW umieć go nazwać, z imienia i nazwiska oraz adresu... I "certyfikatu koszerności", żeby Polak Polaka nie zadeptał.

  Ale kierunek na "masowy ruch oddolny" wydaje się prawidłowy. "Wszystkich nie zabiją" a nawet nie aresztują. To mogą TYLKO w stosunku do "nazwanych" JEDNOSTEK: Lepper, Piskorski...
 • @laurentp 13:30:28
  tu jest pewien problem..
  “Lepiej zabić niewinnego przez pomyłkę niż oszczędzić wroga przez pomyłkę” – Pol Pot., nie zgadzam się z tym, bo by to oznaczało ludobójstwo Polaków..

  Certyfikat koszerności mają wszyscy na najwyższych stanowiskach, bo inaczej by ich nie piastowali.. od rządu, prezydenta poczynając, poprzez ministrów, a na prezesach spółek skarbu państwa kończąc wstępną wyliczankę.. (oczywiście byłych jak i obecnych)Ponad kilkaset osób, ale jest to głowa, którą należy deportować na Madagaskar, reszta ucieknie ze strachu do Izraela..
  Doliczyć należy hurtem wszystkim prezydentów po 89r. i premierów też..

  Magdalenka, KOR to na początek.. znani i "lubiani", dawno zdiagnozowani..


  W Polskim prawodawstwie promowanie i popieranie faszyzmu jest karalne, a to jest to samo co syjonizm.

  Współpraca z obcą agenturą jest zdradą Kraju, też czapa z panoszenie się Mossadu w Polsce..

  To są bardzo poważne zarzuty.. w USA jakiś lekarz gimnastyczek został skazany na 175lat więzienia za molestowanie kilkudziesięciu zawodniczek.. wydymanie ponad 30mln narodu na jaką karę zasługuje?? 17500000lat?? Dla tego jestem za przywróceniem kary śmierci za największe zbrodnie dokonywane na Narodzie polskim..Konfiskata majątku najbliższej rodziny to rzecz oczywista.. Czyli kara i zadośćuczynienie, oraz przestroga dla innych.. że tu nie Polin, a Polska jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031