Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
717 postów 7645 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Wszystkich nas nie wymordują

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ani nie zastraszą. Odwieczna nasza wojna weszła w nową fazę. Nie stójmy jak te barany.

Oto list jednego z naszycch blogerów dr. Pawła Ziemińskiego.

 

Szanowni Państwo,

 
informuję, że dzisiaj 8.06.2018 r., ok. godz 6:15 zjawili się u mnie, w miejscu zamieszkania w Łodzi, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łodzi wręczając mi Postanowienie o zażądaniu wydania rzeczy i przeszukaniu, podpisane przez  prokuratora rejonowego Warszawa- Praga Północ, Macieja Młynarczyka, prowadzącego postępowanie o syg. PR 4 Ds.624.2018 o czyny z art. 256 par.1 kk i art.257 i na podstawie art.93 par.3 kpk. art 217 kpk, art.219 par.1 i 2 kpk oraz art.220 par 1 kpk. 
 
Zażądali wydania użytkowanych przeze mnie aparatow telefonicznych, tabletów i komputerów- w celu sporządzenia kopii binarnych lub odczytu danych, niezbędnych( ich zdaniem- PZ) do ustalenia, kto w dniach 24 stycznia 2018r., 2 marca 2018 r. i 1 maja 2018 opublikował w serwisie internetowym  pod adresem URLwiernipolsce1.wordpress.com teksty pod tytułem " Musimy walczyć z syjonizmem, a nie z faszyzmem i nacjonalizmem", " Syjonisci strwożeni nacjonalizmem i faszyzmem", " Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów" i " Minął 1 Maja..."- wraz z towarzyszacymi im grafikami.
 
Zarekwirowano przy tej okazji także sprzęt elektroniczny należący do mojej córki pomimo, że informowałem o tym, że stanowi jej własność łacznie z danymi. Odmówiłem składania zeznań, czy wyjaśnień do protokołu, gdyź takie prawo mi przysługuje, a szczególnie wobec naruszenia miru domowego, najścia rozbójniczego i przywłaszczenia sobie rzeczy cudzych, nie stanowiących mojej własności, a ponadto faktu, iż w pouczeniu pod Postanowieniem widnieje klauzula o zażaleniu w terminie 7 dni na treść Postanowienia, a zatem i na będące jego skutkim czynności.
 
W związku z tym, że wszystkie przytoczone w Postanowieniu artykuły na stroniewiernipolsce1.wordpress.com miały podpis ich autora, sugestia, że podstawą zajęcia mienia i przeszukania jest ustalenie kto opublikował materiały mające swego autora, a także wobec konstytucyjnej wolności do głoszenia poglądów - jest kpiną, gdyż taką informację można było zasięgnąć wprost u autora lub administratora serwisu. 
 
Zabór mienia i przeszukiwanie mieszkania prywatnego( zresztą stanowiącego własność mojej córki pod jej nieobecność i bez jej zgody oraz powiadomienia) jest praktyką państwa totalitarnego, bezprawiem i terroryzmem prawniczo- policyjnym wobec działaczy politycznych oraz niezależnych publicystów i dziennikarzy politycznych.
 
dr Paweł Ziemiński
 
Administrator portalu
 
Prezes stowarzyszenia
Wierni Polsce Suwerennej
 
Wiceprezes stowarzyszenia
Bastion Dialogu
 
Przewodniczący partii
Polska Patriotyczna
 
P.S. 
Powyższe informacje proszę publikować na wszystkich administrowanych przez Państwo portalach, serwisach społecznosciowych i materialach prasowych, w kraju i za granicą.
 
Do odwołania proszę nie kontaktowac się na mój numer prywatny telefonu.
 

KOMENTARZE

 • Autor
  Wydarzenie opisane ma wszelkie cechy nadużycia władzy i przekroczenia uprawnień przez prokuratora. Proszę powiadamiać o odpowiedzi na wniesioną skargę, bo taką Pan zapewne wniósł. Wiadomość nienagłaśniana ale usłyszana przeze mnie w jednym z programów tv - w min. sprawiedliwości utworzona została komórka (czy może w prokuraturze gen.) zajmująca się takimi przypadkami jaskrawych nadużyć
  przez sędziów i prokuratorów, pod katem też obciążania ich finansowo za wypłacane przez skarb państwa odszkodowania spowodowane ich "pracą".
 • Wolność idzie i od Wschodu i od Zachodu.
  Na razie jest jeszcze trochę daleko ale idzie i już ją słychać.
  https://www.o2.pl/artykul/walencja-idzie-na-wojne-z-izraelem-to-przestepczy-kraj-6260680135362177a

  Za wcześnie na "zryw" bo może skończyć się jak Powstanie Warszawskie.
  Szkoda wartościowych Polaków.
  Wolność idzie nieuchronnie i nie od Polski to zależy.

  "We peaple" boją się Polaków i ściągają błagalnymi modlitwami siły zbrojne
  globalnej mafii żydowskiej czyli armię USA do Polski.
  Ta armia ma nie Polski bronić ale interesów globalnych "we peaple" w Polsce.
  To armia okupacyjna broniąca interesów mikroskopijnej mniejszości nazywających siebie "we peaple".
  w domyśle "You goj"
 • Jak widać, osoby z tytułami naukowymi o niezależmym myśleniu są na celowniku
  Państwo TOTALITARNE POPIS jak widać w natarciu.
  Tylko PRAWDA nas wyzwoli ze szponów szatana. Bo chyba nie ulega już wątpliwości z kim tańczymy?
 • Boją się Narodu Polskiego.
  Właśnie zmienili ustawę o wyborach.
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/anna-godzwon-bedzie-nowelizacja-kodeksu-wyborczego/3e864v9

  Wywalili kamery z punktów wyborczych.
  Złagodzili kryteria na członków komisji.
  Tłumaczą się RODO a co RODO do kamer ?
  To niech zlikwidują na tej samej zasadzie wszystkie monitoringi w Polsce.
  Idiotyzm "We peaple" przekracza już wszelkie granice.

  To wszystko ułatwienia do fałszowania wyborów.
  Polacy nie zechcą głosować na "We peaple" a "We peaple" chcą mieć korzystne wyniki głosowania , muszą wygrać jakieś solidaruchy czyli
  czyli wasale "We peaple".
 • @Oscar 12:55:44
  A jednak! Szef MSZ odpuszcza i przyznaje: Potrzebna jest pilna korekta ustawy o IPN

  https://wpolityce.pl/polityka/398710-a-jednak-szef-msz-odpuszcza-i-przyznaje-potrzebna-jest-pilna-korekta-ustawy-o-ipn

  Ps..Wywieśmy białą flagę jak proponuje minister Czaputowicz i wykonujmy wszystkie polecenia, zalecenia, instrukcje płynące z Berlina, Brukseli, Waszyngtonu i Tel Awiwu. A późnej może i z Moskwy. Ale przestańcie pieprzyć już o wolnym i suwerennym państwie! No i dajemy się kopać po tyłkach, jak zwykle. Żydzi poprawili ustawę i trzeba się dostosować. Korekta powinna być w drugą stronę. Za każdą próbę rabunku polskiego majątku "czapa"!. A nie spełnianie marzeń leniwego i roszczeniowego gudłajstwa, z Izraela i USA!...Ten cały rząd powinien być poddany narodowej korekcie bo tylu dup co on nie wylizał nikt !!! Korekta? Tak, ale rządu! Potrzebna jest pilna korekta składu osobowego rządu. Powrót B. Szydło i Macierewicza oraz wykopki żydowskiego lobby, które na klęczkach realizuje żydowski projekt Polin. To dopiero wywoła falę antyżydowstwa...Wycofanie się z obecnego zapisu, który wbrew żydowskiej wrzawie, nie ogranicza wolności wypowiedzi, to realizacja interesów żydowskich, a nie polskich, rząd ugina się pod dyktatem. Wszystkie obce państwa piszą nam ustawy o sądach, o IPN, o energetyce i tak dalej. A gdzie jest Polska i Polacy.? Wkrótce się dowiemy, że potrzebna jest pilna korekta granic Polski. Umysłowi i fizyczni niewolnicy...i to kogo? Izraela... Za 30 szekli...was kupili? Goj musi służyć by żyło się lepiej w Polinie. Palma judei w centrum Warszawy wszystko mówi kto nami rządzi!!! Zmiana prawa pod naciskiem obcych mocarstw to brak suwerenności, hańba i powtórka z rozbiorów. Czy USA i żydzi robią jakiekolwiek korekty wobec Polski i Polaków choćby w nauczaniu historii ? NIE robią żadnych korekt, a tylko żądają i nakazują. Zmiana ust. o IPN to podległość lobby żydowskiemu. Filosemickie strusie nie mają odwagi przeciwstawić się żądaniom żydowskim. Padanie na twarz przed najbardziej zakłamaną i zbrodniczą nacją na świecie i wstawanie z kolan to fikcja. To jest upadek państwa Polskiego. To było do przewidzenia, pejsy rządzą, w następnych wyborach nie głosuję na tchórzy. Gacie opadły i mamy do wyboru kondominium amerykańsko izraelskie lub niemiecko francuskie. Już oficjalnie mówi żydówka do Polaków! Wyście nas wybrali i jak wam się nie podoba to możecie wyjechać, my potrzebujemy mieszkań my musimy wziąć wszystko w swoje ręce.


  https://www.youtube.com/watch?v=MV0zY_795qg
 • @Nikander
  "Odwieczna nasza wojna weszła w nową fazę. Nie stójmy jak te barany."

  Co do pierwszego zdania pełna zgoda, niestety świadomość społeczna w temacie, że toczy się wojna o nasze: pieniądze, zdrowie oraz dusze jest znikoma.

  Co do drugiego zdania to zgłaszam sprzeciw. Baran ma rogi i jak trzeba to wilka pogoni, agresywne zwierze nie stoi łaskawie czekając na rzeź.
  Odzwierciedleniem postawy dzisiejszego społeczeństwa Polski jest?
  No właśnie chciałem napisać, że świnia wszystkożerna idąca na rzeź, ale ona też wierzga i nie idzie potulnie na ubój..

  Człowiek jednak jest najgłupszym z ssaków, bo zatracił doszczętnie instynkt przetrwania :(
  Proszę więc nie obrażać baranów, a nawet świń, one są mądrzejsze..
 • @wk..ny 12:58:12
  Trafiasz w sedno i to jest w tej sprawie najbardziej denerwujące.
  Pozdrawiam
 • @nikander 15:44:47
  Sprawa jest chyba bardziej skomplikowana. Wszystkich nie zabiją i nie zastraszą , bo to nie te czasy. Wystarczy, że głupich omamią, przeciętnych ogłupią a nielicznych , którzy ostaną zapytają: popatrz na to bydło i powiedz: dla kogo i po co chcesz się narażać?
  Zdziwienie Pana dr mam nadzieje trochę udawane, bo jeśli swym działaniem chciał osiągnąć jakiś efekt, to najwyraźniej go osiągnął.
 • @Mariusz G. 19:22:05
  "Zdziwienie Pana dr mam nadzieje trochę udawane, bo jeśli swym działaniem chciał osiągnąć jakiś efekt, to najwyraźniej go osiągnął."

  Mam nadzieję, że to nie ten efekt.
  I oby nie siedział bez wyroku jak Piskorski.
  Kuźwa, nie wiem co robić...

  Pozdro!
 • @ Autor
  5*
 • @Oscar 08:59:43
  "Wolność idzie nieuchronnie i nie od Polski to zależy."

  Obyś miał rację.

  Pozdro!
 • @nikander 15:44:47
  Co dalej z ustawą o IPN? Minister: "Żadna ustawa to nie jest Pismo Święte"..powiedział Sasin. Na pewno żadna ustaw nie jest Pismem Świętym, ale dlaczego piszą je nam obcy? panie Sasin..W stosunkach ze Stanami Zjednoczonymi i Izraelem jest to problem, należy zgodzić się, że tutaj należy pewną decyzję podjąć powiedział minister. Czaputowicz. ...Ruszcie ustawę, a zdziwicie się w czasie wyborów... Trwa ewidentne zmiękczanie medialne elektoratu prawicy. A to oznacza, że decyzja już zapadła. Nic nie dzieje się bez przyczyny..Jak w USA przepychali ustawę 447, ci sami "polscy" politycy, którzy teraz mówią o ustawie IPN, że trzeba ją zmienić, mówili wówczas, iż to wewnętrzna sprawa USA. Nie należy się wtrącać. Teraz w wewnętrzną sprawę Polski inni mogą się wtrącać. Ciekawią te same nazwiska. Czaputowicz poprzez swoje wypowiedzi potwierdził już, że jest polskojęzycznym politykiem realizującym inne interesy niż narodowy interes polski. Wpadki miał też Morawiecki oraz inni polskojęzyczni. Ciekawe ile wytrzymają polskie goje? Z takim uzasadnianiem zmian, to pan Czaputowicz niech się lepiej od razu poda do dymisji. Skoro nasze ustawy mają być zgodne z oczekiwaniami innych państw, a nie polskim interesem to jest zbędny, inne państwa niech je piszą, a pan Czaputowicz niech się zatrudni w MSZ Izraela. Im prędzej ten clown odejdzie z zajmowanego stanowiska tym lepiej, choć z drugiej strony wiemy, że to nie on podejmuje tego typu decyzje. Niestety do tak "modnych" ostatnio fake newsów dołączyły kolejne, to "podmiotowość" i "wstawanie z kolan", bo w świetle tego z czym mamy do czynienia, to bez wątpienia są to właśnie fake newsy. Prowadzimy politykę, w której Polakom ma przypaść rola chłopstwa pańszczyźnianego, albo żydowskich niewolników. Tylko co w tych zapisach trzeba zmienić panowie Sasin, Czaputowicz i Gowin z Glińskim? Ciekawe czy jak już zmienicie konstytucję to też ją będziecie zmieniać panowie Sasin, Czaputowicz i Gowin z Glińskim jak się Chazarom nie spodoba? To jest żenujące. Przecież tu jest wszystko jasne i czytelne, całe cierpienie Narodu Polskiego oraz innych narodów, zaczęło się od agresji niemieckiej oraz rosyjskiej. Reszta późniejszych wydarzeń, jest tylko wypadkową tejże agresji. Czy coś trzeba zmienić? Owszem, zaostrzyć zapisy o badaniach naukowych oraz formie wyrazu artystycznego. A to, że żydzi z Rosji, którzy stanowią 80% mieszkańców Izraela, grają na nosie Amerykanom nie jest naszym problemem. Skoro kongres USA wprowadza w życie rasistowskie ustawy to w nie długim czasie sami Amerykanie zobaczą, że to ogon kręci psem. Nasz rząd, rząd RP ma obowiązek pilnować naszych interesów, każde odchylenie od tej normy, oznaczać będzie nie wywiązywanie się ze swoich obowiązków. A skoro rząd pilnuje nie naszych interesów, to suweren czyli Naród, może a nawet ma obowiązek wypowiedzieć posłuszeństwo wobec takiej władzy. Co więcej Naród może obalić swoich pośredników na ulicy i rządzić bez pośredników w formie bezpośredniej. Mało tego zdrajców i owych decydentów sądzić będą sądy wojskowe a nie cywilne. A za zdradę w wojsku w warunkach konfliktu, karą jest czapa. Zapomina pan minister, że tworzy się precedens mieszania się państw w wewnętrzne sprawy Polski. Historycznie ujmując zawsze kończyło się to dla nas źle. To jest pretekst. Jeżeli stosunki polsko amerykańskie zależą tylko od wypadkowej relacji z Izraelem i uległości wobec żydów to jest źle. Żadna korekta ustawy IPN tego stanu nie zmieni. Korekta ustawy jest błędem i skończy się totalną porażką polityki zagranicznej obecnego rządu. Jeżeli są jeszcze uczciwi Polacy, to najpilniejszą sprawą jest: Polska powinna wnieść pozew o rewizję układów w Teheranie, Jałcie i Poczdamie we wszystkich możliwych językach. Niech świat się dowie prawdy, za czyją to sprawą, Polska i Polacy byli rabowani i mordowani no i komu to zawdzięczamy?, że cały świat był przeciwko nam (i ciągłe jest). Wystawić nowe rachunki dla wszystkich. Niestety, to jest i było, źródło naszego unicestwienia. Jeżeli tego nie uczyni IPN i Sejm, będziemy całkowicie i powszechnie zniszczeni i potępieni. Przygotowania, są już w toku.
 • A po co mają mordować???
  Zabity niewolnik jest nic nie wart, nic się na nim nie zarobi.
  Wystarczy, że zastraszą, przerażą, a co aktywniejszych zamkną.

  Nie mogę pisać wszystkiego, ale opisany przypadek nie jest niczym nowym, a cały proceder trwa od dawna.
  Po to są prawa autorskie i inne wymysły, z rodo włącznie.

  Produkuje się Pan, stara, może jest w błędzie, ale coś robi.
  Tylko PO CO nasuwa się pytanie.

  Kisiel kiedyś powiedział, że to, iż jesteśmy w gównie, to nic.
  Najgorsze, że zaczynamy się w nim urządzać.

  Najgorsze? - Dla kogo?
  "Króla szczurów" szanowny autor może czytał?

  Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ci, którzy urządzają się
  w gównie, mieli i mają rację.
  Przykre tak sobie zdać sprawę z tego po latach.
 • @rymark 08:37:43
  Bardzo dobre rady i prawidłowe działanie.
  Tylko jak się zbilansuje.
 • @Oscar 08:59:43
  Aleś Pan odkrywczy.
  No, no.
  Ale trzeba powtarza, może do rycerskich (zakutych) łbów dotrze coś.
 • @Oscar 12:55:44
  Ależ Polacy cieszą się z RODO.
  NARESZCIE ich dane będą bezpieczne.
  Polemika nie ma sensu, bo bezpieczeństwo jest najważniejsze.
  Jak wiadomo - największe jest w pojedynczej celi.

  No i przecież ktoś może poznać nasz pesel i nr dowodu i wziąć pożyczkę, której bank mu udzieli i będziemy musieli spłacać, nieprawdaż?

  To nic, że całe ryzyko udzielenia takiej pożyczki ponosi zgodnie z prawem bank.
  To nic, że takiej pożyczki nie trzeba spłacać, a żądanie jej spłaty automatycznie powinno się wiązać z wypłaceniem odszkodowania przez bank co najmniej równego jej wielkości.
  To nic, że udzielając takiej pożyczki bank jest wspólnikiem przestępstwa i powinien być ścigany przez prokuraturę.
  To nic, że nagminne udzielanie takich pożyczek powinno się wiązać z odebraniem licencji na działalność bankową.
  To nic, że wszyscy próbujący ściągać takie pożyczki powinni być ścigani z urzędu za wyłudzenie z wyjątkiem komornika (z papierami), który dopełnił wszystkich procedur ze zdrowym rozsądkiem włącznie, by zweryfikować zasadność przystąpienia do egzekucji.

  Lepiej wprowadzić RODO kosztujące gospodarkę z parę miliardów.

  A tak w ogóle, to imię, nazwisko, imię ojca i matki, adres zamieszkania, to powinny być dane jawne i publikowane przez urzędy państwowe.
  Natomiast nr dowodu, pesel, czy podobne, powinny być tylko niejawne, ale nie chronione żadnym przepisem.

  Natomiast historie choroby, leczenia, stan konta bankowego, itp. powinny być chronione ostrym prawem.
  I tak było, ale już nie jest.
  Urzędnicy będą mieli do nich dostęp.

  No i jeszcze.
  PESEL wymyślono już w obozach śmierci.
  Tam każdy dostawał personalny numer identyfikacyjny na całe życie tatuowany na przedramieniu.
  Podobne numery dostawali SSmani, tylko tatuowane w innym miejscu.

  Jakoś ludzie tego nie kojarzą.
 • @kula Lis 67 12:58:10
  "A jednak! Szef MSZ odpuszcza"

  A Pan się łudził, że będzie inaczej???
  Przecież tylko ustawa o negowaniu "holobusinessu" jest legalna, mimo, że jeszcze ostrzejsza.
 • @wk..ny 12:58:12
  Mało wie Pan o baranach.
  Baran w sytuacji zagrożenia siada na dupie i daje się zeżreć żywcem.
  Nawet nie ucieka.
  To już koza jest sprytniejsza, bo udaje martwą i może zrazić napastnika.
 • @nikander 15:44:47
  E tam, Panie @nikander.

  Nie wszyscy stracili ten instynkt, ale Polacy statystycznie.
  Nie występują u nas ELEMENTARNE instynkty samozachowawcze właściwe nawet zwierzętom.

  Było to dla mnie zagadką, którą częściowo chyba rozwiązałem.
  Winne jest nasze wysokie IQ (lubimy skomplikowane, trudne rzeczy), nasze talenty, dobra pamięć lecz wybiórcza, kilkunastoletnia obróbka w szkołach, motywacje witalne.
  A przede wszystkim motywacje etyczne.
  Mieszanka motywacji witalnych z etycznymi, to mieszanka zabójcza bardziej niż cyklon B.
  Wystarczy, że ktoś podsunie nam fałszywą, skrzywioną etykę i zagra na bodźcach witalnych (przykładem 500+) i mamy pozamiatane.
  Rozłożymy się sami.

  Gdybyśmy mieli jeszcze elementarny, prymitywny instynkt samozachowawczy typu: "DAJĄ BRAĆ, BIJĄ UCIEKAĆ".
  Ale ten instynkt wygasza nasza wysoka inteligencja nie pozwalająca dostrzegać najprostszych rzeczy.
 • @Mariusz G. 19:22:05
  "Wystarczy, że głupich omamią, przeciętnych ogłupią a nielicznych , którzy ostaną zapytają: popatrz na to bydło i powiedz: dla kogo i po co chcesz się narażać?"

  I bardzo dobrze powiedzą.
  Zadadzą podstawowe, elementarne pytanie.

  Warto sobie uświadomić, że jesteśmy tylko RESZTKĄ NARDU POLSKIEGO (w sensie spadkobiercy narodów I RP).
  Nie resztą, a resztką.
  Na dodatek (Michalkiewicz tak głosi) w Polsce żyją dwa ludy (w tej reszce).
  Polski i polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza.

  Ja dodam, że granica miedzy nimi nie jest ostra i każdy z nas ma coś z jednego i z drugiego.

  No to po co stać w rozkroku?
 • @Jasiek 21:13:26
  "Kuźwa, nie wiem co robić.."

  Są dwie opcje, jak nie wiesz Pan co robić.
  Pierwsza - rozbierz się Pan i pilnuj ubrania.
  Druga - dzieci Pan rób.

  To nie jest ironia ani żart, tylko trzeba przemyśleć.
 • @AlexSailor 09:43:10
  Juzci ..ale to mozna szybko poznac po rzoporku:-)))))
 • @nikander 15:44:47
  Panie Jozefie....moze I nei wymorduja wszystkich....ale naprawde moga... Juz calkowicie zastraszyli….nie widzi pan?????

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031