Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
717 postów 7645 komentarzy

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Sejmik konfederatów w Łodzi ODWOŁANY!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W zasadzie to z błahych powodów.

Witam

Pragnę poinformować sympatyków Konfederacji na Rzecz Reform Ustrojowych, że zapowiadany na dni 6-7 pażdziernika sejmik poświęcony Polskiej Doktrynie Gospodarczej jeśli się odbędzie, to bez naszego udziału jako współorganizatora. Jeśli ktoś koniecznie chciałby znać powody naszej nieobecności  to może się domyślać po tym mailu:

 

Sent: Sunday, September 30, 2018 10:44 PM
Cc: 
Subject: Re: Re: Sejmik: Doktryna Gospodarcza Polski Suwerennej
 

 

Widzę to wszystko z boku i uważam że Panu Józefowi Kamyckiemu należą się od każdego z nas, odbiorców tego wątku przeprosiny. Przeprosiny za milczenie podczas wrednego ataku kilku chamskich prowokatów, którzy go zaatakowali w iście chazarski sposób.
 
Pan Józef Kamycki od wielu lat aktywnie promuje sposoby uzdrowienie polskiej gospodarki i stara się na wszelkie sposoby zrzeszać Polaków. Jest on kawalerem Orderu Patriota za "nieustanną pracę dla dobra Polaków". 
 
Taki atak jaki tu był na Pana Józefa Kamyckiego może być na każdego z nas. Dlatego naszym obowiązkiem jest go bronić.
 
Stanisław Tymiński

No cóż. Pozostaje mi Was jedynie przeprosić. Trochę pracy musiałem wrzucić do kosza. A miało być o tym: https://www.youtube.com/watch?v=6E6ZCEA8gLI Jak widzicie, tradycja zrywania u nas sejmików jest ciągle żywa.

 

 

KOMENTARZE

 • Sam nie wiem za co te gwiazdki
  Chyba za to, że mi się wreszcie oberwało...
 • Szkoda
  Z pewnością ucieszy to wrogów polskiej suwerenności, a nawet nie tyle suwerenności jako takiej, ile samego o niej myślenia. W końcu niezależna, własna polityka pieniężna jest głównym ogniwem suwerenności politycznej.

  D.Kosiur
 • dr Pawłowi Ziemińskiemu
  w imieniu Konfederatów składam najszczersze kondolencje z powodu utraty osoby najbliższej.
  W tym świetle nasze utarczki stają się drugoplanowe, a do sprawy możemy wrócić w spokojniejszym czasie.
 • WPS
  Nie komentuję komunikatu Józefa Kamyckiego, a jedynie odpowiadam p. St.Tymińskiemu.

  Panie Tymiński,

  jeśli patrzy pan z boku, to nie znaczy, że ma pan prawo przesadzać w swoich ocenach i podgrzewać i tak rozdmuchaną ponad miarę atmosferę. Kto obraził, ten niech przeprasza. Natomiast proszę nie używać niedopuszczalnych uogólnień i dodatkowych deformacji. Jeśli pisze pan o "kilku chamskich chazarskich prowokatorach", to proszę ich wymienić z nazwiska wraz z uzasadnieniem. Inaczej staje się pan niewiarygodny. Zalecałbym także powstrzymanie się od zbyt szybkiego stawianie bohaterów na cokoły i robienie z nich pomników nie podlegających krytyce.
 • @nikander 19:21:50
  Panu Józefowi Kamyckiemu za złożone kondolencje szczerze i serdecznie dziękuję, gdyż są oznaką czegoś nie do przecenienia, tj. zwykłej ludzkiej przyzwoitości, która pozwala wznieść się ponad nieporozumienia. A to już może stanowić silną i trwałą podstawę do przemyślanych i owocnych działań.

  Jeszcze Suwerenna Polska nie zginęła póki my żyjemy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031