Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
738 postów 7784 komentarze

Partia50plus

nikander - Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Powinniście jednak wiedzieć

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawdę mówiąc to czekam na tę sprawę sądową z utęsknieniem. Jeśli wyrok będzie podobny do tego jaki wykonano na Kazimierzu Łyszczyńskim (podskarbek brzeski skazany na rozczłonkowanie za ateizm) to wejdę do historii.

     Ponieważ po opublikowaniu tereści notki https://nikander.neon24.pl/post/152870,mam-sie-zamknac  pojawiły się niesłuszne oskarżenia pod adresem osób "Bogu ducha winnych" nie mogę milczeć. Przepraszam wszystkich tych na których takie pomówienia padły.

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa zostało wysłane spod adresu:

krystian.rozmus@interia.pl

Tyle wiem, tyle przekazuję. Żadnego śledztwa "kto zacz" - nie przeprowadziłem.

Możecie zatem Państwo pogratulować temu ze "sponiewieranymi  uczuciami wyznania kupieckiego", a jak zdążyłem przeliczyć jest Was około 35%.

Możecie jednak przystąpić do znakomitej większości nie poszukujacych w biblii  uzasadniania ziemskiego łajdactwa dla wybranych.

A mnie w tym wolnym kraju wolno powoływać się na akapit 65 encykliku Quadragesimo anno czu się to komuś podoba czy nie.. Powoływać się - być może - na wypadek przy pracy - tej okupacyjnej instytucji.  Teraz też to uczynię.

65. Jednakowoż ze względu na obecne stosunki społeczne uważamy za bardzo wskazane, by umowa o najem pracy była w granicach możliwości uzupełniana umową spółkową, co już w różnych formach zaczęto praktykować z niemałym pożytkiem tak pracowników, jak właścicieli. W taki to sposób robotnicy i urzędnicy otrzymują udział we własności lub zarządzie przedsiębiorstwa, albo też w jakiś sposób uczestniczą w jego zyskach.

      W trakcie przygotowań do konferencji "Partnerski model stosunków przemysłowych w świetle sacrum i profanum" ( wstępna agenda jest tutaj: http://koreus.vot.pl/sejmiks/1  musiałem dokładnie przegryźć te najważniejsze encykliki aby ks.profesorom nie dać się wyprowadzić w pole.

     Prawdę mówiąc to czekam na tę sprawę sądową z utęsknieniem. Jeśli wyrok będzie podobny do tego jaki wykonano na Kazimierzu Łyszczyńskim (podskarbek brzeski skazany na rozczłonkowanie za ateizm) to wejdę do historii.

Może to bój nasz ostatni...

ps.

korzystam z tej formy komunikacji, gdyż maile z moich kont nie dochodza.

 

KOMENTARZE

 • V
  Dawniej robiono zajazd, bo nikt nie miał wątpliwości co do "winy" ani poczucia winy we własnym kraju, na własnej ziemi. :) tak.
 • @Nikander
  " korzystam z tej formy komunikacji, gdyż maile z moich kont nie dochodza." jakoś mnie to nie dziwi . https://cdn.natemat.pl/6f56c864490ad1581d4d4a70447bef2f,750,0,0,0.jpg Może to sam chyży rój koło pióra Tobie chce narobić ?. Salute Amigo . 5*
 • @Repsol 19:05:34
  Ale Chyży się nie liczy ... , to Kidawa? To sugerujesz? :)
 • @
  Jeśli chce pan pomocy w niniejszej sprawie, od kogoś kto 19 lat studiuje Pisma biblijne, to jestem do dyspozycji.

  Pomocy merytorycznej. Ja zawsze się liczę z możliwością usłyszenia prokuratorskich zarzutów, szczególnie z tego artykułu.
 • @Oracz 19:29:34
  Narazie widzę że to Administracja N24 jest skarżona, a nie tylko pan. Chodzi o założenie knebla. Było to do przewidzenia. Tylko kwestią czasu pozostało kiedy to nastąpi. Najpierw był desant klech i świeckich naganiaczy.
 • @Oracz 19:29:34
  Jak to jest?, e studiujemy te same "Pisma" a w łeb dostajemy "inaczej" ? :)
 • @JimA 19:32:38
  Bo nie od studiowania Pism zależy, kto co będzie od świata w nagrodę dostawał. Najlepiej Pisma zna szatan.

  Np: moja znajomość Pism biblijnych jest słabsza niż przeciętnego ŚJ. A znajomość tematu.. To już inna sprawa.

  Zresztą ja mam już za sobą sanhedryn w postaci dwóch pań biegłych sądowych, po 80rż. Całe badanie to były 4, góra 6 min ględzenia. Oskarża mnie były członek PiS, wczesniej chcący przystąpić do PO, o zamach na jego życie. Czuję że buty mam już uszyte na miarę.

  Glupio tak nie będąc uczniem Chrystusa zbierać cięgi za Niego. Szkoda tu pana ,,nikandera". Porządnego chłopa.
 • Cóż, Nikander ten donos próbuje wykorzystać.
  A tzn., że należy spojrzeć na sytuację inaczej. Ja miałem pewną koncepcję gospodarczą, opartą na klastrach. PiSiacka władza tak zmieniła prawo, że nie mogę tej inicjatywy ruszyć. A "wydeptałem" sobie różne znajomości i nawet zagraniczne know how, współpraca jednej z uczelni (niezbędne laboratorium). I liczyłem, że inicjatywa Nikandera może pomóc. A co się okazało? Dla katolików miejsca nie ma w inicjatywie Nikandera (dlatego też nawet na jego stronę nie wchodzę). To jakoś sukcesów nie wróżę. A porównywanie się do Łyszczyńskiego bezczelne. teraz nie ma kary smierci za najokrutniejsze morderstwa i za zdradę. A co do piero, za jakiś wymysł, że ktoś poczuł się urażony
 • @Oracz 19:39:58
  ?
  "Glupio tak nie będąc uczniem Chrystusa zbierać cięgi za Niego. Szkoda tu pana ,,nikandera". Porządnego chłopa."

  ?:)?! :)
 • @Wican 19:41:21
  Katolik może wyciąć dowolne świństwo, np gdy ma opust działający w przódy (do otrzymania w Rzymie po przejściu przez cudowne schody z
  importu).
 • @Oracz 19:53:19
  Nie prowokuj mnie, bo nie o to idzie. idzie o wolność słowa i o racjonalne podejście Nikandera. A nie pozowanie na męczennika. Skoro odrzuca od razu katolików, to niestety, ja w to nie wejdę. A wiem, ze Nikander zna się na klastrach.Jednak jeżeli mnie nie chcą, to ja nie wejdę w tę inicjatywę
 • @Wican 19:41:21
  "Cóż, Nikander ten donos próbuje wykorzystać.
  A tzn., że należy spojrzeć na sytuację inaczej. Ja miałem pewną koncepcję gospodarczą, opartą na klastrach. "- co ty piszesz? jak bym cię dorwał to bym ci skuł pysk. :)

  https://www.youtube.com/watch?v=oWYKTiqPvYA

  "
  A co się okazało? Dla katolików miejsca nie ma w inicjatywie Nikandera (dlatego też nawet na jego stronę nie wchodzę). To jakoś sukcesów nie wróżę. A porównywanie się do Łyszczyńskiego bezczelne. teraz nie ma kary smierci za najokrutniejsze morderstwa i za zdradę. A co do piero, za jakiś wymysł, że ktoś poczuł się urażony"

  do piero i de pier oo

  Ok. Ty weź mi /.../ wytłumacz dlaczego niszczysz tę inicjatywę? Pomysł i wiarę?! JA chciałbym zrozumieć dzikie głodne zwierzę. Z tego co wiem, żadne zwierzę nie poluje gdy nie jest głodne- czyli bez potrzeby.


  Nie szkaluj! szakalu- my to czytamy, nie od dzisiaj,!

  https://www.youtube.com/watch?v=s_yia2nqt6U
 • @Wican 19:59:39
  https://www.youtube.com/watch?v=qR4NcJQMwnc
 • @JimA 20:01:18
  Ja niszczę? Oj, szczylku. Odwiedzi Cię wpi.rdol z forum. Tak już bywało. Lepsi kozacy od ciebie. I honorowo sie umówili, cipko. Ja tego wpi.rdolu w sumie nie znam. To jak "seryjny samobójca" cipko-kapusiu. Wiem, ze sprzedajesz, szpiclu.
  A Nikander ma ciekawę inicjatywę cipko, ale odrzuca katolików. I ma do tego prawo.
 • @Wican 19:41:21
  "...Nikander ten donos próbuje wykorzystać..."

  Chłopie, ogarnij się i wygaduj głupstw.
 • @Wican 20:07:08
  "To jak "seryjny samobójca" cipko-kapusiu"- no i na co ci przyszło? Grozisz czy informujesz? :)
  Od tej chwili :) :)))

  "Lepsi kozacy od ciebie. I honorowo sie umówili, cipko. Ja tego wpi.rdolu w sumie nie znam."- no wyrzygaj tę umowę! Dasz radę! :)
 • @Wican 20:07:08
  "...A Nikander ma ciekawę inicjatywę cipko, ale odrzuca katolików. I ma do tego prawo..."

  Mówiłem, że picie denaturatu szkodzi.
 • @nikander 20:16:24
  :) Rozmawiał Pan z nim wcześniej? ;)))

  :) :) damy radę :)
 • @Wican 20:07:08
  Wican proszę o wypicie szklanki zimnej wody, bo takich wpisów nie chcemy tu oglądać.
 • @nikander 20:16:24
  https://www.youtube.com/watch?v=mwsLDBsizwM
 • @Zawisza Niebieski 20:19:38
  Witam:)
  Woda, nawet najczystsza nie pomoże :)
  Badałem księgi i jest tylko jeden udokumentowany przypadek- samoistnego uleczenia wścieklizny. :)
 • @nikander 20:16:24
  Czyli odrzucasz katolików. Odrzucasz. Czyli baw się sam. ja próbowałem klastra stworzyć, ale PiSiackie prawo mnie ograniczyło. A mam ciekawą inicjatywę na produkt, który Polska w 50% importuje. A ma mozliwości być całkowice samowystarczalna. Ale ty masz taką odzywkę do katoliką. To "pie.dol sie" i baw sie sam. A pozowanie na męczennika żałosne. "Zrobił ten, któremu przyniosło krzyść". Kto obecnie na tym donosie korzysta?
 • @nikander 20:16:24
  Dokładnie tak. :) Denaturat szkodzi. :)
 • @Zawisza Niebieski 20:19:38
  Czyli katodebil ok. Gratuluję. Jak Wojtas mnie dzisiaj obrażał to też ok.A JimA mnie obraża od dłuższego czasu. No to stało się, to co miało się stać. WYpadam z neonu i prosze o info na PW, jak można stąd się "wypisać"? Mam nadzieję, ze to nie będzie jak w sportowych faktach, ze kilka miesięcy odchodzić trzeba było.
  A jest akcja, jest reakcja. Ale cóż, obrażać katolików mozna. I ten chłoptaś )JimA).On mnie obraża nawet, gdy do niego nie odpisuję . A kozak w necie, pizda w świecie. I dostanie odwiedziny na tym swoim południu. RR (1%) lub RoR (1%), lub ktos jeszcze inny go namierzy. Ja do sądu iść nie będę. Ja tę pizdę bym wyzwał na pojedynek, gdyby ten chłoptaś miał honor.
 • @Wican 20:30:01
  "A mam ciekawą inicjatywę na produkt, który Polska w 50% importuje."- acha, znaczy się marycha albo inna ekstaza, w dechę :) no wal dalej...! :))))

  Poławiasz perły po godzinach?
 • @Wican 20:34:27
  ".A JimA mnie obraża od dłuższego czasu"- Ja Ci dupę kopię codziennie :)
  Nie musisz meldować. :) "A jest akcja, jest reakcja."- nie, okazuje się, że nie ma, jesteś taki sam przed łomotem jak i po... a nawet gorszy, bo grozisz. :)
 • @Wican 20:34:27
  "Jak Wojtas mnie dzisiaj obrażał to też ok.A JimA mnie obraża od dłuższego czasu. No to stało się, to co miało się stać. WYpadam z neonu i prosze o info na PW, jak można stąd się "wypisać"?"

  Proszę sie nie wypisywać bo Pana komentarze są ciekawe. Pan Wojtas próbuje rozwinąć swoje teorie i jest nieco nerwowy jak go się kwestionuje. Natomiast JimA jest trollem, który zaczepia bo nie ma nic do powiedzenia. Może to zresztą bot?
 • @Pedant 20:39:22
  :)))) :)))))
 • @Pedant 20:39:22
  Dobry wieczór:)
  Dziękuję, że "zjawił" się Pan "w porę" po "kolegę" :)
  Zamówić wam taksówkę?
 • Autorze!
  Nikander ujawniasz dane gościa co niby napisał skargę, ale ty się tym sam pogrążasz dalej bo adres e-mail to dane osobowe i podlegają przepisom o ochronie danych osobowych. To złamanie przepisów prawa i RODO, jesteś wariatem!
 • @Pedant 20:39:22
  "Może to zresztą bot?"
  Tak jest! Jestem botem. :)
 • @kula Lis 69 20:43:08
  Ja będę Pana Nikandera bronił. ! Tak mi dopomóż Bóg.

  Nie Kula! Nie łamie się prawa, które nie istnieje.! :) NIE.
 • @kula Lis 69 20:43:08
  "To złamanie przepisów prawa i RODO"- ?! Nie! :) to obrona konieczna. - wtedy żadne roda nie działają. :)
 • @Pedant 20:39:22
  Niestety, mam dość. Mam wystarczająco własnej roboty i do obskoczenia kilka portali bardziej zamkniętych, acz merytorycznych (historia, filozofia, politologia, ekonomia). Poza tym, sportowe. Jeżeli mnie się czepiają za to, ze reagfuję w końcu na iluśdniowe zaczepki byle pizdy, to znaczy, ze tutaj trolle mają panowanie. Katolicyzm obraża się tu często. "Mowa nienawiści", wobec katolicyzmu i islamu to tutaj norma. WObec Żydostwa też, acz bardziej atakowany jest prawdziwy lub domniemany etnos, a nie religia. ja zresztą, mam kontakt z lewicowymi Żydami-kibicami Happoelu Tel Aviv. Jednostronny więc nie jestem. A na neonie dominuje jednostronność. Albo antykatolicyzm, do tego antyjudaizm i antyislam. Nie wiem, może jeszcze w nocy skrobnę jakiś tekst, . Chciałbym o BractwieMuzułmańkim, jak odkopię notatki z tekstów Hassana al Banny. Ale w sumie zaraz kosz. Zenit gra w Barcelonie. Nie wiem więc, czy to ruszę.
 • @kula Lis 69 20:43:08
  Mail chyba pod rodo nie podlega. Tak jak też nazwisko.
 • @Wican 20:48:09
  No, ale to ja ci mówiłem, żebyś poszedł spać ze cztery godziny temu, nie posłuchałeś, no i się teraz tłumaczysz. Myślisz, że Putin /Pedant/ to zrozumie?, przytuli? :) Wątpię.
 • @Wican 20:49:03
  Niestety podlega sprawdziłem.
 • @JimA 20:45:32
  Ja go nie oskarżam, lecz piszę jaki jest stan prawny na dziś. Ja nie czułem się przez niego obrażony.
 • @kula Lis 69 20:52:49
  Mail? Nazwisko na pewno nie podlega, bo sie pytałem gdy córka szła do LO a przyjętych wywieszali po nazwisku
 • @kula Lis 69 20:43:08
  Art. 4 pkt 1

  „dane osobowe” oznaczają informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej („osobie, której dane dotyczą”); możliwa do zidentyfikowania osoba fizyczna to osoba, którą można bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować, w szczególności na podstawie identyfikatora takiego jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden bądź kilka szczególnych czynników określających fizyczną, fizjologiczną, genetyczną, psychiczną, ekonomiczną, kulturową lub społeczną tożsamość osoby fizycznej

  Najlepszą ochroną swoich danych osobowych jest nie wysyłanie emaili.
  Kiedyś mówiono:
  ...wysłałeś, nie dziw się.
 • @kula Lis 69 20:54:32
  Tak, ja wiem, no spór o .... , już wiem: o zeszłoroczny śnieg. ;) Pan rozumie. :)
  :) Pozdrawiam :)
 • @Wican 20:55:55
  To co innego.
 • @nikander 20:57:37
  Już pisałem nie czułem się przez Ciebie obrażony. Choć w wielu sprawach się nie zgadzamy, to polemika. Pzdr!
 • @Wican 20:34:27
  « Ja tę pizdę bym wyzwał na pojedynek, gdyby ten chłoptaś miał honor. »

  Weź nie rozśmieszaj! Ktoś kto obraża kobiety, pisze paszkwile i kłamstwa o innych nie ma nic wspólnego z honorowym zachowaniem. Takich jak ty honorowi mężczyźni każą parobkom batem złoić skórę, a nie się z nimi pojedynkują.
 • @Zawisza Niebieski 20:19:38

  @Wican 20:07:08
  Wican proszę o wypicie szklanki zimnej wody, bo takich wpisów nie chcemy tu oglądać”

  Dlaczego nie? Propagujcie jego oszczerstwa i obelgi, to dlaczegóżby nie „takie wpisy”?
  Niech się dalej produkuje, przynajmniej można się pośmiać.
 • @Lotna 21:14:14
  Kłamstwa? Udowodnij, panienko. I w końcu zacznij się uczyc, bo większej dyletantki to na neonie nie ma. Nie zna się na niczym, w kwesti tematów, które Lotna komentuje. Nieraz udowodniłem i dziewczę się uprzedziło. Ale panienki honoru nie posiadają, więc nawet nie mogę się gniewać. A poza tym jesteś hipokrytką. Pozujesz na wielce niezależną i piszęśz, jacy to faceci są źliu, a gdy pasuje to od razu powołujesz sie na płeć. Gdy brakuje merytorycznych argumentów. nie ruszaj mnie, jako ja już nie chcę Cie kompromitować. Może w końcu skończysz skołe.
 • @nikander 20:57:37
  Przestańcie okładać się paragrafami! Możecie?!
  Proszę :)
  ... bo jak użyję morgenszterna to Wican pierwszy polegnie, a Pedantowi chyba na nim zależy, nikt nie wie dlaczego...

  brek sit! :)

  https://www.youtube.com/watch?v=8vs_4-QQACo

  https://www.youtube.com/watch?v=exsjNYOjW60
 • @JimA 20:24:14
  Szanowny panie JimA, pana też zaproszę na szklanicę "źródlanej". Wszystko można powiedzieć zostawiając "wściekliznę" za progiem miejsca dyskusji.
 • @Wican 21:19:20
  Pan pójdzie już spać. Prosimy :)
  ....

  nie, no ręce opadają. buuuuu :/
 • @Zawisza Niebieski 21:22:36
  :) zamiast "szklanicy" kopsnę się do stajni zgasić światło. :)
  Tak jest! Przyjąłem. Roger ;)
 • @Zawisza Niebieski 21:22:36
  Tu chyba trzeba trzech ochroniarzy :))) dwóch to za mało.
 • @Zawisza Niebieski 21:22:36
  Żadna wścieklizna. To wyrachowany troll. Chyba Panna Ewcia, ale IP w końcu namierzę. Trolluje bez emocji. Nie tylko mnie prowokuje. Ale czy nie możesz też poprosić o uspokojenie antykatolików na neonie? Nikandera, Kosiura,Hadesa, Goata, Światowida Kerena i jeszcze kilku innych? Tych czterech pierwszych to nawet jakoś szanuję, acz się nie zgadzam z ich opiniami. Zawiszo. Dobrze wiesz, że obrazy religijne są najbardziej dotkliwe. I to nie katolicy na neonie prowokują ich, tylko oni wciąż bluzgają na katolików. Ja jestem przeciwny banom, ale uważam, że powinna być jakaś równowaga.
  Nie wspomniałem Oscara, ale to nie jest prostek gdy idzie o antykatolicyzm. To jednak inna klasa
 • @Wican 21:28:35
  Chłopie! usiadłeś do klawiry dzisiaj przed trzecią /03 h/. Weź powiedz: co ćpasz? :)
  "Żadna wścieklizna. To wyrachowany troll. Chyba Panna Ewcia, ale IP w końcu namierzę. Trolluje bez emocji. Nie tylko mnie prowokuje. Ale czy nie możesz też poprosić o uspokojenie antykatolików na neonie? Nikandera, Kosiura,Hadesa, Goata, Światowida Kerena i jeszcze kilku innych? Tych czterech pierwszych to nawet jakoś szanuję, acz się nie zgadzam z ich opiniami. Zawiszo. Dobrze wiesz, że obrazy religijne są najbardziej dotkliwe. I to nie katolicy na neonie prowokują ich, tylko oni wciąż bluzgają na katolików. Ja jestem przeciwny banom, ale uważam, że powinna być jakaś równowaga.
  Nie wspomniałem Oscara, ale to nie jest prostek gdy idzie o antykatolicyzm. To jednak inna klasa"

  Powiem ci tak. Normalnie, gdy ktoś w rodzinie świruje, to zakłada się "blue card" , nie wiem jak można pomóc wariatowi w necie?! ;)

  Wican- to nic osobistego, ale- przydało by się Panu sanatorium. :)
  Może Pedant pomoże wypełnić papiery.
 • @Nikander
  Pan jest pompatyczny z tym porównywaniem się do Łyczyńskiego. Po co takie teatralne gesty ... Czeka Pana co najwyżej grzywna zasądzona na rzecz jakiejś ochronki lub Caritas-u, koło 2000 zł. Chyba, że trafi Pan na trzeźwego sędziego, który katolickiego oszołoma wyśle tam, gdzie jego miejsce, czyli na na drzewo (może Pan mu kupić wtedy banana na otarcie łez, chyba, że będzie tabliczka, żeby nie karmić).

  Żarty na bok - sugeruję zapoznać się z "procesem" Andrzeja Szuberta, bo jeśli nie będzie miał Pan szczęścia i trafi na sędziów-(kato)debili, Pana sprawa będzie wyglądała tak:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2019/04/12/farsa-sulistrowicka-a-pocztowy-trojkat-bermudzki-w-lipsku/
  https://opolczykpl.wordpress.com/2019/03/11/sulistrowickiej-farsy-poprocesowej-ciag-dalszy/
  https://opolczykpl.wordpress.com/2017/11/07/inkwizycja-dziala-mam-juz-akt-oskarzenia-i-wezwanie-na-rozprawe-glowna/
 • @Światowid 23:04:24
  Pan jest pompatyczny z tym porównywaniem się do Łyczyńskiego. Po co takie teatralne gesty ... Czeka Pana co najwyżej grzywna zasądzona na rzecz jakiejś ochronki lub Caritas-u, koło 2000 zł. Chyba, że trafi Pan na trzeźwego sędziego, który katolickiego oszołoma wyśle tam, gdzie jego miejsce, czyli na na drzewo (może Pan mu kupić wtedy banana na otarcie łez, chyba, że będzie tabliczka, żeby nie karmić).


  ?????
  ona już wie :))))

  https://www.youtube.com/watch?v=OXcEyOa-AYI&list=RDCNWiGKdRebs&index=2
 • @JimA 23:10:35
  @Nikander

  Jest Pan gospodarzem tego bloga i sugeruję Panu zadbanie o poziom komentarzy do tekstu poprzez zablokowanie co poniektórych pajaców, zaśmiecających dyskusję bełkotem.

  Robi się to tak:
  wchodzi Pan w "Zarządzaj kontem">"Komentarze">"Otrzymane komentarze">(w linii "Powinniście jednak wiedzieć" kolumna "Akcja")"Podgląd komentarzy">(w linii z komentarzem, którego autora Pan chce wywalić kolunma "Akcja") "zablokuj".

  Wolność słowa to dopuszczanie do głosu osób o odmiennych poglądach zdolnych do komunikacji na pewnym poziomie intelektualnym, a nie - przyzwalanie na przerabianie dyskusji na śmietnik/chlew.
 • @Światowid 23:22:35
  "Wolność słowa to dopuszczanie do głosu osób o odmiennych poglądach zdolnych do komunikacji na pewnym poziomie intelektualnym, a nie - przyzwalanie na przerabianie dyskusji na śmietnik/chlew."- no to się pochwal ... CZYMŚ ! Możesz? Co konkretnie w życiu zrobiłeś?! /nie odpowiadaj:)/ A tak na marginesie... chlew ... jest wporzo! :)))) ale ty, maleństwo, nigdy nie karmiłeś sokoła. :)
  Sfiatek, no jakbycitopowiedzieć ... nie. u dont pas :)

  https://www.youtube.com/watch?v=gxrws7omOHQ&list=RDCNWiGKdRebs&index=7
 • @Światowid 23:22:35
  https://www.youtube.com/watch?v=boCR9kITcvY&list=RDCNWiGKdRebs&index=8

  :) innymi słowy : Co Wy Kurwa wiecie o zabijaniu?!" :)- to cytat! tylko cytat! ... :) Nic dziecko nie wiesz o życiu. I niech tak zostanie- tylko ja cię proszę, nie zaczepiaj mnie, możesz?

  Dziękuję.
 • @Światowid 23:04:24
  :) no tylko drgnij :))))

  https://www.youtube.com/watch?v=X-u4CFXIuro&list=RDCNWiGKdRebs&index=11
 • x
  juro będzie kolejna hanuka... no ale takie życie. :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930